Sari la conținut

Monster Lounge


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 15,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

mai, ele arata ok dar cred ca ideea era sa mearga pe recomandarea noastra, nu? adica omul e plecat din tara si vrea ca cineva care se pricepe sa-i zica bai, cumpara pe asta ca e ok. de-aia zic ca e de preferat sa fie din bucuresti motorul si sa il cunoasteti si voi. si kinderu dadea motoru parca si mai erau cateva oferte. la modul asta a apelat maria la noi. thx guys

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

a lu kinderu e perfect. a pus anunt cu el la 2.700 chiar azi. eu am fost cu kinderu in mai multe ture si pot garanta ca monsterul lui e perfect. are toate consumabilele schimbate recent, inclusiv caucioacele.

 

http://www.bikeshop.ro/handler.php?tip=am&...amp;zoom=1#foto

Editat de monsteristu'
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ziceam eu ca ducati e un malder de fiare si cablaraie, pana am vazut motopartza ta, shinule. si mi-am dat seama cat de mult greseam...lasa topicul oamenilor in pace si scrie la reconditionari sau fiare vechi. :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu sustin sa nu mai postezi aici :cheers:

Doar tu ai voie, ca esti fata, nuh :laugh: ?

 

ziceam eu ca ducati e un malder de fiare si cablaraie, pana am vazut motopartza ta, shinule. si mi-am dat seama cat de mult greseam...lasa topicul oamenilor in pace si scrie la reconditionari sau fiare vechi. :love:

Vine ea caldura si-ti arat ce face fieru' meu vechi in comparatie cu jucarica ta noua :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

shinule, decat sa ma dau cu tine, mai bine singur...you bad karma...

 

Shinule, revin, nu mai strica topicul monsteristilor. numai eu am voie sa ma cert cu ei :laugh: am aprobare de la El Lider Maximo :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai, ele arata ok dar cred ca ideea era sa mearga pe recomandarea noastra, nu? adica omul e plecat din tara si vrea ca cineva care se pricepe sa-i zica bai, cumpara pe asta ca e ok. de-aia zic ca e de preferat sa fie din bucuresti motorul si sa il cunoasteti si voi. si kinderu dadea motoru parca si mai erau cateva oferte. la modul asta a apelat maria la noi. thx guys

 

 

salutare,

astept oferte :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

a lu kinderu e perfect. a pus anunt cu el la 2.700 chiar azi. eu am fost cu kinderu in mai multe ture si pot garanta ca monsterul lui e perfect. are toate consumabilele schimbate recent, inclusiv caucioacele.

 

http://www.bikeshop.ro/handler.php?tip=am&...amp;zoom=1#foto

 

 

salutare,

multumesc pt sustinere.... :laugh:

daca vin monsterul , dau avansul spre un leasing la un M1100 silver ... :cheers:

 

 

BAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA !! IA CARATI-VA DE PE FORUMUL ASTA CU DISCUTIILE VOASTRE DE C...T !!!!!!!!! NU ARE NIMENI CHEF SA VA CITEASCA POSTARILE ! MUTATI-VA LA POLIZOARELE VOASTRE !!!!!

:laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare,

multumesc pt sustinere.... :laugh:

daca vin monsterul , dau avansul spre un leasing la un M1100 silver ... :D

 

ia-l alb :laugh: :cheers:

 

 

BAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA !! IA CARATI-VA DE PE FORUMUL ASTA CU DISCUTIILE VOASTRE DE C...T !!!!!!!!! NU ARE NIMENI CHEF SA VA CITEASCA POSTARILE ! MUTATI-VA LA POLIZOARELE VOASTRE !!!!!

 

coco, nu prea esti tolerant, ma mir!! :love:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...