Sari la conținut

Monster Lounge


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 15,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ba leilor, faina tura ati dat... bravo voua!

eu azi m-am plictisit si pentru ca mentorul meu mi-a impus (:scratch:) sa stau pe coaeleele mele, am zis ca nu mai ies in trafic. Dar pentru ca la aproximativ 2 minute de mers pijos de casa in care traiesc exista un mini circuit de karturi, m-am dus sa ma dau o tura mica pe acolo, cu speranta declarata mie insumi de a nu ma da de pamant si de a invata un pic motoreta, respectiv comportamentul dansei.

Si m-am ales cu o frumusete de dupa-amiaza.... plina ochi de surprize... mi-am lasat fo 5mm de guma pana in muchie, adica am reusit sa il inclin foarte tare, la viteze mici si foarte mici, fara sa ma trosnesc...

Am facut niste poze, (ca de, nu m-am putut abtine) sa va arat ca incep sa imi invat jucarica, chiar asa rebela cum e ea... si sa-i pun nitel capastru :)!

Mai jos cateva secvente din turele de joaca...

post-10260-1220967598_thumb.jpg

post-10260-1220967509_thumb.jpg

post-10260-1220967529_thumb.jpg

post-10260-1220967539_thumb.jpg

post-10260-1220967553_thumb.jpg

 

Video

si
Editat de -Sir Daniel-
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Zair ce parbriz frumos ai :scratch: :) :unsure:

 

Simpaticule!..ce zici, nu am sanse sa gasesc unu in Ploiesti ?

Editat de ZaiR
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Are si Tetea al vostru un off: astia cu alte culori pe Ducati va place la fel de mult motoru' de sub voi ca si noua? Adica va uitati la el si parca tremura inima ... de fiecare data?

 

Hei Sir ... respect! (numa' rele!!!)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Are si Tetea al vostru un off: astia cu alte culori pe Ducati va place la fel de mult motoru' de sub voi ca si noua? Adica va uitati la el si parca tremura inima ... de fiecare data?

 

Hei Sir ... respect! (numa' rele!!!)

sa mor daca inteleg ce ai vrut sa zici.

 

sper ca nu e de rau la adresa taxiului meu ca'i bai.

:scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa mor daca inteleg ce ai vrut sa zici.

 

sper ca nu e de rau la adresa taxiului meu ca'i bai.

:scratch:

 

Nu e de rau, poate fi cel mult de bine :) !!! (culoarea la emote icon nu e o aroganta)

Editat de tetea
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa mor daca inteleg ce ai vrut sa zici.

 

sper ca nu e de rau la adresa taxiului meu ca'i bai.

:scratch:

 

cred ca s-a referit la alte culori dacat rosu .. teteo, vezi ca stam in aceeasi zona, sa nu-ti fie mare mirarea cand te vei trezi intr-o dimineatza cu toate culorile curcubeului pe motoreta .. numa asa ca sa vezi daca e acelasi lucru :unsure:

 

.. e monster domle , culoarea il adapteaza personalitatii fiecaruia .. esenta e fix aceeasi .. inima oricum tremura de la vibratiile specifice .. impreuna cu toate celelate organe ..

 

inca o intrebare d'asta si te penalizam .. sa fie bere in bucuresti cata va trebui tu sa imparti confratilor monsteristi :)

Editat de th30nly0n3
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Negru ai impresia ca e beemveu si astepti sa vezi pe el o ceafa groasa cu un lantz de cupru la gat! :scratch:

Galben de indecent ca e... galben, iar rosul e ceea ce tot muritorul de rand asteapta de la Ducati. Este culoarea putzei de fata mare, culoarea macului, culoarea oolor de Paste... e divin, e mai mult decat unii intelege! :)

 

Servus Andrei, esti bine?

Editat de -Sir Daniel-
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

păzea că a apărut macho ierbaru' :unsure:

 

monsterul galben e cel mai frumos! nu taxi, galben pur. apoi cel roÂşu, apoi ultramasculinul negru :P

gunix! De al meu nu ai zis nimic :) . Bine, lasa ca tin eu minte! Si pusesem si poza facuta de tine :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

păzea că a apărut macho ierbaru' :)

 

monsterul galben e cel mai frumos! nu taxi, galben pur. apoi cel roÂşu, apoi ultramasculinul negru :unsure:

 

nu stiu de ce mai gunix-ule dar cred ca ma asteptai la cotitura frecandu-ti mainile, doar doar oi zice ceva!!! :scratch:

 

Servus Andrei, esti bine?

 

bine, sanatos!!! merci frumos

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

' date='Sep 11 2008, 11:14 AM' post='1456797']

... monsteru pe negru?? ...

 

Moama ce mi-a placut!!! O sa merg cu grija de-acu' incolo pe strada si numa cu casca pusa (si o sa-mi sara cricu'). Oricum nu mi-e frica ca-l am pe pretenu' Mish si pe idolu' Sir, Coco, ohoho langa mine. Si sunt convins ca veti trece de partea noastra cat de curand. Urasc tradarea da' ii iubesc pe tradatori, deci va asigur ca nu vreau sa bag vrajba intre noi ca vrasmasii nostri sunt altii (tags: soarelui rasare, galben, oblic, orez). A fost doar un mic LHC.

 

A, si ca sa vedeti ca nu conteaza intotdeauna culoarea ci ceea ce obtii/poti obtine de la obiectul acela (cred ca o sa mi-o iau rau acu') imi plac si blondele, si brunetele si roscatele, mulatrele, asiaticele.

 

Numa' Respect de la Tetea al Vostru!!!

 

PS: ar merge doua sondaje: ce culoare preferi la Ducati & ce culoare o sa fie urmatorul

Editat de tetea
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vai, domnule ierbaru', de această dată vă înÂşelați amarnic (sau poate e supraevaluare de sine :scratch:), nu stau la pândă pentru dumneata, plus, e obositor, iar eu fiind muiere îs mai leneÂşă din fire, deci...greÂşit, doar că fiind vorba de culori Âşi alte cele, adicătelea trebi mai muiereÂşti aÂşa, m-am băgat Âşi eu în vorbă Âşi mi-am exprimat dragostea pentru monsterele galbene.

 

@ripp3r07 albastru e prea filosofic pentru mine :), mă rezum la trebi simple, galben, roÂşu Âşi negru.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Teteea, ce bine zici ma.... ptiu dreace ca incepi sa iti revii! Iar despre culori si curcubecuri la motorete... ramanem, se pare, aliati pro-rosu!

Dar nu renuntam la prietenii nostri care din diverse motive au renuntat la rosul pur, rosul sigur!

E prietenii nostri si ne mandrim cu ei, ca deh, altii nu e! :scratch:

 

Ierbarul vad ca tace ca pestisorul acum, cred ca e nitel botos pe noi ... dar ii dam o halba (sau mai multe) de bere, pline ochi cu bere evident... si o sa-i treaca!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Negru ai impresia ca e beemveu si astepti sa vezi pe el o ceafa groasa cu un lantz de cupru la gat! :scratch:

Galben de indecent ca e... galben, iar rosul e ceea ce tot muritorul de rand asteapta de la Ducati. Este culoarea putzei de fata mare, culoarea macului, culoarea oolor de Paste... e divin, e mai mult decat unii intelege! :)

 

Servus Andrei, esti bine?

 

filossofule,

cu "putza de fata mare" m-ai dat gata,

 

iar despre galben, ceti aici: http://www.armonianaturii.ro/Culoarea-galb...eID_156-articol

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...