Sari la conținut

Monster Lounge


Postări Recomandate

da da, de mare angajament ce o sa iasa.

 

:laugh:

 

sa revin la ideea cu banneru.am zis sa scrie pe el "ducati dance" si eventual pun doua sigle in capete ( ceva rosu pe alb).ce ziceti e ok asa?

 

maine se pare ca e din nou zi de repetitii.ramane tot la symbolic? sau veniti la mine pe la 2-3 asa

 

si uite idei de pasi noi :) :

http://www.youtube.com/watch?v=Ku-VSuWJjDQ

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 15,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

sa revin la ideea cu banneru.am zis sa scrie pe el "ducati dance" si eventual pun doua sigle in capete ( ceva rosu pe alb).ce ziceti e ok asa?

 

maine se pare ca e din nou zi de repetitii.ramane tot la symbolic? sau veniti la mine pe la 2-3 asa

 

si uite idei de pasi noi :laugh: :

http://www.youtube.com/watch?v=Ku-VSuWJjDQ

 

buna,

 

pentru banner poate te inspira www.duccutters.com

 

in ceea ce priveste locu de intalnire, mi-e indiferent, doar sa ne hotaram :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

din pacate la mine sambata nu se poate ca am meseriasi care vin sa-mi repare diverse lucruri prin casa (prize, bateria de la cada etc) asa ca ar trebui sa gasim un alt spatiu sau sa amanam (ceea ce nu as dori).

 

http://s4.transfer.ro/storage/transfer_ro-5c9f3b2c92.zip

 

asta de mai sus e linkul cu fisierul editat. are la inceput niste ploi si tunete pt partea de didgeridoo si la final un scurt mesaj pt japoneji

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

din pacate la mine sambata nu se poate ca am meseriasi care vin sa-mi repare diverse lucruri prin casa (prize, bateria de la cada etc) asa ca ar trebui sa gasim un alt spatiu sau sa amanam (ceea ce nu as dori).

 

http://s4.transfer.ro/storage/transfer_ro-5c9f3b2c92.zip

 

asta de mai sus e linkul cu fisierul editat. are la inceput niste ploi si tunete pt partea de didgeridoo si la final un scurt mesaj pt japoneji

 

e foarte tare :laugh: , nu te-ai lasat pana nu ai pus tu un ceva la final :)

 

propun se ne vedem pe la un 2, dar unde?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

din pacate la mine sambata nu se poate ca am meseriasi care vin sa-mi repare diverse lucruri prin casa (prize, bateria de la cada etc) asa ca ar trebui sa gasim un alt spatiu sau sa amanam (ceea ce nu as dori).

 

http://s4.transfer.ro/storage/transfer_ro-5c9f3b2c92.zip

 

asta de mai sus e linkul cu fisierul editat. are la inceput niste ploi si tunete pt partea de didgeridoo si la final un scurt mesaj pt japoneji

 

super tare,

ma gandeam ca partea cu stropii de ploaie sa o reducem putin - sa nu-i plictisim.

referitor la final cu japoneze poate facem niste miscari de karate.

 

 

si eu sunt disponibil sambata pe la 2, dar hai sa strangem toata gasca: mai era freeman, cristi, coco si nicu...

gogosica tu ai loc pentru 10 dansantiii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu zic ca da. la 2 in fata la penny market titan( langa Auchan) e ok asa?

 

:P

 

 

Perfect...nu uitati castile :laugh:

 

 

era si varianta cu fuck japanese bikes, italians do it better dar am zis ca e un pic prea mult

de ce nu m-ai intrebat?...te convingeam ca nu e asa.Oricum,incearca sa pui la inceput sunetul de ambreaj a lui Coco.Vezi cum iese :)

Editat de ZaiR
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca imi dai si link ceva de unde sa-l iau no problem. n-am reusit sa pun la final iste batai de toba pt ca nu asesc piesa la calitate audio buna si suna f aiurea niste tobe "curate" peste fosnituraasta de melodie

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la 2 in fata pe Penny's market, habar nu am ce e, dar il gasesc eu :laugh:

 

eu ma bag

 

p.s. ba vedeti ca dupa ce dansam as vrea sa plec pe picioarele mele de acolo, si oricat de sprinten si caratist as fi, nu cred ca restu de 300 de mobristi "japonezi" o sa aiba dificultati in a ma :) :P faulta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

imi cer scuze ca ma bag peste dantuielile voastre, vin si eu cu un anunt mic> e cineva dispus sa se dea cu mobra maine? daca da, astept un semn la 0744522214.

 

pai bine ma tinere, tu faci nota discordanta?

poti sa iti dai cu o parere, un sfat...decat sa te plimbi aiurea pe strazi :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va salut domnilor

Imi pare rau ca stric sirul scenariilor pentru dansurile populare :laugh: dar cand voi va cinsteati la Andu eu si cu elSpa am avut niste momente de inspiratie artistica si am creat ceea ce se cheama QUAT-D Exbox. post-15239-1228595430_thumb.jpgpost-15239-1228595454_thumb.jpgpost-15239-1228595475_thumb.jpg

Voi elimina complet tobele si motocicleta va avea un alt look si un alt sunet :) deci am un set de finale de vanzare din carbon, pretul este de bun simt.

Pentru cei interesati am sa va tin la curent cu evolutia lucrarii.

Astept parerile voastre.

 

Succes la repetitii!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...