Sari la conținut

Bobbere, poze si detalii


ayevea
 Share

Postări Recomandate

  • 1 month later...
  • Răspunsuri 305
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

mersi shobo :angry:

 

eo'te cum ii place lu' roby http://www.ironcross.net/images/P1010040.jpg

 

:blink:

Superba poza ....ce fain poate sa arate guma asta, ....poate intro zii o sa imi ajunga si mie guma din state de la un amic forumist . Asa as putea pune in functiune o data proiectul meu, fara guma stau pe tusa ...

 

 

faina de tot poz si motorul cit sevede in poza

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

http://xlforum.net/vbportal/modules/Jig/index.php

 

post-7633-1242027872_thumb.jpg

post-7633-1242027918_thumb.jpg

 

Fain forum - nu ca la noi cu off-topicuri nesarate... Mai ales pentru sporsteristi, ca sunt majoritarii pe la noi...

Editat de Darth Wraith
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Postez si eu aici niste fotografii cu VN 800-le meu custom. Probabil ca aceia dintre voi care sunt cunoscatori vor spune ca nu e cu adevarat un bobber pur-sange, dar eu cred ca se apropie mai mult de bobber-style decat de chopper(dar e posibil sa ma insel totusi).Oricum, sper sa va placa

post-29928-1242306845_thumb.jpg

post-29928-1242306880_thumb.jpg

post-29928-1242306914_thumb.jpg

post-29928-1242306935_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Postez si eu aici niste fotografii cu VN 800-le meu custom. Probabil ca aceia dintre voi care sunt cunoscatori vor spune ca nu e cu adevarat un bobber pur-sange, dar eu cred ca se apropie mai mult de bobber-style decat de chopper(dar e posibil sa ma insel totusi).Oricum, sper sa va placa

 

 

 

salut, foarte frumos a iesit, felicitarile mele, asi dori doar sa te intreb din ce an e motorul?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut, foarte frumos a iesit, felicitarile mele, asi dori doar sa te intreb din ce an e motorul?

 

Multumesc de apreciere, e din 1997, modificarile le-a facut Fater din Biharia, jud. Bihor

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut..si eu sunt fan bobber si chiar sunt fericitul posesor al unuia...incerc sa pun o poza..e primul,dar cu siguranta nu va fi ultimul!post-48386-1243543077_thumb.jpg

 

:) ...de p_lm ! foarte frumos,imi place ca e ''curat''.

Editat de ->Bullet<-
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da,e de la Jan ... cel mai frumos motor pe care l-a avut Jan in curte ..a luat juma de an pana l-am convins pe un amic sa il cumpere,si cand m-am dus la Medias ,era vandut de 2 zile .

sa ai noroc de el

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa e..l-am luat de la Jan de la Medias..omu` e super meserias..cand am vazut motoru` n-am mai avut somn pana nu l-am luat...

Merge demential si sunt super multumit de el!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

i-am schimbat saua..de fapt am pus niste piele neagra pe ea...

 

 

 

ca sugestie, la Savage-ul tau ar da bine o sha pe arcuri cum e la harley-ul din pozele de mai sus, defapt nah cum e pe multe bobbere......dar nah depinde de gustul fiecaruia

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
o bijuterie creata de basty

 

sa-mi foot una ce bine arata. toate detaliile alea aurii, saua, ROATA SPATE, toate imi plac.

pacat ca dupa ce o sa-i puna cablurile de acceleratie, ambreiaj, fana etc o sa-i mai stirbeasca din aspectul asta "clean"

 

rezervorul de mobra iti da impresia ca are un motor gigantic.

bravo basty

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu zic ca ramane tot asa "clean" pt ca va trage cablurile mai mult ca sigur prin ghidon, si din cate vad are deja un suicide shifter deci posibil ambreiaj la picior si sa rezolvat problema cablurilor:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...