Sari la conținut

Monster Lounge


Postări Recomandate

... cred ca pot ajunge la pardon daca se lungeste treaba.... :)

 

Daca se lungeste treaba?! Cu cine crezi ca vorbesti!? Normal ca avem program prelunigt, cu toate ca eu as propune hanu' cu tei sau iron city in loc de pardon [cu toate ca nu pot sa beau... (coco si son, nu-mi sariti in cap!)] :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 15,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Daca se lungeste treaba?! Cu cine crezi ca vorbesti!? Normal ca avem program prelunigt, cu toate ca eu as propune hanu' cu tei sau iron city in loc de pardon [cu toate ca nu pot sa beau... (coco si son, nu-mi sariti in cap!)] :D

 

cum bah nu poti sa bei?? iar ti-ai schimbat religia? :D :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1. Nu am o religie anume deci nu prea am ce schimba!

2. Am de gand sa vin calare pe varan si incerc din rasputeri sa nu pun gura pe CH3CH2OH la ghidon, cu toate ca-mi mai scapa... :)

 

3. Mergem la pardon, totusi ... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tenpuiimei, nu vezi ca sunt galben (stii tu de care) de ciuda ca nu vor baietii astia sa invete nimic. nu le place cartea la monster academy, ei vor doar la pardon high school, eventual calare pe duba ori alt vehicul patru-rotizat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

liviule, nu ti-ai luat pastilele... ce academie mah, ce student?? :)

 

unii dintre noi munceste, plus ca pe la arc ningea acu vreo juma de ora... :D

lasa ma ca nu mai trec nici pe la pardon daca e pe asa...cand o veni vara mai vedem :D

 

respecte

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tenpuiimei, nu vezi ca sunt galben (stii tu de care) de ciuda ca nu vor baietii astia sa invete nimic. nu le place cartea la monster academy, ei vor doar la pardon high school, eventual calare pe duba ori alt vehicul patru-rotizat.

 

"pardon high school"??? :)

 

mah stii ca eu prefer vehicul patru-rotizat cand ninge sau la sub 10 grade..no ofense.Tocmai ce am scapt de 2 saptamani de bolit si plus de asta nu simt nici o satisfactie sa fiu imbracata ca un cosmonaut pe motor (ca sa nu mai vorbesc de cat de rau ii faci mobrei sa o scoti pe "praful" asta pe drumuri)

 

si monster academy..goes on..doar ca un tutorial despre mersul preventiv sau condusul fara a fi sub influenta unor substante ar fi mai binevenit decat tutorialul: mergem oricum, oricand, oricat

 

 

 

ride safe

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai, cu voi sau nu, noi tot am deschis ieri anul universitar la monster academy. studenti silitori au fost niculae cu casca noua, coco afectat de criza, piticu' vesnic vesel, tetea cel cu pletele in vant, doctoru cu ducati calare pe tico si proaspat inscrisul sergiu. cursurile au fost nitel cam scurte, astia nu au vrut sa dea caldura in fata la statuie, dar ne-am mutat in laboratorul de la garaj, unde am avut un seminar sustinut de domnu' decan andu, asistat de conferentiarul alecu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare monsteristi ! Azi am montat noul kit de lant cu foaie de 46 in loc de 38 cat avea a mea . Nu am apucat sa vad cu cat a scazut viteza maxima , dar demarajul a devenit inspaimantator si trebuie sa te lupti putin cu el sa nu se ridice pe o roata intr-a-ntaia . Ridica putin roata si cand schimb a doua . In alta ordine de idei , as avea nevoie de o garnitura rotunda de cauciuc , ca o saiba , cu diametrul interior de 15 mm , cel exterior de 20 mm si grosimea de 2,5 mm . Poate sa aiba sectiunea rotunda sau patrata . Mi-ar mai trebui si 2 simeringuri cu interiorul de 10 mm , exteriorul de 18 si grosimea de 4-5 mm . Vreau sa restaurez un amortizor de ghidon si nu mai stiu unde s-a mutat magazinul cu rulmenti si simeringuri de pe Vacaresti .

Editat de b28jmp
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci, duminica vremea se anunta a fi in jurul a 12-13 grade, senina si fara vant. eu zic ca am putea sa ne strangem pentru o turica scurta. si-au aratat interesul pana acum adi doctoru', coco, piticu si cu mine. in principiu am putea sa ne intalnim la 10.00 la academie si stabilim acolo unde ne indreptam. care mai vrea poate sa scrie aici ori sa ma sune pe mine ori pe ceilalti de mai sus. al meu numar e 0744522214.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

va multumesc pentru atentie. sunteti de mare exceptie. o sa va mai anunt de ture cand o sa zboare porcul parpalit in frigaruie. sa ne vedem sanatosi, cand ne-om intalni.

 

hai ma liviu nu o lua asa. teleleu e cu monstru desfacut (si oricum, la cat de rau arata ultima oara, nu l-as fi urcat pe motoreta), zair e plecat in tarile calde ca o pasare migratoare ce e, cristi e inca cu adrenalina in sange de la raportul ala nou cu zeci de dinti in plus, catalina inca nu a scos fiara si restu' probabil inca sunt sedati. lasa ca ma intorc saptamana asta de la GL (victorios) si atunci nu mai scapi de mine. crezi ca lumea nu ar vrea sa se dea cu mobrele? mai mult ca sigur au un motiv pentru care nu ies cu ele. nu pune la suflet ca stii ca pe canapea nu sunt decat oameni de egzceptie. have fun si ride safe :friends:

 

va multumesc pentru atentie. sunteti de mare exceptie. o sa va mai anunt de ture cand o sa zboare porcul parpalit in frigaruie. sa ne vedem sanatosi, cand ne-om intalni.

 

hai ma liviu nu o lua asa. teleleu e cu monstru desfacut (si oricum, la cat de rau arata ultima oara, nu l-as fi urcat pe motoreta), zair e plecat in tarile calde ca o pasare migratoare ce e, cristi e inca cu adrenalina in sange de la raportul ala nou cu zeci de dinti in plus, catalina inca nu a scos fiara si restu' probabil inca sunt sedati. lasa ca ma intorc saptamana asta de la GL (victorios) si atunci nu mai scapi de mine. crezi ca lumea nu ar vrea sa se dea cu mobrele? mai mult ca sigur au un motiv pentru care nu ies cu ele. nu pune la suflet ca stii ca pe canapea nu sunt decat oameni de egzceptie. have fun si ride safe :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare,

rugaminte..cine are de vanzare disc frana ducati M600 si la ce pret...

multumesc anticipat

Salut ! Nu este recomandat sa schimbi doar un disc , sau placutele de pe un singur etrier . In general , ca sa nu fie probleme , se schimba ambele discuri odata si placutele de pe ambii etrieri (se subintelege ca trebuie sa fie identice placutele , acelasi model , acelasi producator , acelasi material ) .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

va multumesc pentru atentie. sunteti de mare exceptie. o sa va mai anunt de ture cand o sa zboare porcul parpalit in frigaruie. sa ne vedem sanatosi, cand ne-om intalni.

 

ce-ai bre liviule, parca au intrat zilele in sac. stai putin sa isi repare oamenii motoretele sau sa le inmatriculeze, cazul meu, sa dea un pic de caldura mai sustinuta si o sa ne si plimbam pana crapam. multe destinatii de plimbari sunt inca sub zapada.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...