Sari la conținut

Monster Lounge


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 15,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Seara buna. S-a confruntat cineva cu probleme la jug,mai precis rulmenti ?

Al meu set (de rulmenti) se apropie de obstescul sfarsit. (yay, drumuri bune).

Alternative ,ceva la firma mama Ducati exista sau ma pun sa-mi fac deja comanda ,numa' bine sa ajunga la primavara ? :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bah blondule, eu cu muierea am facut o super-tura la greci vara asta. uite, daca vreti, merem uichendul asta pana in grecia, neamuu se baga, hai sa mai fie macar unul dintre voi. vine cineva? o sa fie peste 20 de grade, gasim cazare pe la 20 de euro. who's in?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bah blondule, eu cu muierea am facut o super-tura la greci vara asta. uite, daca vreti, merem uichendul asta pana in grecia, neamuu se baga, hai sa mai fie macar unul dintre voi. vine cineva? o sa fie peste 20 de grade, gasim cazare pe la 20 de euro. who's in?

suna foarte tentant,

dar e frig si ploaie bre.

 

http://weather.yahoo.com/Salonica-Greece/G...9/forecast.html

 

o sa ne inghete putza.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fix 20 de grade o sa fie, dar altadata, ca acum se prognozeaza cam 12 cu scaderi spre 8.

oricum in grecia e mai cald :friends:

 

nu ma bagati in seama, eu sunt ala caruia ii place muntele si zapada cu vin fiert in perioada asta a anului B)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Brokeback Mountain reloaded? Din păcate mister Heath Ledger a dat colțu', iar o variantă autohtono-monstruoasă nu cred că s-ar ridica la înălțime, still drum bun, cale bătută B).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Brokeback Mountain reloaded? Din păcate mister Heath Ledger a dat colțu', iar o variantă autohtono-monstruoasă nu cred că s-ar ridica la înălțime, still drum bun, cale bătută B).

 

 

in regia inegalabilului Titishor "DosMaster" Rulmentzel ar putea deveni o capodopera, o pelicula de compozitie, dar musai cu alta distributie...cocalaru si neamuu sunt cam trecuti

 

Asteptam cu interes dle Titel varianta mioritica ...."Dealu' Academiei" !!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

neamuuli, de unde le scoti ma. hehehhehe. auzi la el dosmaster. tencolo de nebun. ia zi, bagam o pedala spre o bere in seara asta?

 

o pedala scurta si o bere la 33, ca-i frig al dreaqu si nu prea cadreaza...da' nu mai ai minute pe cartela de ma abordezi acilea, sau faci economie in spiritul criziei?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...