Sari la conținut

Monster Lounge


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 15,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

bah, ca sa mergi la sigur si sa ai mesaj iti desenezi doar numarul 69 si gata.

Si daca-mi scriu nr de telefon ? Cand aveam motoru` de vanzare sa vezi ce suna telefonu . Si chiar nu erau clienti ... Chiar functioneaza metoda pt agatat :cheers:

 

Iar cel mai obscen desen ar fi mutra lu` Liviu cu nasu` in bijboaca paroasa de care zicea ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata monsteristilor, ma bag si eu in seama, dar sambata am constat ca am ca vecin de cartier un monsterist.

Asa ca cine se simte ca sta prin Damaroaia sau Bucurestii Noi???? Multe salutari :cheers:

 

 

salut,

despre mine este vorba,

stau langa Irlandezu' in fosta casa a lui David....

monster negru..

he he he

de vanzare de altfel : http://www.bikeshop.ro/motociclete/anuntur...000-163919.html

bafta si asfalt uscat tuturor

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare! in vizita pe la voi cu o intrebare: am un prieten care ar vrea sa investeaca minunata suma de 2000-2200 euro pt un monster,cam ce recomandari ati avea??

 

la banii astia nu stiu daca gasesti ceva chiar ok...e as recomanda mobra lu' kinderu care e f ingrijita. mi se pare ca o da cu vreo 2700, dar vezi poate e loc de o discutie :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la banii astia nu stiu daca gasesti ceva chiar ok...e as recomanda mobra lu' kinderu care e f ingrijita. mi se pare ca o da cu vreo 2700, dar vezi poate e loc de o discutie :cheers:

e neagra? cred ca am vazut-o la 25oo

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

glad to help.

 

mah baieti electrica de ducati, nici in cosmarurile noastre nu se compara cu ce am vazut pe sub carenele alexandrei :)

 

convinge-o sa isi ia mosnter :cheers: sa nu se mai chinuie cu tot felu de tranvaie :)

 

e neagra? cred ca am vazut-o la 25oo

 

dap e negru mat... http://www.bikeshop.ro/motociclete/anuntur...000-163919.html

 

si ca o garantie a calitatii, pe tip il cheama tot andrei, si stii si tu ca astia cu numele asta au un cuvant greu de spus :) si nu vb prostii :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

http://www.motopedia.ro/vanzari-motociclet...2000-3671.htmln asta??

 

convinge-o sa isi ia mosnter :cheers: sa nu se mai chinuie cu tot felu de tranvaie :)

 

 

 

dap e negru mat... http://www.bikeshop.ro/motociclete/anuntur...000-163919.html

 

si ca o garantie a calitatii, pe tip il cheama tot andrei, si stii si tu ca astia cu numele asta au un cuvant greu de spus :) si nu vb prostii

dada pentru tine garantez :) pentru el,te cred pe cuvant :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poate va intelegti la bani, sa ii dea cat are acum, si inca o transa peste o luna sau cumva.

da bre asta nu e o problema dar sa vaz ce mai zice lumea pe aici,dupa ii fac un rezumat prietenului si vad ce hatareste. dar din cate am inteles eu implica o banca si un credit.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai daca tot e banca si credit, mai bine ia cateva sute in plus si macar cumpara un monstru in toate mintile lui si in care nu are de bagat decat benzina si timp liber

ai si tu dreptate,dar asa mi-a spus omu' asta va transmit si voua...banuiesc ca nu vrea sa se infunde prea rau...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...