Sari la conținut

Monster Lounge


Postări Recomandate

Aveti un forum intreg la dispozitie, multe topicuri pentru chinezariile voastre, puteti deschide altele, faceti cum va taie capu' dar asta e topicul intitulat "Monster Lounge", pentru "ducatristi". Aveti putina mandrie, orezarilor!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 15,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Aveti un forum intreg la dispozitie, multe topicuri pentru chinezariile voastre, puteti deschide altele, faceti cum va taie capu' dar asta e topicul intitulat "Monster Lounge", pentru "ducatristi". Aveti putina mandrie, orezarilor!

 

 

 

N-ai dormit bine azi noapte???

Avand in vedere ca citesc topicul asta de foarte ,foarte mult timp si mi-s dragi ducatistii ,te voi lasa in pace ,sa vorbesti aiureli. dar incearca sa te odihnesti in seara asta ,poate maine te vei trezi mai vesel si...mai bun :yikes: :yikes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

N-ai dormit bine azi noapte???

Avand in vedere ca citesc topicul asta de foarte ,foarte mult timp si mi-s dragi ducatistii ,te voi lasa in pace ,sa vorbesti aiureli. dar incearca sa te odihnesti in seara asta ,poate maine te vei trezi mai vesel si...mai bun :yikes: :yikes:

 

"Vesel si bun" is my middle name! Azi noapte am dormit foarte bine avand in vedere ca am fost la garaj si mi-am vazut motocicleta, drujba, cacatul de ducati, aia foarte urata, cu cabluri pe afara si din care curge ulei, aia la care nu se aprind becurile si care nu vrea sa bage viteza, aia lenesa si batraneasca care te lasa cand ti-e lumea mai draga - hidosenia dusa la extrem.

Iti multumesc ca ma lasi in pace sa vorbesc aiureli si sper ca ma voi odihni bine in seara asta, vesel si bun ma voi trezi oricum, ca de.. that's my middle name! Cheers!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu v-am zis sa beti apa si sa va culcati devreme,dar voi nimic...

 

noua astia cu japonezele, ne place sa ne batem joc de toate topicurile, in special asta cu ducati. :yikes: Probleme?!? daca da. ia o foaie si un pix si rezolva-le

 

Mo Weedule, ti-i frica sa imi zici in fata?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare ! Azi am iesit la o tura scurta , sa mai omor din paianjenii aciuati prin diferitele orificii ale Monsterului . Si daca tot m-am urnit , i-am vizitat si pe mentorii nostri , Andu si Cristi . Astfel am constatat ca au o adevarata colectie de motoare , mai noi , mai vechi , mai strambe , mai carenate sau mai taiate . Dar marea surpriza a fost ca , undeva pe o masa , inca mai exista ... ( ATENTIE ZAIR ) ... sticla cu Schweps de Maramures .

Editat de b28jmp
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu v-am zis sa beti apa si sa va culcati devreme,dar voi nimic...

 

noua astia cu japonezele, ne place sa ne batem joc de toate topicurile, in special asta cu ducati. :eek: Probleme?!? daca da. ia o foaie si un pix si rezolva-le

 

Mo Weedule, ti-i frica sa imi zici in fata?

 

sincer nu! :yikes:

uiti ca cu greu m-am abtinut sa nu te dobor peste masa la ursu?! :blink:

 

"Vesel si bun" is my middle name! Azi noapte am dormit foarte bine avand in vedere ca am fost la garaj si mi-am vazut motocicleta, drujba, cacatul de ducati, aia foarte urata, cu cabluri pe afara si din care curge ulei, aia la care nu se aprind becurile si care nu vrea sa bage viteza, aia lenesa si batraneasca care te lasa cand ti-e lumea mai draga - hidosenia dusa la extrem.

Iti multumesc ca ma lasi in pace sa vorbesc aiureli si sper ca ma voi odihni bine in seara asta, vesel si bun ma voi trezi oricum, ca de.. that's my middle name! Cheers!

 

and here it is... nicu "the evil one" :yikes: ...in traducere libera nicu cel vesel si bun :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sincer nu! :yikes:

uiti ca cu greu m-am abtinut sa nu te dobor peste masa la ursu?! :kiss:

 

 

pai normal ca stiai ca il bat pe tiganu in locul tau, sau vroiai sa profiti ca era si zair acolo :yikes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"Vesel si bun" is my middle name! Azi noapte am dormit foarte bine avand in vedere ca am fost la garaj si mi-am vazut motocicleta, drujba, cacatul de ducati, aia foarte urata, cu cabluri pe afara si din care curge ulei, aia la care nu se aprind becurile si care nu vrea sa bage viteza, aia lenesa si batraneasca care te lasa cand ti-e lumea mai draga - hidosenia dusa la extrem.

Iti multumesc ca ma lasi in pace sa vorbesc aiureli si sper ca ma voi odihni bine in seara asta, vesel si bun ma voi trezi oricum, ca de.. that's my middle name! Cheers!

 

 

Ai gresit persoana cu care sa te certi...

Promit ca daca o sa te vad vreodata o sa-ti povestesc ce parere am eu despre cei care nu au altcv de facut decat sa se certe pe forum,ok?

Acu gata,hai sa terminam .

Editat de alexutzza
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa inteleg ca daca ma iau de tine, il bati pe tigan :yikes: ...that is just fine with me si e si bine de retinut :kiss:

 

de fapt cred ca ma voi reprofila si te bat pe tine, ca de tigan mai am nevoie sa il vand la vreo doo licitatiuni. :yikes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai gresit persoana cu care sa te certi...

Promit ca daca o sa te vad vreodata o sa-ti povestesc ce parere am eu despre cei care nu au altcv de facut decat sa se certe pe forum,ok?

Acu gata,hai sa terminam .

 

Dar vai, cine se cearta?! Pe canapea a fost mereu liniste si pace, iubire si intelegere. Ziceai ca citesti de mult timp topicul, cate certuri ai vazut pana acum? Ei bine, nici de acum inainte nu ai sa vezi prea multe! :yikes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa inteleg ca daca ma iau de tine, il bati pe tigan :kiss: ...that is just fine with me si e si bine de retinut :blink:

 

se baga la dosarel

 

 

nu mai bine ziceti unde ne vedem la o halba de incalzitor in loc sa luam glumele in serios? :yikes:

 

 

 

PS: bah, zair/mo weed, m-au chemat aia din nou la interviu frate. se pare ca functioneaza daca le povestesti de revolutia spirituala care se petrece si era unei noi constiinte care va incepe in 2012. :eek: :yikes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

se baga la dosarel

 

 

nu mai bine ziceti unde ne vedem la o halba de incalzitor in loc sa luam glumele in serios? :yikes:

 

 

 

PS: bah, zair/mo weed, m-au chemat aia din nou la interviu frate. se pare ca functioneaza daca le povestesti de revolutia spirituala care se petrece si era unei noi constiinte care va incepe in 2012. :eek: :kiss:

 

 

ce fumasei inainte frate? :blink:

 

cana de incalzitor, doar daca vine El Lider Maximo de Ducati :yikes:

Editat de alex ripper
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai gresit persoana cu care sa te certi...

Promit ca daca o sa te vad vreodata o sa-ti povestesc ce parere am eu despre cei care nu au altcv de facut decat sa se certe pe forum,ok?

Acu gata,hai sa terminam .

Aici nimeni nu se cearta toata lumea glumeste... :yikes: ...mo weed ule teai mai reglat cu vederea,esti bine? :yikes: si ca sa tot vorbit mai mult sau mai putin eu zic sa punem problema mai in serios va ganditi bine de tot :eek: si care vrea sa vina in vara la World Ducati Week cand o fi......aflam noi detalii pe parcurs :kiss: ...Bafta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bah,

primo: nicu si cu alexuța luati-va bre o camera si vedeti ce puteti face in ea.

secundo: acu' pe bune luati-va o camera, nicu, poate o convingi pe fatuca sa lase chinezariile si o convertesti la motociclete, nu la partaitoare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bah,

primo: nicu si cu alexuța luati-va bre o camera si vedeti ce puteti face in ea.

secundo: acu' pe bune luati-va o camera, nicu, poate o convingi pe fatuca sa lase chinezariile si o convertesti la motociclete, nu la partaitoare.

 

Liviule, am incredere in alexutzza ca va face tocmai invers, il va convince pe nicu sa treaca la japoneze :yikes:

 

si apropo, din cate stiu eu broscarii stau cam prost la capitolul beutura. :yikes:

Editat de alex ripper
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce nebunie pe canapea,

 

neaparat trebuie rezolvata la 'o halba de incalzitor' vorba unui drujbar de p'aci.

weekendul asta ma bag si eu,

:yikes:

Editat de blondu_mm
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bah blonduli, eu m-am bagat si uichendu trecut, dar se pare ca n-a sesizat nimeni chestia asta.

 

 

cum nu?

 

rezultatul serii trecute:

 

personaj 1: a cedat dupa o ora si a fost rapus de dulceata inselatoare a somnului. nu dam nume dar pot sa va spun ca nu rimeaza cu inamicu sau piticu

personaj 2: rapus de acelasi dusman marsav, numai ca doua ore mai tarziu. nici asta nu rimeaza cu mohair

personaj 3: stare avansata de uitat in gol cu reminiscente de dislexic. asta seamana cu releu. da nu-i ala la care va ganditi voi

personaja 1: cel mai dificil lucru de pe lume e sa manuiasca pointerul folosind degetul aratator. sau orice alta parte a organismului. bine ca nu a fost gazda

personaja 2: caz sever de zambit multidirectional. x marks the spot

personaja 3 & 4: cedat nervos, lipsa completa de grai articulat

personaj 4: daca ar fi fost oprit de politie, cu imunitate, protectia martorilor si scrisoare de la biserica si tot ii luau carnetul. lu asta ii place lucy liu

personaj 5: a ratat jumate din glume, a fost deranjat intr-una de buggy si auzea numai "cate tobe are ducati? cate tobe are ducati? cate tobe are ducati?" mea culpa

 

si nu in ultimul rand, buggy stie tot !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...