Sari la conținut

Monster Lounge


Postări Recomandate

Ati mai auzit ceva de Gaura Neagra? Ca vad ca se discuta de iesit 'aore' acu' pe ploaie!!!

 

Off-topic (nu polemizez si nici nu vreau sa polenizez pe tema asta): Baietii de la Motor Unu sunt de gasca si ajuta la nevoie!

Editat de tetea
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 15,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ati mai auzit ceva de Gaura Neagra? Ca vad ca se discuta de iesit 'aore' acu' pe ploaie!!!

 

Off-topic (nu polemizez si nici nu vreau sa polenizez pe tema asta): Baietii de la Motor Unu sunt de gasca si ajuta la nevoie!

sunt de acord cu tine ca baietii sunt de gasca, dar... au cele mai mari preturi din bucuresti.

de la ei i-am luat casca sorinicai si a fost cam scumpa (am gasit-o in alta parte cu 2mil mai putin)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai baieti cucuieti, al meu e negru barbatesc in acte si orangiu la vedere. deci, va rog sa se acrediteze ideea ca al meu e cameleonic.

 

DA DREAQ A MAI VAZUT DUCATI VERDEEEEEEE, CULOARE ORIGINALA. LIVIU BANUIESC CA STII CINE SUNT.

CA NU MA INCADREZ LA NIMIC NU TU CLASICA, DE COLECTIE CICA AR FI, NU-S 10 BUCATI IN EUROPA.....DAR DREAQ A VAZUT DUCATI BICILINDRIC IN LINIEEEEE

SI VERDEEE :laugh: :) :)

post-4509-1221248753_thumb.jpg

Editat de sconx
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

DA DREAQ A MAI VAZUT DUCATI VERDEEEEEEE, CULOARE ORIGINALA. LIVIU BANUIESC CA STII CINE SUNT.

CA NU MA INCADREZ LA NIMIC NU TU CLASICA, DE COLECTIE CICA AR FI, NU-S 10 BUCATI IN EUROPA.....DAR DREAQ A VAZUT DUCATI BICILINDRIC IN LINIEEEEE

SI VERDEEE :laugh: :) :)

Noi nu stim cine esti , dar te asteptam cu interes , miercuri , la Academie sa-ti admiram bijuteria . Iar Ducati verde s-a mai vazut . Cel putin Monster . Verde smarald , culoare de fabrica . Te-am salutat si sper sa ne cunoastem miercuri !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

RedBull Romaniacs Part I

Ploaie 0, umiditate 98%, traseu super hard, fun cat cuprinde!

Poze nu pun ca mi-e lene si ma gandesc ca or sa apara altii cu poze mai frumoase decat ce am facut eu cu telefonul!

Pentru cei puturosi care nu au avut chef sa vina, nasty boys, ati pierdut un show de exceptie! :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutari din vest, frati ducatisti :laugh: Am si eu o intrebare care ma macina de ceva timp... As fi tentat sa elimin codita la monsterul meu, si as vrea sa stiu daca te stropesti pe vreme ploioasa, odata cu modificarea asta. :bounce:

e,,, nu te stopesti tot.

 

o sa ai o dunga neagra pe sapte, moweed-ul stie

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

timisorene, al meu are coada taiata. de stropit, te stropesti mai mult decat la ala cu coada, dar nu sesizabil.

intainte de a taia coada, ticluieste un sistem ca sa ai lumina si pe numar. uita-te la stop sa vezi daca are partea de jos clara, ca sa poata lumina numarul cu lumina de la pozitie. apoi, tre sa imaginezi o tabla pe care sa montezi semnalele spate. daca te ajuta cu ceva, pot sa fac niste poze la sistemul pe care il am eu. am impresia ca tre sa repozitionezi si cablul de la incuietoarea de la scaun.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutari din vest, frati ducatisti :) Am si eu o intrebare care ma macina de ceva timp... As fi tentat sa elimin codita la monsterul meu, si as vrea sa stiu daca te stropesti pe vreme ploioasa, odata cu modificarea asta. :bounce:

.

vorbesc din proprie experienta: daca se taie codita, te umpli de noroi instant doar daca treci printr-o urma de apa :laugh:

cristi imi povestea ca el reuseste chiar sa isi stropeasca casca si cu putin noroc, viziera...imagine that :rock:

 

timisorene, al meu are coada taiata. de stropit, te stropesti mai mult decat la ala cu coada, dar nu sesizabil.

intainte de a taia coada, ticluieste un sistem ca sa ai lumina si pe numar. uita-te la stop sa vezi daca are partea de jos clara, ca sa poata lumina numarul cu lumina de la pozitie. apoi, tre sa imaginezi o tabla pe care sa montezi semnalele spate. daca te ajuta cu ceva, pot sa fac niste poze la sistemul pe care il am eu. am impresia ca tre sa repozitionezi si cablul de la incuietoarea de la scaun.

 

eu nu stiu cum de nu te faci ca porcu?! :P o fi si de la cauciucuri??

Editat de Mo Weed
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai ierbare, eu oricum sunt mai porc de felul meu, asa ca nu gasesc diferente mari intre uscat si noroi. problema noroiului o rezolvi cu un combinezon de ploaie de ala de fas ori cu haine de piele, adica geaca, pantaloni si cizme inalte. oricum, monsterul e mai mult motoreta de fitzobaicar, adica de ala care nu iese pe ploaie, deci poti avea mama aripii pe spate, tot te stropesti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai ierbare, eu oricum sunt mai porc de felul meu, asa ca nu gasesc diferente mari intre uscat si noroi. problema noroiului o rezolvi cu un combinezon de ploaie de ala de fas ori cu haine de piele, adica geaca, pantaloni si cizme inalte. oricum, monsterul e mai mult motoreta de fitzobaicar, adica de ala care nu iese pe ploaie, deci poti avea mama aripii pe spate, tot te stropesti.

 

solutiile de "cum sa ne umplem de noroi mai usor" le stiam...doar ma intrebam cum de tu te stropesti mai delicat, si io mai abundent??

singuru raspuns fezabil ar fi ca is mai lat in spate :rock: ...deci suprafata de inoroit extinsa :laugh:

 

P.s. departe de mine intentia de a te considera porc :P :bounce:

Editat de Mo Weed
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai ierbare, eu oricum sunt mai porc de felul meu, asa ca nu gasesc diferente mari intre uscat si noroi. problema noroiului o rezolvi cu un combinezon de ploaie de ala de fas ori cu haine de piele, adica geaca, pantaloni si cizme inalte. oricum, monsterul e mai mult motoreta de fitzobaicar, adica de ala care nu iese pe ploaie, deci poti avea mama aripii pe spate, tot te stropesti.

Asta cu ''fitzobaicar'' e tare. :bounce:

 

Stabilim si noi un alt punct de intalnire pentru miercuri seara?Eventual unul cu calorifer si cu bauturi calde.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutari din vest, frati ducatisti :laugh: Am si eu o intrebare care ma macina de ceva timp... As fi tentat sa elimin codita la monsterul meu, si as vrea sa stiu daca te stropesti pe vreme ploioasa, odata cu modificarea asta. :bounce:

 

 

Nu stiu cum e cu codita taiata (probabil mai .. "fancy") dar eu iti zic sa o lasi acolo. Eu nu am nicio problema cu codita la locu' ei (o fi fost pusa cu un scop acolo, nu?!) + ca nu trebuie sa ma gandesc la sisteme de prins semnalele si alte luminite si toata mizeria se opreste in ea.

De ce ai vrea sa o tai?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...