Sari la conținut

Monster Lounge


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 15,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

azi ma duc in tara sa aduc un monster nou pe canapea. posesorul se cheama stefan (damn, inca unul) si e gri, nu el, motoreta.

 

sa recapitulam cine merge maine la miting: sebica si cu mine. deja suntem prea multi, creca nu mai vin, ca o sa ne inghesuim amandoi si nu o sa incapem in oras. deci? doar atat?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Te duci sa il aduci cu duba? Din ce zona il iei?

:D Bai mirci esti un (cuvant urat),pe unde citesc dau de tine si caterinca ta proasta. Ce dracu ai cu monsteristu`???nu vezi ca nici nu te baga in seama?? esti un rahat fustrat.

sczz pt of topic, dar nu il mai suport pe cocalaru asta de mirci :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

INCA MAI CUMPAR !!!

 

Chiar nu aveti nevoie de bani???

 

Codita de monopost, in conditie buna, pentru un Monster 600 95`

Nu conteaza culoarea, doar sa nu fie : modificata, zgariata adanc, crapata si apoi lipita sau doar crapata..., sa nu fie deformata...

Sa includa si suruburile de prindere.

 

Criteriile de mai sus nu sunt decisive, accept si cu mici defecte si fara suruburi, dar doar dupa ce o vad.

 

Macar un sfat, pe unde sa mai caut...

 

Draq, am pus si poza...ca sa vedeti despre ce vorbesc....

 

 

post-45261-1240556633_thumb.jpg[

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu nu am capac monopost, l-am baut de mult. in plus, mi se pare incomod sa-l tot dau jos cand car femeia.

 

 

Da liviule... dar e incomod cand ai femeie.... :D

 

Acum serios...chiar caut, ca pe ala vechi, l-am gasit jumate pe motor, un sfert in gura cainelui si alt sfert intins in curte... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da son, asa e.

apropo, stii ca voiam sa-l propun si pe asta , dar cred ca vrea multi bani tudorila pe drepturi de autor.

 

mai sane...nu stiam ca esti roakar vedeta...acu ca te vaz prin filme, parca parca sunt mandru ca te cunosc si imi vine sa iti dau o pedala de la mine :D

 

ramane pe maine la academie, la 10.00.

 

voi veni si eu cu catalina...deci suntem 4 pana acum :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca vrei vorbesc cu doctorul ducati si te ajuta cu o eutanasiere la caine. te pomenesti ca el ti-a molfait si femeia si acu vrei capac monopost?

 

:D

Nooooo...femeia a fugit in lume...cred ca a si murit intre timp.... iar cainele asta e asa de suparat pe trotineta mea, incat si daca il eutanasiez tot o sa gaseasca o metoda sa o roada...si daca nu, o bantuie numai sa-i faca cava...

Pe langa ca se usureaza de 10 ori pe zi pe cauciucurile mele...acum vad ca si-a dat seama ca nu e toata din fier....

 

Dar lasa eutanasierea si femeia... eu vreau monopost.... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mah gogosila, nu-i da ma pedala, nu merita. are asta bani sa isi cumpere un tir de pedale, ca vorba aia e vedeta de talie interplanetara si inca se mai face.

 

nici nu stiam ca avem un asa mare star printre noi :D ...

 

deci? cine se mai anunta maine?? cocolino, hai frate si tu ca esti ditai pescaru, fa o manevra....zi-le ca te duci sa dai la mamaliga ca trage carasu...il iei si pe son pasager si il prezinti dupa ca captura :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:D) - eu nu merg la fufe, sunt om cu familion, copii, o sa-mi iau si un caine mai tarziu, si nici nu o sa mai beau

 

Aporpo,

am facut rost de banda reflectorizanta 3M (e cea pe care o poarta gaborii pe veste - are cam 5 cm latime)

e dintr-un fel de material textil (http://expertfarma.ro/p100%20p110%20veste%20reflectorizante.jpg)

 

Am cativa metrii buni, cine vrea ii aduc la academie sambata .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ramane pe maine la academie, la 10.00.

 

bai Liviu, cum au auzit astia ca ne gasim si noi la o samanta imediat s-au infipt si ei. nu mai poti sa te vezi ca omul sa barfesti. vorbeam si noi ca baietii.... ca ala e cracanat, ca lu alalalt i se scurge un ochi, d-astea de cartier :D

 

blondule, vreau si eu niste banda 3M. deci maine suntem io, liviu, catalina, telelica, blondu si nicu daca gaseste vreo scuza sa chiuleasca

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nici nu stiam ca avem un asa mare star printre noi :D ...

 

deci? cine se mai anunta maine?? cocolino, hai frate si tu ca esti ditai pescaru, fa o manevra....zi-le ca te duci sa dai la mamaliga ca trage carasu...il iei si pe son pasager si il prezinti dupa ca captura :D

 

 

FABRIC PEDALE ....IEFTIN... 1 STICLA DE VIN PE PEDALA

 

LA MECANICU SEF :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...