Sari la conținut

At last! :)


ddcristi
 Share

Postări Recomandate

Nah, in sfarshit, dupa o perioada indelungata de sperantze shi kinuieli, am reushit sa imi iau shi io o noua jucarie... :o Africa Twinu' mult visat... Noroc cu domnu' Stelia... :blbl:

 

:wave:

post-49-1118996260_thumb.jpg

Editat de ddcristi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

FELICITARI !!!!!!!!!!!!!!!!! :o

 

 

Am umplut tastatura de bale... :wave:

Plimbari placute impreuna !

 

Da-ne detalii, cum, de ce , de unde, cum e , cum te intelegi cu greutatea balenutei ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A venit la mine si mi-a plans o saptamana la usa... a zis ca face si baby-sitting pt. copilu meu, face curat, spala rufe, gateste, calca, etc numai sa-i vand motorul :lol:

 

Mi s-a rupt inima sa-l vad asa amarat si fara motor. Asa ca am cedat.

 

Sa te bucuri de ea si sper sa-ti ofere aceleasi satisfactii ca si mie. :what:

 

PS Si schimba-ti naibii datele din profil

PPS Are cineva un CDI de Yamaha Super Tenere? :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hehehehehe.. gata.. am skimbat datele din profil... :banana: Nu mai VT500E, am Africa Twin.. :what:

 

Multzam tuturor pentru urari... :lol: Sper sa fie totul bine... De-abia ashtept sa o calaresc.. deocamdata sta cuminte in garaj shi ashteapta sa vina actele... :finger:

 

@cstelia: hehehehehehehe... ai uitat sa zici ca am promis shi ca-tzi spal urmatoru' motor timp de 2 luni... :finger:

 

@Axa cu scame: detalii nu prea is deocamdata.. ieri am luat-o, am dus-o la garaj shi am lasa-o acolo pana vin actele... :finger:

 

DDC

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari pentru noul motor,ma bucur ca in sfarsit ti s-a indeplinit visul cel mult dorit..........apropo sunt Radu ne-am cunoscut in fata la Roma acum cateva sapt. Mi-am tras si eu o Honda de 400.Abia astept sa iesim impreuna la o plimbare cu noile jucarii :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator AndreiRN

frumos motorul si sa-ti aduca multe bucuri. cam greu de condus prin noroi cu el dar stai si tu mai mult pe asfalt. Pt. piese greu de gasit (CDI Yamaha) incearca pe ebay si ti-l pun eu la posta daca merita.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari pentru noul motor,ma bucur ca in sfarsit ti s-a indeplinit visul cel mult dorit..........apropo sunt Radu ne-am cunoscut in fata la Roma acum cateva sapt. Mi-am tras si eu o Honda de 400.Abia astept sa iesim impreuna la o plimbare cu noile jucarii :banana:

Salut Radu! :lol:

 

Pana la urma tzi-ai luat motor? Shtiu ca umblai sa-tzi iei shi tu unu'... Felicitari shi sa ne vedem cat de curand cu ele pe shosele!!! :finger:

 

Cristi D.

 

:what:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Nah.. shi inca o veste buna.. azi am primit shi actele de Romania... C.I., talon, numar nou.. totul pe numele meu :kick: ... ce bine ma simt!!! :kick:

 

Deci de azi se modifica shi datele din profilu' lu' baiatu'.... nr. motor: TM 69 DDC :ok:

 

:birthday: DDC

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...