Sari la conținut

Un service recomandat de forumishti


Postări Recomandate

ATELIER MOTO SI AUTO!!

Situat in Com.Pantelimon , Soseaua de centura intersectia LOULIS cu Sos. de Cernica la 100m pe partea stanga cand te duci la Manastirea Cernica ( are o poarta de metal galbena!!)

 

Vorba Lupului vezi ca le incurca-si mestere pe stanga in jur de 500 de metri este unitate militara cum te duci spre Cernica

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 74
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Vizitator Hairy Poker
Atelierul !! Repara orice marca de motor ,tip de motociclete! Atelierul este condus de Maestrul al sportului la Motociclism CORNELIU VOICULESCU!! (Finul meu este Iancu!)

197096[/snapback]

Repara cu genunchiul jos??? :drink::lol::laugh::lol:

Titlul topicului era "service recomandat de forumishti" nu service-uri... :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bre, si io sunt multumit, plus ca sunt super baieti, te ajuta cu orice, timp sa aiba, radem, ne distram, dar nu parasim incinta, pana nu punem o saiba macar :crack:

 

am vazut motoare acolo care credeam ca nu vor mai functiona vreodata, si totusi... acuma merg super ok.

 

apelati cu incredere, castigati nu numai reparatii competente, ci si prieteni. :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Hairy Poker

LoL cred ca iar posteaza naratoru' cu nick' lu' lupu', buey vedetzi ca va vede toata sectia ce faceti daca nu mutati pc-ul cu fata la perete... :bounce::lol::crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

La numarul lui Doru nu raspunde nimeni.

Connex-ul lui Mille "Pentru moment, abonatul..." si asta de dimineata incoace

 

:crack: Si-au schimbat numerele cumva ? Ca am o urgenta luni cu niste placute de frana fata/spate

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La numarul lui Doru nu raspunde nimeni.

Connex-ul lui Mille "Pentru moment, abonatul..." si asta de dimineata incoace

 

:crack: Si-au schimbat numerele cumva ? Ca am o urgenta luni cu niste placute de frana fata/spate

213264[/snapback]

 

fuseram la mare .. poti sa incerci azi cu incredere.. :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

recomand cu caldura atit tanga moteurs, cit mai ales pe marii mesteri :crack: mari: mille si doru sau doru si mille pentru pricepere :blbl: si atmosfera :D

 

 

Nucu

 

 

 

:(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Vreau sa le multumesc aici celor de la Tanga, in special lui Doru, pentru promptitudinea, calitatea si nu in ultimul rand preturile practicate. :eek: M-au ajutat cand am avut nevoie si rezonabili la bani, asa ca e normal sa le multumesc.

 

I'm back on 2 wheels ! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vreau sa le multumesc aici celor de la Tanga, in special lui Doru, pentru promptitudinea, calitatea si nu in ultimul rand preturile practicate.  :eek: M-au ajutat cand am avut nevoie si rezonabili la bani, asa ca e normal sa le multumesc.

 

I'm back on 2 wheels !  :)

241288[/snapback]

pentru o oarecare băgare în seamă în executarea unei anumite lucrări la un anumit geseu albastru de VN ... :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

:D toata stima pentru baieti! Am fost pentru prima data la ei, cu o problema electrica, si am fost super multumit de rezultat. Au un electrician, Bogdan, meserias adevarat. 'Place la el', gandeste, analizeaza, si apoi se pronunta cu verdictul (cel corect... nu ca altii, care o iau pe nimerite)... chiar daca ma repet: MARE MESERIAS!!!

lucreaza bine si daca sunt liberi, foarte repede... :cheers:

 

:banana:

 

asa cum s-a mai zis; vii suparat, si pleci reparat, si mai auzi si un banc sau o gluma buna.

 

baieti simpatici, doru si mile, si mai ales foarter saritori si amabili... au numai solutii bune in cap... :) si nu stiu unde le tin.

 

mari multumiri lu' Bogdan

 

by the way, cum o fo palinca?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asa cum s-a mai zis; vii suparat, si pleci reparat, si mai auzi si un banc sau o gluma buna.

 

baieti simpatici, doru si mile, si mai ales foarter saritori si amabili... au numai solutii bune in cap... :cheers: si nu stiu unde le tin.

 

mari multumiri lu' Bogdan

 

by the way, cum o fo palinca?

Hehehe, cum să fie, de la Ăurț, no.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...