Sari la conținut

Monster Lounge


Postări Recomandate

mah, monsteristi de ploaie am fost vreo patru: ripp3r07, neamuu, blondu_mm si cu mine. o fo fain. apoi ne-am regrupat la pardon alaturi de coco monster, proaspat venit din concediu si plin de povesti motoretistice din grecia.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 15,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

bah rippere, mi-a pus capac absintul ala. m-am uitat aseara vreo ora la un docu pe national geographic channel si nu am inteles despre ce era vorba. noroc ca mi-a zis femeia dimineata: era despre gaura neagra de la geneva.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

adică MONSTER CAVE asta e pentru monster cave men :rolleyes:... anyway, era ploconit un loc Âşi pentru motan, promit să nu vă deranjez ever, doar să lăsați un loc în spate pentru mândrul meu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:rolleyes: eu doar am cerut să vă țineți promisiunea Âşi să primiți Âşi motanu' într-un colț că e mic Âşi cuminte Âşi nu încurcă pe nimeni, nu mă interesează restu' trebilor legate de nume Âşi alte cele. and my name is not missie!!!!! and I am a happy person by nature :cheers:
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

domnule unic, la cine te referi?

 

ziceam si io asa .. :rolleyes:

 

bah dorule, vezi ca a zis friman sa-i pui apa la incalzit ca vine acasa si vrea sa se spele pe copite.

 

bah gheisho, nush ce vb tu cu friman, da daca te preocupa copitele lui, feel free sa-l iei acasa sa-l ingrijesti :cheers:

 

sa vina vremea aia buna odata ca o cam ia razna topicu asta ..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o ia razna? da' cum e acest topic fără razna? :rolleyes:.... tehnic? :cheers:. domnule unic, eu o să o iau razna dacă nu am unde îmi ține motanu', înțelege Âşi tu că nu vreau să înghețe. dacă, printr-o eroare (pe care sunt dispusă să o trec cu vederea) ai considerat că încercările de a găsi găzduire pentru motoreta mea sunt de natură domestică, atunci rogu-te îmbunătățeÂşte-ți felul de citire, sau pune mâna Âşi îți cumpără oculari :laugh:.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o ia razna? da\' cum e acest topic fără razna? :rolleyes:.... tehnic? :cheers:. domnule unic, eu o să o iau razna dacă nu am unde îmi ține motanu\', înțelege Âşi tu că nu vreau să înghețe. dacă, printr-o eroare (pe care sunt dispusă să o trec cu vederea) ai considerat că încercările de a găsi găzduire pentru motoreta mea sunt de natură domestică, atunci rogu-te îmbunătățeÂşte-ți felul de citire, sau pune mâna Âşi îți cumpără oculari :laugh:.

 

donsoara pistolix, departe de mine intentia de a nu va intelege, va inteleg chiar f bine avand in vedere ca si copilu meu sta in vant si ploaie, doar ca eu am avut grija sa-i gasesc un culcus mai din vreme pe perioada ingheturilor ...

 

in alta ordine de idei, avand in vedere faptul ca incercarile de a gasi gazduire au fost adresate gheishei cu care impartiti casa, tind sa cred ca topicu asta nu e unica modalitate de comunicare intre voi 2 .. cand se scurg posturi doar intre voi care devin oarecum personale(izate) .. mi-emi aduce a discutie domestica :lol:

 

nu trageti in pianist .... se vede soarili

 

P.S. .. ca sa ve-zi ca-mi pasa .. io zic sa incerci sa-l mituiesti cu bere . .din cate-l stiu io nu misca un degete fara licoarea magica .. bine tu-l stii un pic mai bine .. poate ai incercat deja .. :D

Editat de th30nly0n3
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

domnule unic, Âştiu eu mai bine cât de rapid îmi pot pierde locul încălzit pentru odor, deci ... totuÂşi nu cred că e cazul să îți faci griji pentru acest topic mirificos, nu am văzut niciun cățel, papagal, pisoi ori vreun alt "pet" pe-aci ca să vorbeÂşti de domesticăreli... repet, ia de îți cumpără oculari, altfel de acuz de discriminare!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

imi cer scuze de deranj .........dar intervin si eu cu o intrebare - de unde va luati bujii , pt ca eu am patit o faza cam ciudata cand am cumparat . atasez o poza cu cea veche si cea noua (aceasi serie si marca )

 

p.s. am uitat sa precizez , e vorba de un monster M600 / '94 bucuresti , probabil il cunoasteti pt ca eu il am de o saptamana de la cineva tot din buc.

post-18663-1221758380_thumb.jpg

Editat de adolf_ss
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

imi cer scuze de deranj .........dar intervin si eu cu o intrebare - de unde va luati bujii , pt ca eu am patit o faza cam ciudata cand am cumparat . atasez o poza cu cea veche si cea noua (aceasi serie si marca )

 

p.s. am uitat sa precizez , e vorba de un monster M600 / '94 bucuresti , probabil il cunoasteti pt ca eu il am de o saptamana de la cineva tot din buc.

ar trebui sa se desfileteze capul.

daca nu cauta alta marca sau schimba-ti fisele.

mai este varianta unei ciobanii pe care nu o incurajez, sa iei la flex capul pana il aduci la dimensiunile dorite.Eu am stricat 4 bujii ca sa-mi reuseasca manevra si pana la urma am schimbat fisele.

succes :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

imi cer scuze de deranj .........dar intervin si eu cu o intrebare - de unde va luati bujii , pt ca eu am patit o faza cam ciudata cand am cumparat . atasez o poza cu cea veche si cea noua (aceasi serie si marca )

 

p.s. am uitat sa precizez , e vorba de un monster M600 / '94 bucuresti , probabil il cunoasteti pt ca eu il am de o saptamana de la cineva tot din buc.

ar trebui sa se desfileteze capul.

daca nu cauta alta marca sau schimba-ti fisele.

mai este varianta unei ciobanii pe care nu o incurajez, sa iei la flex capul pana il aduci la dimensiunile dorite.Eu am stricat 4 bujii ca sa-mi reuseasca manevra si pana la urma am schimbat fisele.

succes :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

imi cer scuze de deranj .........dar intervin si eu cu o intrebare - de unde va luati bujii , pt ca eu am patit o faza cam ciudata cand am cumparat . atasez o poza cu cea veche si cea noua (aceasi serie si marca )

 

p.s. am uitat sa precizez , e vorba de un monster M600 / '94 bucuresti , probabil il cunoasteti pt ca eu il am de o saptamana de la cineva tot din buc.

ar trebui sa se desfileteze capul.

daca nu cauta alta marca sau schimba-ti fisele.

mai este varianta unei ciobanii pe care nu o incurajez, sa iei la flex capul pana il aduci la dimensiunile dorite.Eu am stricat 4 bujii ca sa-mi reuseasca manevra si pana la urma am schimbat fisele.

succes :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cred ca se vede si in poza ca traba cu slefuitul am incercat si eu :rolleyes: . daca nu iese combinatia , spune-mi si mie unde sa ma duc si ce model de fise sa cer . mersii mult

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

imi cer scuze de deranj .........dar intervin si eu cu o intrebare - de unde va luati bujii , pt ca eu am patit o faza cam ciudata cand am cumparat . atasez o poza cu cea veche si cea noua (aceasi serie si marca )

 

p.s. am uitat sa precizez , e vorba de un monster M600 / '94 bucuresti , probabil il cunoasteti pt ca eu il am de o saptamana de la cineva tot din buc.

 

 

 

salut,

aceeasi problema am avut si eu,

am comandat acelasi tip de bujii...si culmea nu se desfileta capul :rolleyes: ...de aici am incercat sa le desfac la cald si am stricat 2 bujii... :cheers:

dar am mai comandat alt set NGK Iridium, cica exact pt modelul meu (2000)...fara succes si au costat si mult... :D

nici fise nu am gasit sa le schimb...

 

drept urmare am schimbat bujiile la Ducati Metrotehnica in Bucuresti, :lol:

daca va coafeaza am 2 bujii noi NGK Iridium de vanzare :D

 

neata monstruletilor...

 

azi dimineata am iesit la rampa cu motoru' spre servici :laugh:

si m-am ...pe mine de frig

dar a meritat dupa o pauza de cateva zile datorita ploii

 

in rest cu ce va mai laudati ?

 

bafta si asfalt uscat tuturor

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...