Sari la conținut

Accident La 2 Km De Babarunca


tudoses
 Share

Postări Recomandate

In jur de ora 12 un motociclist a abordat o curba prea puternic si a alunecat intrand intr-un logan. Motociclistul pare sa fie bine.

Daca Babarunca este in drum spre Cheia , motociclistul este ok...in spital la BV.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sanatate multa ii urez,lasati-o usor cu Cheia ca s-a stricat grav,eu am trecut sambata dimineata prin cheia si nu cred ca am vazut 2 curbe care nu aveau pietris,balegar sau urme de pamant

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am auzit ca motociclistul ar fi murit .. de la o persoana care era in grupul lor. Am inteles ca nu a derapat in curba ci efectiv a depasit pe contrasens si a lovit loganul in plin , nu a fost nici o urma de franare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am auzit ca motociclistul ar fi murit .. de la o persoana care era in grupul lor. Am inteles ca nu a derapat in curba ci efectiv a depasit pe contrasens si a lovit loganul in plin , nu a fost nici o urma de franare.

Povesti...Eram prin apropriere de Targoviste cand un baiat din grupu nostru a fost sunat de baiatu care a cazut si i-a zis ca e ok.

 

Sanatate multa ii urez,lasati-o usor cu Cheia ca s-a stricat grav,eu am trecut sambata dimineata prin cheia si nu cred ca am vazut 2 curbe care nu aveau pietris,balegar sau urme de pamant

Cred ca ne-am intanlit pana in Valenii de Munte, pe voi v-a prins ploaia.

 

Intradevar multe din acele de par erau pline cu pieris dar era ok...s-a putut da blana ;) ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Povesti...Eram prin apropriere de Targoviste cand un baiat din grupu nostru a fost sunat de baiatu care a cazut si i-a zis ca e ok.

 

 

Cred ca ne-am intanlit pana in Valenii de Munte, pe voi v-a prins ploaia.

 

Intradevar multe din acele de par erau pline cu pieris dar era ok...s-a putut da blana ;) ;)

M-as bucura sa fie asa ... mai cer detalii maine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce am zis eu este din sursa sigura , sper sa nu fie vorba de alt accident ce spui tu. Este vorba de un GSX-R.

dap. de un GSXR e vorba . Eu trebuia sa fac parte din grupul ala ... bine ca nu m-am mai dus ..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gabi e ok, am fost aseara la el la spital in Brasov.

L-au operat azi la picior pt o taietura mai urata, dar in rest nu are decat julituri, o sa se faca bine..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

L-am sunat si eu azi pe Gabi din Bucurestii Noi....este OK, maine ii dau drumul din spital din Brasov, iar motoreta este un GSXR dulap 1100, de altfel facuta praf....sanatate maxima :rolleyes:

 

si bafta noua care inca suntem deschisi la sezon :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:( care e faza?ce rol au avut "conservari" la acest accident??? :rolleyes:

 

 

pai n-a avut nici un rol conservaru', da' puya face si el parte, probabil, din categoria "sa le rupem capu', sa le spargem dintzii", sau "motociclistii, satanistii"...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

conservari nenorociti !

 

 

:rolleyes:

 

daca o fost pata de ulei ....

Insanatosire grabnica ...

 

iar la ADeP`isti multa sanatate si shedere usoara... ca doara drumurile se curata circuland cu conservele, nu am urcat de vre-o 3 zile la noi pe "munte" (Meses) e plin de nisip cazut din bascule prin curbe ... ce sa mai zic

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...