Sari la conținut

Honda R2 Speed


Postări Recomandate

Man,lasa-i daca pana acum nu si-au dat seama ca FB e o firma de 2lei,e treaba lor.

Pot spune din propria experienta am avut FB un Leader am mers 1500km si e gata.L-am vandut,acum e la altu care l-o dus la service la Brasov :crack:

Nu e frumos ce ai facut :friends: . Asa i-am facut si eu unuia cu o Dacia GT care se oprea in mijlocul drumului cand imi era lumea mai draga si o data am vrut sa ii dau foc. Norocul meu a fost ca am reusit sa i-o vand unui tip cu care m-am intalnit acum o luna si la sfarsitul conversatiei dupa ce mi-a zis ca nu o mai suporta a zis: ''Asta e...intr-o afacere mereu exista un hot si un prost'' :bounce: :banana: . Aproape ca m-a bufnit rasul,dar m-am abtinut deoarece si eu fusesem pacalit la randul meu. De atunci am renuntat la masina si am trecut la ''bicicleta cu motor'',hotarare pe care nu o voi regreta niciodata.

M-am cam abatut de la subiect,dar ma rog...Ce se mai aude de aceasta lacusta ? E cineva pe aici care s-a riscat sa cumpere ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 70
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nu e frumos ce ai facut :friends: . Asa i-am facut si eu unuia cu o Dacia GT care se oprea in mijlocul drumului cand imi era lumea mai draga si o data am vrut sa ii dau foc. Norocul meu a fost ca am reusit sa i-o vand unui tip cu care m-am intalnit acum o luna si la sfarsitul conversatiei dupa ce mi-a zis ca nu o mai suporta a zis: ''Asta e...intr-o afacere mereu exista un hot si un prost'' :crack: :bounce: . Aproape ca m-a bufnit rasul,dar m-am abtinut deoarece si eu fusesem pacalit la randul meu. De atunci am renuntat la masina si am trecut la ''bicicleta cu motor'',hotarare pe care nu o voi regreta niciodata.

M-am cam abatut de la subiect,dar ma rog...Ce se mai aude de aceasta lacusta ? E cineva pe aici care s-a riscat sa cumpere ?

alygator de unde esti din valcea ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cititi comenturile la video.Prinde 140 cu pasager si 160 fara :friends:

spunem si mie cand schimbi treptele..trebe sa apesi un ambreaj ceva?sau decat bagi in viteaza si acelerezi?lasam si mie t rog raspund ca o sam iau si eu la sfarsitu luni..
e de la alt video tot cu first bike speed =)) Editat de adysme55
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E cu albastru si portocaliu(Repsol). Probabil nu mai vazut din cauza faptului ca sunt din Calimanesti si umblu mai mult pe acolo. Eu te-am vazut de cateva ori prin oras cu motocicleta ta(daca e cea din poza).

l`ai luat cumva de la un baiat din oras de aici ? ca am un prieten tot cu repsol si il avea de vanzare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca zici de Decebal ca el isi vindea motorul(CBR 125 Repsol) anul trecut,dar nu il am de la el.

lasa`mi si mie id tau ca ii sticam omului topicu. poate ne intalnim la o plimbare ca nu am cu cine sa ma plimb.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Prosti, cand am vazut eu modelul asta la First Bike, R125 nu era fabricat.

ma nu stiu acum, asa mi-a zis un tip care stie pe unu cu un firs bike ca asta :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poate sa imi spuna si mie cineva ce e asta ?

nu gasesc nmk despre ea pe google...pare ceva chinezeasca..sau RONIN de-aia sau cum ii zice..

 

http://www.bikeshop.ro/handler.php?tip=am&...amp;zoom=1#foto

salut.aia din poza este un first bike..care de fapt este o copie dupa o motocicleta unguresca sau asa ceva..cauta pe google "phoenix speed max 125":(

:)

 

si inca ceva..este mai ieftina aia ungureasca ...o gasesti la 1200 euro cred noua.si era si transportu gratuit..nush daca doar la ei in tara sau nu..oricum tot te ajunge mai ieftin.noroc:)

Editat de frystail
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 year later...
aia e ronin aia de care zic eu...a deschis acum 1 an 2 cineva topic cu ea...

sincer eu am o motocicleta de asta.. merge super.. intradevar are motorul schimbat.. acuma e de honda.. si daca schimbi una alta pe ea.. chiar e ok!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Va spun eu...e praf.

 

Si mai e un model la First Bike se numeste : Concorde de 150 cc - replica Honda CBR 125.

 

Acest model, cred eu, s-a vrut a fi o copie Aprilia Rs 125 2006-2010, dar a iesit ceva urat. Singurul + este ca are frana fata cu dublu disc.

 

Aceste modele sunt toate la fel sub diverse embleme si brand uri.

Editat de BQGDDAN
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...