Sari la conținut

Accidente


LeoBadBoy
 Share

Postări Recomandate

  • 4 weeks later...
  • Răspunsuri 105
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...
  • 3 months later...
  • 5 months later...
  • 1 month later...

 

Stie cineva mai multe despre starea sanatatii lui Catalin? E acasa, e la spital?

Sanatete maxima, Cataline! :rock: Si voua tuturor, drumuri fara prosti (proaste)!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stie cineva mai multe despre starea sanatatii lui Catalin? E acasa, e la spital?

Sanatete maxima, Cataline! :rock: Si voua tuturor, drumuri fara prosti (proaste)!

Salutare tuturor. Sunt ok...ceva dureri de coloana în zona cervicală Âşi acum mai nou în zona lombară.Mulțumesc tuturor care s-au interesat de soarta mea imediat după accident , celor care au avut grijă de mobră. Acum să văd cum fac cu asigurările. AA, uitam...... echipamentul m-a salvat!! Cine Âştie ce puteam păți.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare tuturor. Sunt ok...ceva dureri de coloana în zona cervicală Âşi acum mai nou în zona lombară.Mulțumesc tuturor care s-au interesat de soarta mea imediat după accident , celor care au avut grijă de mobră. Acum să văd cum fac cu asigurările. AA, uitam...... echipamentul m-a salvat!! Cine Âştie ce puteam păți.

 

 

Ce bulan negativ ... Fa-te bine, frate ! Fiarele se repara mai usor , oasele sa fie in regula !!! Capul sus !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare tuturor. Sunt ok...ceva dureri de coloana în zona cervicală Âşi acum mai nou în zona lombară.Mulțumesc tuturor care s-au interesat de soarta mea imediat după accident , celor care au avut grijă de mobră. Acum să văd cum fac cu asigurările. AA, uitam...... echipamentul m-a salvat!! Cine Âştie ce puteam păți.

 

 

Doctore imi pare bine sa aud ca esti ok. Sanatate multa! Asta e... vacaria e mare in Romania. Bafto!@

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare tuturor. Sunt ok...ceva dureri de coloana în zona cervicală Âşi acum mai nou în zona lombară.Mulțumesc tuturor care s-au interesat de soarta mea imediat după accident , celor care au avut grijă de mobră. Acum să văd cum fac cu asigurările. AA, uitam...... echipamentul m-a salvat!! Cine Âştie ce puteam păți.

 

Multa sanatate, Doctore. In seara asta am auzit de accident, dar nu stiam ca tu esti cel care a patit-o.

Fa-te bine si apoi se rezolva si cu asigurarile, fierul se face, bine ca esti tu intreg.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multa sanatate !!! restul se rezolva... bine ca a iesit asa si ca nu ai tu ceva mai grav , despre persoana care te-a accidentat la trecerea pt pietoni avem numai cuvinte de lauda : sa lase naibii manelele si sa fie atenta la drum sa aiba bunul simt sa mearga la politie si sa repete scoala de soferi de cateva ori apoi sa ia permisul de conducere....... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine ca esti in regula doc.! Am patit-o si eu la trecerea de pietoni de la Fortuna/Tribunal, vara trecuta, cu o Dacia condusa de un baiat dar fara cazatura. Diferenta e ca soferita ta a fost mult mai hotarata...

Sanatate multa si zeii sa tina departe de tine soferii prosti de ambe sexe! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

uitati-va cum minte jegul asta de sofer "avea 180-200 la ora" acul s-a oprit la 70! cu cata seninatate vrea sa scape mu*stul asta. va amintiti de cate ori va spuneam ca ,se uita la tine,TE VEDE,ai prioritate si el tot se baga?.am avut o gramada de situatii de genul asta. http://www.antena1.ro/index.php?page=news&...p;currentPage=1 :agree: RIP

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa face toata lumea din pacate! :D Se exagereaza si pe fondul inducerii in eroare! Am facut un experiment mai demult cu un prieten si am trecut pe linga el cu 60 km la ora cu masina, dupa care l-am intrebat cam cit crede ca aveam. Raspunsul: Cel putin 100 ai avut frate! :blink:

Restul e tacere! Sa-i fie tarana usoara! :( :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Ieri,(15.10.2009) ora 11.05, în com. GoleÂşti, Saragea Moise, 28 ani, din mun. FocÂşani, în timp ce conducea motocicleta marca Suzuki, nu a păstrat o distanță corespunzătoare Âşi a intrat în coliziune cu autoutilitara marca Ford Tranzit, care se deplasa regulamentar în fața sa.

A rezultat rănirea gravă a conducătorului motocicletei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

uitati-va cum minte jegul asta de sofer "avea 180-200 la ora" acul s-a oprit la 70! cu cata seninatate vrea sa scape mu*stul asta. va amintiti de cate ori va spuneam ca ,se uita la tine,TE VEDE,ai prioritate si el tot se baga?.am avut o gramada de situatii de genul asta. http://www.antena1.ro/index.php?page=news&...p;currentPage=1 :) RIP

 

 

 

 

mi-a spus un tovaras din bacau ca pe acolo e drum drept si cica pe acolo motoristii scapa mana in gaz...au mers si cu 240,250km/h acuma nu stiu eu cu cat o mers el..R.I.P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mi-a spus un tovaras din bacau ca pe acolo e drum drept si cica pe acolo motoristii scapa mana in gaz...au mers si cu 240,250km/h acuma nu stiu eu cu cat o mers el..R.I.P

prietene,Dumnezeu stie ce a fost acolo,dar acul kilometrajului era oprit la 70 la ora...vb de motociclist. RIP.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 year later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
post-66100-0-35238500-1309792597_thumb.jpgpost-66100-0-52890500-1309792587_thumb.jpgpost-66100-0-01124000-1309792574_thumb.jpgpost-66100-0-17502700-1309792562_thumb.jpgAstazi a plecat dintre noi un baiat extraordinar.... nu am mai multe cuvinte.... cine la luat de langa noi , sta bine mersi si isi traieste viata cu aceleasi replici "avea viteza" "nu l-am vazut venind" .... asa se zice la neacordare de prioritatepost-66100-0-18980500-1309792551_thumb.jpg
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

MARIUUUUUUUUUUUUS :( MARIUUUUUUUUUUUUUUUUUUSSSS.... MARIUUUUUUUUUUUUUUUSSS PRIETENUL MEU DRAG NU POT SA CRED CA NU MAI ESTI PRINTRE NOI :( TE VOM PURTA IN GANDUL SI INIMILE NOASTRE PESTE TOT UNDE VOM MERGE ,CUM TU LA I PURTAT PE DANUT . SUNT SIGUR CA ACOLO UNDE ESTI EL O SA AIBA GRIJA DE TINE....R.I.P

 

:(

post-15077-0-28539900-1309800068_thumb.jpg

post-15077-0-05347300-1309800080_thumb.jpg

post-15077-0-30225300-1309800100_thumb.jpg

post-15077-0-05111100-1309800116_thumb.jpg

post-15077-0-05347900-1309802862_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...