Sari la conținut

Zona Domnesti Si Imprejurimi - Prezentati-va


Postări Recomandate

Salutare,

 

Eu sunt proaspat mutat in zona si am tot vazut multe motoare in Domnesti, unde si cand ne intinlim la un cico ?

Am si o propunere, desi nu am fost pana acum acolo: Restaurant Casa Domneasca - ca loc de intinlire si-om vedea daca accepta rideri fara papion. :))

Asfalt uscat! si astept vesti de la voi!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • Răspunsuri 250
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Bine ai venit Dragon Knight! Am mai discutat si in privat si incercam sa stabilim o intalnire. Daca mai sunt doritori ii rugam sa posteze aici sau sa dea un mesaj privat cu propuneri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am primit mesajele voastre pe PM si evident ca sunt de acord si eu sa ne vedem la un cico, o vorba, poate si o lucrativa cand e nevoie de mesterit cate ceva pe la fiare. o sa va transmit mailul personal si nr de tel pe PM pentru cand se hotaraste ceva.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare din nou,

 

Vad ca daca pui ceva gaz pe jar incepe sa-si aminteasca focul de valvataia de altadata! Nu-i bai gaz am! Ca sa revin la ceea ce am spus mai sus: aseara am fost in recon cu sandman86 si am si stabilit locatia de intrunire - la limita dintre Clinceni si Bragadiru este un complex - Belvedere - super ok, cu parcare imensa, terasa, si restaurant acoperit cand o veni vreme sa ne "conservam". Eu o sa incerc sa iau legatura cu 2 rideri care trec pe la mine pe strada - un GS BMW galben si un GS 500 Suzuki ca sa nu vin "cu mana goala".

De asemenea va rog - pentru a vedea tata lumea - cei care doresc sa se intruneasca sa spuna "prezent" si aici nu doar pm! Multumesc! :)

 

REPET:

 

 

JOI - IN FIECARE JOI in jur de 7:30 - 8 pm (dupa cum va lasa programul) - complex Belvedere - la un cico si o discutie pe teme de mobra! Oricine este binevenit!

 

Hai copii scoateti caii la asfalt!

 

 

 

Asfalt uscat!

Editat de Dragon Knight
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Incerc sa pun harta - desi nu prea ma pricep - dar macar un link, cu locatia si vedeti voi harta, tot pun - http://maps.google.ro/maps?q=complex+belvedere+clinceni&hl=ro&ll=44.386952,25.932219&spn=0.008787,0.022659&fb=1&gl=ro&hq=complex+belvedere&hnear=0x40adff060b1abc7f:0x3624b4a59a0b5f9f,Clinceni&cid=0,0,11607415722471380743&t=m&z=16 este linkul cu google maps , iar asta este linkul cu complex belvedere clinceni : http://www.clubbelvedere.ro/?page_id=84 - daca nu merge dati si voi club belvedere clinceni pe gogu si il gasiti.

Daca va este mai usor - ne putem strange in fata la service-ul moto din Domnesti si de acolo mergem impreuna.;)

ASFALT USCAT!

 

SI NU UITATI - JOIA ASTA NE INTRUNIM !!!!

 

BTW - PANA ACUM SUNTEM 5 RIDERI CARE AU RASPUN INVITATIEI ... KEEP COUNTING...:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

promit ca joia viitoare vin si io. stiu locul..am mai fost acolo la strand. joia asta nu am avut moto ca l-an dus la mecanic. 3 is putini..dar la cati motociclisti am vazut in domnesti..cine stie?..poate ne-om vedea toti intr-o buna zi. pana atunci: toate bune!bike-037.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vi se pare ceva mai bine mai devreme? De exemplu incepand cu ora 18-18:30? Pentru cei care termina ziua la 4,5 sau 6. Eu de exemplu daca sunt acasa la 6 si mananc si beau ceva parca nu prea mai pot sa plec, sau ma apuc de altceva si uit sau nu mai pot la 19-20 sa plec iar :)

 

Nu incerc sa oblig lumea sa ajunga mai repede daca nu are cum, dar daca e deja acasa, sa nu astepte pana dupa 7 ca sa plece, ci sa vina acolo, ca sigur nu o sa plece nimeni acasa dupa 1h :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Data trecuta nu am ajuns din pacate....Saptamana asta, e pe lista cu prioritati intrunirea.

e ok si mai devreme pe la 19:00. Daca nu se intampla nimic anormal intre timp, o sa ne vedem acolo.

0724.116.595 - florin.

da-ti un semn daca se modifica ceva.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Salutare din nou,

 

Vad ca daca pui ceva gaz pe jar incepe sa-si aminteasca focul de valvataia de altadata! Nu-i bai gaz am! Ca sa revin la ceea ce am spus mai sus: aseara am fost in recon cu sandman86 si am si stabilit locatia de intrunire - la limita dintre Clinceni si Bragadiru este un complex - Belvedere - super ok, cu parcare imensa, terasa, si restaurant acoperit cand o veni vreme sa ne "conservam". Eu o sa incerc sa iau legatura cu 2 rideri care trec pe la mine pe strada - un GS BMW galben si un GS 500 Suzuki ca sa nu vin "cu mana goala".

De asemenea va rog - pentru a vedea tata lumea - cei care doresc sa se intruneasca sa spuna "prezent" si aici nu doar pm! Multumesc! :)

 

REPET:

 

 

JOI - IN FIECARE JOI in jur de 7:30 - 8 pm (dupa cum va lasa programul) - complex Belvedere - la un cico si o discutie pe teme de mobra! Oricine este binevenit!

 

Hai copii scoateti caii la asfalt!

 

 

 

Asfalt uscat!

 

 

 

 

gs-ul de 500 il stiu:D pe motociclist il cheama mihai daca nu ma insel:D cand va mai intalniti? vreau sa vin si eu daca ma primiti:o3 cu un 125:D

Editat de Marian96
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru maine cati motociclisti mioritici avem la intalnire? Eu in principiu ajung acolo pe la ora 6. Daca mai vine cineva, vin direct de la servici. Daca nu, nu as vrea sa stau singur pe acolo sa astept minim 1h.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu-prezent! scriu de pe tel. este o lokatie superfaina,dar daca este vorba de o intrunire..ar trebui sa fie si motociclisti..mai stau 15 min si daca nu apare nimeni, folosesc locatia in scopul pt care a fost facuta-voi face o baie in piscina si o tai akas'

 

toate bune si kand o sa va strangeti mai multi,dati un semn!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma, dupa 20 minute de cautari, luat cu GPS-ul metru cu metru in jurul locatiei mentionate, cautat strazile adiacente in intrebat lumea, nu am gasit acest numit Club Belvedere si am plecat acasa.

 

L-am sunat pe DragonKnight sa aflu mai multe informatii, dar sta cu telefonul inchis. Ce sa zic, data viitoare poate vine cu instructiuni mai precise sau alege o locatie mai cunoscuta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...