Sari la conținut

Monster Lounge


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 15,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Domnule Gabone, nici nu Âştii câte am învățat eu de la tine, chit că nu ne cunoaÂştem. ÂŞi mai Âştiu eu vreo câțiva care ar putea învăța, la fel, muuulte de la tine. Pentru mine eÂşti un exemplu, la fel Âşi Mirela. Pentru voi respect, fiindcă Âştiți să luptați nu doar pentru voi, ci Âşi pentru alții, oricât de greu ar fi! Sănătate Âşi noroc în continuare!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frumos clipul , respect baieti !

Ieri la ultima casa am impartit noroiul si baltile cu un monsterist , dar nu ii stiu userul.

O zi frumoasa ieri , sper sa urmeze multe altele de genul.

:laugh:

 

cu monsteristu` :(

 

sper ca nu facem pace acum? liviu, ramanem dusmani pana la urmatoarea actiune/bere, etc :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru posesorii de Ducati in cautare de cadou de Mos Craciun !!!

Mai am o pereche de cizme Puma Ducati . Maro cu alb

Cizmele sunt noi , nefolosite , in cutia originala . Vor fii lansate in Romania in colectia vara-toamna 2009 .

300 RON Perechea

 

Id : v_alexandru_c tel : 0732970430

post-22214-1230017381_thumb.jpg

 

Au mai venit azi cateva articole DUCATI TEAM

post-22214-1230017409_thumb.jpgpost-22214-1230017413_thumb.jpgpost-22214-1230017418_thumb.jpgpost-22214-1230017422_thumb.jpgpost-22214-1230017430_thumb.jpgpost-22214-1230017435_thumb.jpg

Astept mesaje pe prv

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la o berica m-as baga si eu, dar pana in 2009.

 

maine seara, adica sambata, am putea sa ne vedem la o bere/vin fiert/secarica ori palinca. care e dispus?

 

I'm in! Apucă-te de sunat monsteriști că forumul se pare că e cam gol...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dragilor....bine v-am gasit!!!

 

LA MULTI ANI si tot ce va doriti in 2009!

 

vacanta asta m-a cam scos un pic din circuit, dar revin in forta...ma mut in drumu taberei :o :laugh: ...vis a vis de krupp, coco, pitiku si nicu...deci o sa fie o densitate de monstere pe mpatrat mai ceva ca la bologna!!!

 

felicitari nicule pe Monster Lounge TV :( ...si tututror care au participat la actiunea de impartire a cadourilor!!!

 

...sa ne vedem cu bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

iupiii, ti-ai gasit muiere de drumul taberei? brava mah. cand te muti? ai nevoie de ajutor?

 

nu mi-am gasit muiere, ca aveam de ceva timp... :(

de mutat sper sa termin pana la sfarsitu saptamanii, oricum va anunt, poate bem un cico ca intre vecini :o

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dragilor....bine v-am gasit!!!

 

LA MULTI ANI si tot ce va doriti in 2009!

 

vacanta asta m-a cam scos un pic din circuit, dar revin in forta...ma mut in drumu taberei :o :laugh: ...vis a vis de krupp, coco, pitiku si nicu...deci o sa fie o densitate de monstere pe mpatrat mai ceva ca la bologna!!!

 

felicitari nicule pe Monster Lounge TV :( ...si tututror care au participat la actiunea de impartire a cadourilor!!!

 

...sa ne vedem cu bine!

 

La mulți ani!

Mulțămesc de felicitări, la cât mai multe filmulețe în continuare!

Ne vom bucura să avem (constant) un scaun în plus la masa monsteristică de la Pardon!

Diseară mai bea careva la garaj? :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare

Am 2 locuri libere la mine la garaj, locatia este foarte aproape de atelierul lui Andu, pentru cei care nu cunosc este vorba de zona Brancoveanu.

400 ron/6 luni

plata in 2 transe trimestriale.

Daca sunt doritori de gazduit monstrii astept un semn.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In primul rand..La MULTI ANI !!! :o. Pe restul,ce ziceti..le vorbarim miercuri seara la un vin fiert "Pe Baricade" ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vineri ajung si eu inapoi in Bucuresti ca m-am saturat de provincie. indesam si niste beri si poate reusim sa ne vedem mai multi miercurea viitoare daca tot ne-am intors din vacante. ramane valabila adunarea la mine miercurea daca exista doritori si nu va e lene sa va deplasati pana in alba iulia. daca nu, poate gasim un loc mai convenabil pentru toata lumea - Baricade in spate la unirii ar fi ok

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...