Sari la conținut

Monster Lounge


Postări Recomandate

dau bere multa, pana ma confundati cu Mo Weed ! motoretu' e oricum acelasi - sper sa fiu demn de el (adica sa nu-l trantesc intr-un mod retardat, cum mi-e felul) si de locul lasat liber (temporar, speram) de catre mentionatul B)

 

temporar...temporar...stati linistiti ca revin...bigger, better, meaner :unsure: :cheers: :huh:

 

felicitari pt. sala si stai chill ca poligonu e un fleac...bafta maxima

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 15,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

temporar...temporar...stati linistiti ca revin...bigger, better, meaner :unsure: :cheers: :huh:

 

felicitari pt. sala si stai chill ca poligonu e un fleac...bafta maxima

 

 

multam mult. sper sa ne intalnim curand pe 2 roate.. si dau sa cred ca tot pe 2 cilindrii. in V (sau ma rog, in L), se intelege, cu multi niutonimetrii si ponei sub rezervor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multam mult. sper sa ne intalnim curand pe 2 roate.. si dau sa cred ca tot pe 2 cilindrii. in V (sau ma rog, in L), se intelege, cu multi niutonimetrii si ponei sub rezervor.

 

:unsure:

 

Mai bine ziceai sa ne vedem la o bere! :cheers:

..preferabil dupa 00:30, la petrom/in parc/boscheti sa fim! Careva?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare! Are cineva suporti cu tot cu pedale pentru monstruletul meu (600)? Stiti cumva daca se potrivesc cele de la 620? Multumesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

iti trebuie ambele? am impresia ca sunt la fel ca alea de 620. eu pot sa iti gasesc una de dreapta.

 

ps. liviu sunt, cu ciolanele varza de la dormit in sac.

Editat de gunix
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

iti trebuie ambele? am impresia ca sunt la fel ca alea de 620. eu pot sa iti gasesc una de dreapta.

 

ps. liviu sunt, cu ciolanele varza de la dormit in sac.

 

Salut!

 

Mersi mult, dar n-am mai avut rabdare :) si mi-am luat o pereche gri inchis de pe ebay. Mai am de gasit unul singur dintre suruburile cu care sunt prinse de cadru.

 

Ciolanele varza? Pe unde v-ati plimbat?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai, eu am intrat in randurile fostilor monsteristi si viitori monsteristi. telelica, hai sa ne mai vedem si noi la o terasa ceva, asa ca intre pietoni.

 

have fun guys :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poate vă plictisesc cu poveștile mele mecanice, dar nu mă pot abține :P Am reușit (sper să nu apară surprize) să reglez tensiunea lanțului și să aliniez roata spate... mi-au fost de ajutor standul și indicațiile de aici. Mi-am schimbat și maneta de frână și am pierdut juma' de oră ca să fabric o tijă pentru întrerupătorul de stop, în locul celei pierdute la demontare :cheers:

 

Una' peste alta, de mâine pot să mă plimb după o săptamână de repaus :)

Editat de fat
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pe unde ati haladuit baieti in weekend?

 

eu unul am fost pana la hotarele, LA PESCUIT.

 

a fost super interesant totul, vineri seara la o bere cu niste prieteni vorbeam de pescuit si ...

am urcat in masina, pe la 1 noaptea eram la real ca sa luam cort si ustensile, apoi in piata la big pentru momeli si bete

si la 3 eram pe balta la hotarele. la 5 a inceput nebunia:

 

eu am dat cu o lanseta de 30 roni (batul si mulineta),

vecinii nostrii aveau cam 10 lansete care piuiau si luminau ... de cateva mii de euro ziceau ei.

 

pe la 6 dimineata le-am agatat lansetele vecinilor cu o aruncare minune de-a mea.

dupa 30 min am avut impresia ca le-am mai agat o data lansetele si incep sa ma scuz, astia imi zic ca nu le-am agatat si ca poate am prins vre-un peste ...

asa a aparut primul somn care era aproape cat mana... au venit ei sa-l scoata...cam 10 minute l-au obosit, unu era in apa sa-l puna in hamcioc (noi nu aveam asa ceva).

 

.....

dupa o ora in care nimeni de pe balta nu prinsese decat carasi cat palma, prind al doilea somn pe care tot vecinii l-au scos din apa (asta era putin mai mic)

am discutat putin despre unelte si nu intelegeau cum de prin eu cu lanseta mea din big.

 

.....

dupa inca doua ore mai prind un somn dar de data asta mi-a fost jena sa le mai cer ajutor si hamcioc asa ca l-am pus pe un prieten sa se bage in apa dupa el.

 

COCO uite pozele, cand mergem la peste ?

post-22678-1243184419_thumb.jpg

post-22678-1243184435_thumb.jpg

post-22678-1243184448_thumb.jpg

post-22678-1243184476_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

apropo de peste....de joi pana acum 2 ore am fost in Delta....cu inca 7 prieteni.....scule,nebunii,momeala.....din pacate nu am prins decat niste bibani f mici carora le-am dat drumul....P.S in schimb spritzul a fost intr-un mare fel

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pe unde ati haladuit baieti in weekend?

 

eu unul am fost pana la hotarele, LA PESCUIT.

 

a fost super interesant totul, vineri seara la o bere cu niste prieteni vorbeam de pescuit si ...

am urcat in masina, pe la 1 noaptea eram la real ca sa luam cort si ustensile, apoi in piata la big pentru momeli si bete

si la 3 eram pe balta la hotarele. la 5 a inceput nebunia:

 

eu am dat cu o lanseta de 30 roni (batul si mulineta),

vecinii nostrii aveau cam 10 lansete care piuiau si luminau ... de cateva mii de euro ziceau ei.

 

pe la 6 dimineata le-am agatat lansetele vecinilor cu o aruncare minune de-a mea.

dupa 30 min am avut impresia ca le-am mai agat o data lansetele si incep sa ma scuz, astia imi zic ca nu le-am agatat si ca poate am prins vre-un peste ...

asa a aparut primul somn care era aproape cat mana... au venit ei sa-l scoata...cam 10 minute l-au obosit, unu era in apa sa-l puna in hamcioc (noi nu aveam asa ceva).

 

.....

dupa o ora in care nimeni de pe balta nu prinsese decat carasi cat palma, prind al doilea somn pe care tot vecinii l-au scos din apa (asta era putin mai mic)

am discutat putin despre unelte si nu intelegeau cum de prin eu cu lanseta mea din big.

 

.....

dupa inca doua ore mai prind un somn dar de data asta mi-a fost jena sa le mai cer ajutor si hamcioc asa ca l-am pus pe un prieten sa se bage in apa dupa el.

 

COCO uite pozele, cand mergem la peste ?

 

 

tu ai facut ceva de mic de ai norocul asta.... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bah, da pe topicul asta se mai da cineva cu motocicleta? eventual cu monster?

 

s-ar da ..daca ar avea :)(

 

da si mie liviule un nr de telefon/id de mess a tipului cu care am vorbit la tel

 

merci

 

 

@everyone: care stiti/care aveti caut juguri superior si inferior cu tot cu ax ducati monster 620 ie din 2004

 

 

asfalt uscat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bah, da pe topicul asta se mai da cineva cu motocicleta? eventual cu monster?

 

se da bre cum sa nu,

uite propun sa facem un weekend de pescuit cu mobrele,

cred ca mai greu o sa fie sa caram betele pe monstere....

 

in alta ordine de idei,

am fost duminica sa-mi iau monsterul de la garaj si nu se alimenteaza cu benzina?

aveti idee ce trebe desfacut ca sa -si dea drumu?

 

mi-a spus cristi (futacila) sa desfac nu stiu ce surubele din carburator si... tot degeaba

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare monsteristilor :) Daca mai tine minte cineva topicul asta , eu eram pagubitul. Scriu acum aici cu vesti bune - mi-am reparat monsterul, revopsit si "chewbaccarit" tobele :P. Revin cu video daca e cineva curios cum suna acum. Cele bune.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare monsteristilor :P Daca mai tine minte cineva topicul asta , eu eram pagubitul. Scriu acum aici cu vesti bune - mi-am reparat monsterul, revopsit si "chewbaccarit" tobele :cheers:. Revin cu video daca e cineva curios cum suna acum. Cele bune.

 

misto ar fi daca ai avea niste poze cu procesul restauratiei in sine...gen before si after...

 

sa vaza si baietii cum arata un cadru de moster rupt in doua :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...