Sari la conținut

Accidente


LeoBadBoy
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 105
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

in caz ca Rkt a facut un comentariu la un post de al meu spunetii va rog ca il am pe ignore si nu vad commentul si nici nu ma obosesc sa l citesc, si mai spunetii ca eu cu frustrati si antisociali ca el nu stau de vorba :banana: :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

care e treaba cu Giorgio "ala"? el a intrebat, eu i-am raspuns :rolleyes:

Ce ai raspuns tu mai ? Cand tu si cu Gajo erati inca in ceatza si va intrebati cine era si afirmai tu ca era numar de Vrancea, deja era scris pe topic cine a avut accidentul si cu ce motocicleta ! De aia am zis sa cititi si sa nu va mai aruncati ca virginele sa adunati posturi pe forum! Nu stiu de ce scrii tu pe forum-ul asta in primul rand, aici e motociclism.ro nu scuterism.ro !

 

in caz ca Rkt a facut un comentariu la un post de al meu spunetii va rog ca il am pe ignore si nu vad commentul si nici nu ma obosesc sa l citesc, si mai spunetii ca eu cu frustrati si antisociali ca el nu stau de vorba :banana: :blbl:

Faptul ca sunt mai selectiv în ceea ce priveste socializarea nu ma face antisocial mai Gajo! Decat să socializez cu toți agramații ca tine mai bine stau singur in munți !

Editat de RKT
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai spunetii o data lu Rkt daca iar a raspuns la un comment de al meu ca il am pus pe ignor :blbl: si daca mai lasa ceva pe aicisa la adresa mea spunetii sa duca sa si cumpere niste inghetaturi sa se mai revergoreze o leaca ca am impresia ca sa aprins :laugh: :blbl :lol: :

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai spunetii o data lu Rkt daca iar a raspuns la un comment de al meu ca il am pus pe ignor :blbl: si daca mai lasa ceva pe aicisa la adresa mea spunetii sa duca sa si cumpere niste inghetaturi sa se mai revergoreze o leaca ca am impresia ca sa aprins :laugh: :blbl :lol: :

:haha:
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce ai raspuns tu mai ? Cand tu si cu Gajo erati inca in ceatza si va intrebati cine era si afirmai tu ca era numar de Vrancea, deja era scris pe topic cine a avut accidentul si cu ce motocicleta ! De aia am zis sa cititi si sa nu va mai aruncati ca virginele sa adunati posturi pe forum! Nu stiu de ce scrii tu pe forum-ul asta in primul rand, aici e motociclism.ro nu scuterism.ro !

 

 

Faptul ca sunt mai selectiv în ceea ce priveste socializarea nu ma face antisocial mai Gajo! Decat să socializez cu toți agramații ca tine mai bine stau singur in munți !

cumva ai cumparat acest forum si nu mi-am dat eu seama? aici poate sa scrie si bunica daca are chef.

PS. Vrei sa iti fac poza la carnetul de conducere? :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cumva ai cumparat acest forum si nu mi-am dat eu seama? aici poate sa scrie si bunica daca are chef.

PS. Vrei sa iti fac poza la carnetul de conducere? :rolleyes:

Faptul ca ai permis categoria A nu te face motociclist, nici chiar posesia unei motociclete nu te face neapărat motociclist, eventual te face posesor! Cand o să mai creÂşti o să ințelegi poate cum stă treaba cu motociclismul asta ! Bunica ta cred ca ar scrie lucruri mai inteligente Âşi ar avea răbdare să citească inainte să scrie ceva, deci e binevenită !

 

P.S. Ăie Âşi lui Gajo vă dau atenție din pură plictiseală, să nu ti-o iei in cap acum da ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

era KEL cu motocicleta lu` fracsu , e bine ca are pielea groasa thumb.gif

eu am crezut ca glumesti cand ai zis ca e kelu :( bine ca a scapat usor cu doar cateva julituri.. am inteles ca a sifonat o leaca zx-10 ala.. ce sa le mai facem frate la soferii astia neatenti si inconstienti ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu am crezut ca glumesti cand ai zis ca e kelu :( bine ca a scapat usor cu doar cateva julituri.. am inteles ca a sifonat o leaca zx-10 ala.. ce sa le mai facem frate la soferii astia neatenti si inconstienti ?

RecunoaÂşte că te-ai aruncat Âşi nu ai citit, că abia acum ai vazut postul lui Florin ! Nu ne mai minți că nu e frumos! Cat priveÂşte Âşoferii, nu prea avem ce să le facem, trebuie să conducem mai atenți, să anticipam prostia lor, să ne asigurăm stanga-dreapta Âşi cand plecăm pe verde de la semafor!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Faptul ca ai permis categoria A nu te face motociclist, nici chiar posesia unei motociclete nu te face neapărat motociclist, eventual te face posesor! Cand o să mai creÂşti o să ințelegi poate cum stă treaba cu motociclismul asta ! Bunica ta cred ca ar scrie lucruri mai inteligente Âşi ar avea răbdare să citească inainte să scrie ceva, deci e binevenită !

 

P.S. Ăie Âşi lui Gajo vă dau atenție din pură plictiseală, să nu ti-o iei in cap acum da ?

stai linistit ca prioritatea de dreapta o acorzi si tu cu suzuki DĂ 1000 si eu cu scuterul :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 months later...
  • 3 weeks later...

mda, numai ca noi avem "norocul" sa dam peste masini, camioane, tractoare!!! :hurt:

 

Asta asa este am patito si eu de vreo cateva ori cu tractoristii, culmea erau unu dupa altu cu remorci fara semnalizari, stopuri, absolut nimic, stateau pe loc si cand aproape sa trec de ei mi-au luat fata brusc, am avut noroc ca am reactionat "ca la carte" alt fel era nasol. Si multe altele...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 months later...
  • 3 weeks later...
  • 1 year later...
  • 3 months later...

http://www.monitorulvn.ro/articole/motociclist-implicat-in-dou-accidente-in-cateva-minute_2_153484.html

 

E în stare stabilă acum. Sâmbătă era în destul de mare rahat cu ruptură de ficat. Dimineaţă a fost transferat la Bucureşti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 19 ani nu sunt de acord cu suzuki de 100 si ceva caluti...experienta 0.Eram martor la primul accident.Un sofer a iesit cu spatele dintr-o spalatorie si-l putea evita.El insa a blocat franele si nu a incercat manevra de evitare,desi putea.A intrat in stopie si a cazut cu tot cu pasagera cu care atentie...impartea saua fata pt ca avea monopost.Sper sa se refaca si pana la 24de ani sa caute vedetismul facand alt sport.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 19 ani nu sunt de acord cu suzuki de 100 si ceva caluti...experienta 0.Eram martor la primul accident.Un sofer a iesit cu spatele dintr-o spalatorie si-l putea evita.El insa a blocat franele si nu a incercat manevra de evitare,desi putea.A intrat in stopie si a cazut cu tot cu pasagera cu care atentie...impartea saua fata pt ca avea monopost.Sper sa se refaca si pana la 24de ani sa caute vedetismul facand alt sport.

http://www.assureurs-prevention.fr/sites/media/ap/motoprev/motoprev.htm

Un site de ajutor.

Editat de Ilarie
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si cate as putea sa va mai povestesc . Dar prefer ca protagonistul sa analizeze cele intamplate si sa povesteasca cum a vazut el imaginele pentru ca sincer eu eram in spatele lui si faceam fata cu greu sa tin pasul cu el !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...