Sari la conținut

Monster Lounge


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 15,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Da! Dar Paul Smart ar fi za shit! :love:

E la fel, doar ca e gri si are niste bling blinguri in plus

Editat de adidas
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E limited edition! De aici pretul. Imagineaza-ti ca cine si-o doreste o pastreaza pe viata :)

Foarte rar apare una la vanzare si atunci foarte scumpa

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna as dori un sfat doua daca se poate. Faza e ca nu mi se mai alimenteaza mobra. In prima faza m-a lasat mergand nu se tura mai mult de 4k ture iar dupa putin timp gata. Am verificat si curatat toata instalatia de la rezervor pana in carburatoare. benzina curge ok pana la intrarea in carburatoare. Si am luat separat furtunul de intra in carburatoare am tras cablul de acceleratie si am suflat pe furtun care e blocat. Ce pot sa mai incerc. Inafara sa o duc la medic..sunt cam dezastrosi in zona mea. Multumesc anticipat. (tin sa precizez ca filtrul din carburator era curat).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu stiu daca are surub de golire. daca are, da-i drumu si sufla-l cu aer.. ar trebui sa mearga. daca nu, un meserias ti-l poate curata. nu e mare inginerie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Helllooooo!!!!dar ce faceti voi baieti???

Baieti, toate ca toate, dar vroiam sa va zic ca, daca mai aud vreodata pe cineva ca zice ca ducati sunt proaste...il mananc....vreau sa va spun ca ce enduro si ce "la apa mare" a fost bagat baiatul meu zilele astea :closedeyes: .......si a mers uns.....sambata ca sambata, dar azi, am venit acasa din Vama pana la intrarea pe A4 , in unele portiuni cu apa de nu mi se mai vedeau rotile....ma si vedeam lasata in drum, in mijlocul baltii......dar nu m-a lasat.....de aia de azi inainte o sa-l iubesc si mai mult( nu stiu daca se poate mai mult dar incerc)!!!!!!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Helllooooo!!!!dar ce faceti voi baieti???

Baieti, toate ca toate, dar vroiam sa va zic ca, daca mai aud vreodata pe cineva ca zice ca ducati sunt proaste...il mananc....vreau sa va spun ca ce enduro si ce "la apa mare" a fost bagat baiatul meu zilele astea :closedeyes: .......si a mers uns.....sambata ca sambata, dar azi, am venit acasa din Vama pana la intrarea pe A4 , in unele portiuni cu apa de nu mi se mai vedeau rotile....ma si vedeam lasata in drum, in mijlocul baltii......dar nu m-a lasat.....de aia de azi inainte o sa-l iubesc si mai mult( nu stiu daca se poate mai mult dar incerc)!!!!!!!!!!

pana nu pui poza, eu te cred.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare prieteni dragi,

 

Nu stiu daca ati vazut, dar in perioada 5-7 iulie se organizeaza langa Fagaras intrunirea MAN Romania.

 

Ideea intrunirii este relativ simpla - cat mai multi motociclisti pe traseu in acelasi timp. Stiu ca erau in discutii cu cei de la Politie sa inchida Transfagarasanul si sa se organizeze un fel de parada - deplasare, de la locul de intrunire, pana la Balea si inapoi.

Exista locuri de cazare la locatie, posibilitatea de a campa...

 

Initial m-am implicat in organizarea evenimentului si imi doream foarte tare sa duc la sfarsit implicarea, dar pe parcurs au inceput sa intervina diverse proiecte la job si timpul nu mi-a mai permis, plus ca sunt/au fost discutii si initiative cu care eu nu am fost de acord si din respect pentru cei care organizeaza am preferat sa-i las sa-si faca treaba cum cred ei ca este mai bine. Mai mult , in weekend-ul acela, mi-a intrat si o nunta si nu voi putea participa...

 

Totusi, daca sunt membrii ai clubului care vor sa participe sa dea de veste aici sau sa scrie pe topicul de pe intalniri si evenimente. La ultima discutie pe care am avut-o cu ei , spuneam ca fiecare club sa aiba spatiul lor delimitat, astfel incat doar membrii clubului respectiv sa parcheze acolo.

 

Cred ca va fi un eveniment interesant tinand cont ca s-au anuntat foarte multi participanti din alte orase. Mai multe detalii gasiti in afisul de mai jos.

 

post-20029-0-86319500-1371454422_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma si vedeam lasata in drum, in mijlocul baltii......

 

Deci din experienta de pana acum te-ai fi asteptat sa te lase in drum? :P

 

Felicitari pentru devotamentul pe care il ai fata de baiatul tau, dar ce ai descris tu este un comportament firesc, pe care orice motocicleta TREBUIE sa il aiba.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...