Sari la conținut

Monster Lounge


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 15,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

portocaliul meu e cel mai tare, va sparg, sa moara bibi.

 

E de firma!!!

 

Off-topic: Si mai folositi frate si emote-iconuri rosii si negre ca se supara unii dintre noi. (Chiar, sa se creeze emote galben-taxi, ce parerea mea).

 

A, ce mai stiti de gaura neagra?

Editat de tetea
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Si despre celelalte ne vorbeste

 

Albastrul se referă la orice nuanță care are o lungime de undă între 420 Âşi 490 de nanometri. Este una din culorile primare. :) (emoticon albastru, da tetea?!) :unsure:

 

Si rosu :scratch:. Sa-l pun si pe celalalt?

 

... si rosul meu Monster nu sta bine pe nisip ....

 

Sta bine cu pissstele?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dragilor, daca tot ne impartim pe culori as face un mic clasament dupa numaru de mobre:burnout::

 

cele mai putine sunt bineinteles cele custom (vezi cafe racer, portocaliu aprins si trei culori cunosc pe lume a lu cristi :scratch: )

pe locul 4: sunt cele albastre

pe locul 3: cele galbene

pe locul 2: cele rosii (sper sa jubilati acum dealde tetea, sir, mish, coco etc.)

 

si pe locul 1, detasat : cele NEGRE :unsure: :) (o enumerare a fercitilor posesori ar fi desueta si ar ocupa prea mult spatiu)

 

asa k va rog respectuos putintel respect :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai ierbarule,

 

ce te face sa crezi ca numarul de mobre este direct proportional cu 'frumusetea'.

cele custom (cum le spui tu) rulllless

 

sa zicem ca e o intalnire cu 25 de monstere de toate culorile (printre care al meu si al tau).

ia gandeste-te putin care va iesii in evidenta, eu cred ca monsterul tau negru, tu ce zici ?

 

TAXI RULLLEESSS :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai ierbarule,

 

ce te face sa crezi ca numarul de mobre este direct proportional cu 'frumusetea'.

cele custom (cum le spui tu) rulllless

 

sa zicem ca e o intalnire cu 25 de monstere de toate culorile (printre care al meu si al tau).

ia gandeste-te putin care va iesii in evidenta, eu cred ca monsterul tau negru, tu ce zici ?

 

TAXI RULLLEESSS :)

 

nu am spus ca nr de mobre e direct proportional cu frumuseatea, clasamentul e facut strict dupa volum :P

intradevar cele custom sunt cele mai speciale, depinde de gustu omului :scratch:

 

dar calculat tot dupa gustu consumatorului , pare ca cele negre au cel mai mult succes...parerea mea :unsure:

Editat de Mo Weed
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bah, daca nu scoateti pistoalele cu siguranta nu o sa ajungeti la un compromis.

 

Eu propun o dupa-amiaza de intreceri intre monstere - si asta chiar anul acesta!!! Sa vorbim la vreun poligon mai fara nisip pentru o juma de ora de intreceri? 10 minute warm-up, 5 min pauza, 10-15 minute intrecerea propriuzisa. Fie ploaie fie vant!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce ma,

te dai mare ca ai facut cursul pe circuit, ai ?

 

apropo, povesteste-ne si nou cate ceva despre training,

:scratch:

 

De dat mare nu am nevoie ca sunt destul de mare , adica nici Mazda MX-5 nu pot sa-mi iau la urmatoru' salariu ca nu am loc in ea. Cat priveste concursu' mama ce m-as intrece cu vreo doi trei patru cinci golani monsteristi, da' numa' undeva unde ne putem rupe gaturile doar noi nu si ceilalti pietoni participanti la trafic. De-asta zic poligon, pista de carturi sau MotoGP, pentru mine si Monstru' meu Rosu nu conteaza.

 

Eu mai joc si fotbal, basket, tenis de masa deci aveti de unde alege.

 

Iar despre orele pe Amkart cu Victor si Razvan pe mine m-au facut sa-mi placa sa merg mai incet pe strada si cu o senzatie de siguranta infinit sporita. Plus ca asa cum spuneam motocicleta imi merge din ce in ce mai bine si imi place din ce in ce mai mult, mult mai relaxat. Si ca am atatea de invatat si atata de dat cu motoreta, teama mi-e ca nu am timp/bani. Pe o scara a evolutiei de la embrion la mascul adult procreator sunt undeva in perioada cand femeia inca se intreaba daca a ramas. Deci inca risc avortul!!! A, si inca ceva, mi se pare ca astea trebuia sa le facem noi la scoala de moto (scoala pe care eu am facut-o fara casca, si carnet luat rugand pe unu' la fata locului sa-mi dea si mie motoru' sa dau de carnet) si nu sa stau un an pe strada fara reflexe printre gasca mare de hapciupalitici imaturi si nefe de pe trotuare, biciclete, motoare, mashini, maxi-taxi, autobuze, tiruri, 4x4=16, aițilop. A, scuze, mai putin biciclete care aproape lipsesc cu desavarsire.

Editat de tetea
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Topul nu este relevant . Eu cred ca fiecare si-a cam luat ce a gasit , in functie de buget . Si cum Monsterul Dark este cel mai ieftin si foarte negru , acesta este si cel mai des intalnit pe strazi . Parerea mea .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Topul nu este relevant . Eu cred ca fiecare si-a cam luat ce a gasit , in functie de buget . Si cum Monsterul Dark este cel mai ieftin si foarte negru , acesta este si cel mai des intalnit pe strazi . Parerea mea .

 

cum se face ca cu posesorii de galbene se ataca cel mai mult...or fi gelosi?? :laugh: :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

baieti am un kit de ridicat tobele sub sa de la termignoni (titan)...se pot folosi cu orice toba din carbon.

include tevi, suporti, coliere de prins tobele, etc...mi-au ramas de la termignoanele mele, pentru ca eu le-am taiat si le-am pus jos.

pret 250 euro si va ajut sa il si montati intr-un weekend.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

baieti am un kit de ridicat tobele sub sa de la termignoni (titan)...se pot folosi cu orice toba din carbon.

include tevi, suporti, coliere de prins tobele, etc...mi-au ramas de la termignoanele mele, pentru ca eu le-am taiat si le-am pus jos.

pret 250 euro si va ajut sa il si montati intr-un weekend.

Si eu pot spune ca " mi-am batut joc " de 800 de euro duminica , cand mi s-a pus pata si am taiat o toba in 2 , iar de la cealalta am folosit doar capacele , obtinand astfel 2 tobite care scot un sunet infernal . Cand cautam kitul susmentionat , nu l-am gasit nicaieri . Salutare !

 

Are cineva drum spre Brasov maine dimineata ? Eu plec pe la 8 de acasa , din Berceni si ma intorc , sper eu , pana in 6 , in Bucuresti . Daca e vreun amator , sa ma sune incepand cu ora 7 , maine dimineata . 0726384725

Editat de b28jmp
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu propun o dupa-amiaza de intreceri intre monstere - si asta chiar anul acesta!!! Sa vorbim la vreun poligon mai fara nisip pentru o juma de ora de intreceri? 10 minute warm-up, 5 min pauza, 10-15 minute intrecerea propriuzisa. Fie ploaie fie vant!

Pe Amckart,chiar ar fi interesant si fun zic eu.Bafta :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe Amckart,chiar ar fi interesant si fun zic eu.Bafta :laugh:

 

 

dap, ar fi o idee sa mergem intr-o zi toti .. dar in timpul saptamanii ca altfel nu cred ca avem vreo sansa ...

 

 

legat de culori .. ce probleme aveti ... am impreisa ca unii dintre noi chiar se plictisesc groaznic .. bine, unii nu au permis ... ar trebui intelesi .. dar .. neee :)

 

anyway .. for the record .. negru e negru domle :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...