Sari la conținut

Honda Rc51


higheaven
 Share

Postări Recomandate

baietii de la FastBikes pe SP1 si 996SPS

 

 

adica mareata honda, "simbolul"(pwulii) a fost facuta de o italianca inclusiv in linie dreapta? ntz ntz... cam nasol... parca era motocicleta, nu caruta! pardon, am uitat ca vorbim de honda, au avut si ei parte (putin) de un pilot bun..aaaaaa sa nu intorc cutitul in rana nu arat dueluri rsv (simplu) vs. vs sp (1,2), pe alea le gasiti pe youtube...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 324
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

ala era un ducati 996SPS.... daca nu stii ce-i ala cauta...

crezi ca am pus video ala de dragul maretiei honda?...l-am pus pentru ca nu prea sunt video pe net cu SP-uri in viteza de top...

s-a intamplat sa dau ieri cu ochii de o oribilitate de RSV(suna exact ca un ATV cu toate evacuarile de carbon de pe ea)...cred ca aprilia nu stia sa faca motoare pe atunci si de asta au apelat la rotax....ca ei stiu sa faca numai motoare de scutere....sau poate din cauza asta ti-ai pus turbo pe rsv ...ca rotaxul nu mai putea...

ce ti-e si cu astia care o ard numai pe liniile drepte :scratch:

 

:haha: rsv mile= tractor cu motor rotax , urat in draci din toate pozitiile, rezervor de plastic...etc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

adica mareata honda, "simbolul"(pwulii) a fost facuta de o italianca inclusiv in linie dreapta? ntz ntz... cam nasol... parca era motocicleta, nu caruta! pardon, am uitat ca vorbim de honda, au avut si ei parte (putin) de un pilot bun..aaaaaa sa nu intorc cutitul in rana nu arat dueluri rsv (simplu) vs. vs sp (1,2), pe alea le gasiti pe youtube...

 

 

frustrat-o-metrul indica spre maxim. :grinbandit:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

crezi ca-si au rostul duelurile astea aici fesule?noi muritorii de rand nu o sa te mai ajungem in 1000 de ani cu turboul tau :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cat de personal o iau uniii......

 

Servant & frigider....sunteti jenanti :)).....fesu' doar si-o batea de voi.........da' voi ati luat-o de buna:)

 

 

ti se pare ca replica mea era la modul serios?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in nici un caz nu cred ca suntem jenanti...mai degraba tu , ca-ti iei un trancan de motoreta ca sa o scoti la vanzare dupa 2 saptamani ""ca nu ti se potriveste""... :moron:

... nu puteai sa faci o proba mai intai?... :baldy:

 

 

 

...ar trebui sa o vinzi si sa-ti mai iei una ..poate poate ti-o veni draga la inima...

Editat de servant.1980
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

imi dau seama ca esti prea prost ca sa te injur.......

sa inteleg ca eu is destept. pffff stiam eu ca sunt un geniu. :haha:

Editat de Crazy-devil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

initial am scris ceva in care te injuram,dar imi dau seama ca esti prea prost ca sa te injur.......

 

imi dau seama ca orice ti-as scrie ramai la fel de prost si oricum esti in stare sa te legi de orice si sa invoci orice ca sa dai doar din gura.......

 

 

PS: am mers pe RSV inainte sa iau RSV.......stiam ce iau.........doar ca parca NU mai vreau acum

 

Am voie? imi permiti? am dreptu' sa ma razgandesc? imi permiti sa fiu PROST ?

 

 

da-mi voie sa-ti spun prietene ca esti idiot...tu , cum apare cate unul pe forumul asta trebuie sa pui intrebari din alea tampite...

de ex nu intelegi de ce o motocicleta mai veche(ex Ducati ) face cati bani face ea...din acelasi motiv cred ca nu vei intelege nici dece un Ferrari costa cat costa....altul isi pune turbo pe motocicleta ..tu trebuie sa-l intrebi : dar la ce iti terbuie tie atat putere ? si unde o vei folosi?....intrebari dintr-astea stupide din partea unui om stupid....

 

 

acuma iti mai iei RSV doar ca sa-ti dai seama pe urma ca nu-ti plac motocicletele sport...poate nu stii sa mergi pe ele dar tu in sine ta iti spui ca macar ai incercat refuzand sa crezi ca esti incapabil...

i-at tataie un hoinar ca pe ala o sa te inteleaga lumea daca vei merge incet si te va intelege si mai mult daca o vei da de pamant..

 

stii care e ironia ? ... sa mai creezi topic ""unde sunt moderatorii?"" si tu chiar sa ai nevoie de interventia unui moderator pentru ca strici toate topicurile pe care intri si intri in polemici cu toata lumea...

eu inca ma abtin sa fiu civilizat

cine te-a numit "" o stanca"" in semnatura lui devil ti-a facut un compliment , macar stanca e de sine statatoare...tu esti un prost perfect.... daca ar fi sa cauti pe wikipedia cuvantul prost , cred ca o poza de a ta ar fi suficienta ...doar o poza face cat o mie de cuvinte...

post-17059-0-67181900-1341643598_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hahahahahha asa ceva? cum l-ai gasit? ai cautat dupa el omule?hahahahhahahha nu imi vine sa cred.....ala in chiloti pe rsv printre floricele?.......hahahahahha eu numa urmaresc sagetile dintre voi dar acuma man......m-ai dat gata.....cu poza.hahahahahhahahaa esti cel mai

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

oare cine ? ia ghiceste

 

cred ca asta e singura ipostaza in care i se potriveste o vitezana : in chiloti si pe campuri :moron:

:blink: NU, NU, NU, nu vreau sa fie real, nu vreau sa fie ceea ce cred. :eek: am spus NUUUUUUUUU

 

 

floricele pe campiiiii, hai sa le-adunam copiii. :haha:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

 

cine.......ce sa-ti explice tie mai analfabetule........care nu esti in stare sa legi 2 cuvinte...

 

 

 

ba mutantule, vezi ca tu esti cel care cere majoritatea explicatiilor pe forumul asta ....tu vii cu intrebarile tale de meltean prost ce esti

:finger:

 

va rog eu sa incetati,mai sunt multe lucruri pro/contra de aflat despre RC51! >:D< :ok: :cheers:

 

 

 

la capitolul pro numai de bine despre rc51...la capitolul contra ""Adrian B""

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da-mi voie sa-ti spun prietene ca esti idiot...tu , cum apare cate unul pe forumul asta trebuie sa pui intrebari din alea tampite...

de ex nu intelegi de ce o motocicleta mai veche(ex Ducati ) face cati bani face ea...din acelasi motiv cred ca nu vei intelege nici dece un Ferrari costa cat costa....altul isi pune turbo pe motocicleta ..tu trebuie sa-l intrebi : dar la ce iti terbuie tie atat putere ? si unde o vei folosi?....intrebari dintr-astea stupide din partea unui om stupid....

 

 

acuma iti mai iei RSV doar ca sa-ti dai seama pe urma ca nu-ti plac motocicletele sport...poate nu stii sa mergi pe ele dar tu in sine ta iti spui ca macar ai incercat refuzand sa crezi ca esti incapabil...

i-at tataie un hoinar ca pe ala o sa te inteleaga lumea daca vei merge incet si te va intelege si mai mult daca o vei da de pamant..

 

stii care e ironia ? ... sa mai creezi topic ""unde sunt moderatorii?"" si tu chiar sa ai nevoie de interventia unui moderator pentru ca strici toate topicurile pe care intri si intri in polemici cu toata lumea...

eu inca ma abtin sa fiu civilizat

cine te-a numit "" o stanca"" in semnatura lui devil ti-a facut un compliment , macar stanca e de sine statatoare...tu esti un prost perfect.... daca ar fi sa cauti pe wikipedia cuvantul prost , cred ca o poza de a ta ar fi suficienta ...doar o poza face cat o mie de cuvinte...

wikipedia ma? din ce univers vii, probabil unul unde DEX-ul online e defapt Wikipedia ...

Te-ai atacat ca o femeie la ce a zis fesu si te-a luat lumea la misto dupa care cred ca ti-ai concentrat toata inteligenta pentru a face rost de lucruri nasoale despre AdrianB, asa ca ai postat o poza postata defapt de el initial tot la moatoare de viteza doar ca la RSV ... vorba lui daca o gaseai pe un site, gen matrimoniale, cocalari.ro sau mai stiu eu, dar asa ... WTF? tre sa fii prost sa crezi ca obtii mare (cuvant urat) prin postarea imaginii aici ... so ... Unde-i prostu acum? Macar AdrianB mai recunoaste ici colo ca e sau a fost prost.

Editat de ThunderByte
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

wikipedia ma? din ce univers vii, probabil unul unde DEX-ul online e defapt Wikipedia ...

Te-ai atacat ca o femeie la ce a zis fesu si te-a luat lumea la misto dupa care cred ca ti-ai concentrat toata inteligenta pentru a face rost de lucruri nasoale despre AdrianB, asa ca ai postat o poza postata defapt de el initial tot la moatoare de viteza doar ca la RSV ... vorba lui daca o gaseai pe un site, gen matrimoniale, cocalari.ro sau mai stiu eu, dar asa ... WTF? tre sa fii prost sa crezi ca obtii mare (cuvant urat) prin postarea imaginii aici ... so ... Unde-i prostu acum? Macar AdrianB mai recunoaste ici colo ca e sau a fost prost.

 

 

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Stupid

 

ia-te de manutza cu Adrian B ....poza ar trebui sa aiba caracter orientativ pe acel site la felul in care gandeste...

te-ai gasit sa-i iei apararea in discutiile pe care el le cauzeaza din cauza prostiei lui...

eu cred ca e destul de mare incat sa raspunda pentru ce face (scrie) ...sau esti cumva totorele lui...

 

app pe wikipedeia cand dai un search este o rubrica acolo unde tastezi un cuvant

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

http://en.wikipedia.org/wiki/Stupid

 

ia-te de manutza cu Adrian B ....poza ar trebui sa aiba caracter orientativ pe acel site la felul in care gandeste...

te-ai gasit sa-i iei apararea in discutiile pe care el le cauzeaza din cauza prostiei lui...

eu cred ca e destul de mare incat sa raspunda pentru ce face (scrie) ...sau esti cumva totorele lui...

 

app pe wikipedeia cand dai un search este o rubrica acolo unde tastezi un cuvant

 

Nu el s-a ofticat si s-a atacat cand fesu a facut misto de honda ci tu, Adi a reactionat doar ca atare la postul pe care l-ai postat dupa ce a scris fesu ... Nu ma bag neaparat pentru el ci ma bag pentru ca mi se pare de (cuvant urat) sa pui o poza publicata oricum, intr-un context de rahat si sa spui vai ce fraier e ala; mi se pare un gest de cea mai joasa spetza. Daca cunosteai imprejurarile mai ziceam dar asa, te bagi ca musca in poponeata calului ...

 

Era sa uit ... una e sa zici cauta "prost" pe Wikipedia si sa iti dea de Alain Prost si cu totul altceva e sa cauti "stupid" ... ai dat-o de gard si nu stii cum sa o dregi?

Editat de ThunderByte
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu el s-a ofticat si s-a atacat cand fesu a facut misto de honda ci tu, Adi a reactionat doar ca atare la postul pe care l-ai postat dupa ce a scris fesu ... Nu ma bag neaparat pentru el ci ma bag pentru ca mi se pare de (cuvant urat) sa pui o poza publicata oricum, intr-un context de rahat si sa spui vai ce fraier e ala; mi se pare un gest de cea mai joasa spetza. Daca cunosteai imprejurarile mai ziceam dar asa, te bagi ca musca in poponeata calului ...

 

Era sa uit ... una e sa zici cauta "prost" pe Wikipedia si sa iti dea de Alain Prost si cu totul altceva e sa cauti "stupid" ... ai dat-o de gard si nu stii cum sa o dregi?

 

 

 

du-te ...ca esti si tu cu vaca...conflictele cu adrian sunt mai vechi...doar ca tu acum le-ai descoperit si te-ai bagat ca musca in (cuvant urat)...

asta-i buna cu Alain Prost :lol: te-ai gandit mult pana ai scos-o?

 

...vorba lui daca o gaseai pe un site, gen matrimoniale, cocalari.ro sau mai stiu eu, dar asa ... WTF? tre sa fii prost sa crezi ca obtii mare (cuvant urat) prin postarea imaginii aici ...

 

 

voi chiar aveti sedinte pe fondul a ce se intampla si se discuta pe forum....puneti la inima nu alta....

...mi-l si inchipui pe adrian cum vine la tine si plange pe umar pentru ce a spus unul altul pe vreun topic... :moron:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

servant tu esti indeajuns de prost si plin de tine sa crezi ca EU am un CONFLICT cu TINE....

 

Esti doar unu cu care am schimbat niste replici (mai demult ok), iar mai nou ma contrazic cu tine si ma uit cum faci galerie cu alti obosti de pe forum...

 

Daca as avea un cent pt fiecare fraier cu care m-am 'certat' aici ........

 

Du-te si mai lustruieste-ti VTR ul si pune niste tablouri din sbk deasupra lui in garaj sau unde-l tii...

 

 

aaaa si din mila pt tine,ca sa nu ramai chiar prost, Thunderbyte s-a bagat pt ca poza aia pe care tu te-ai ostenit sa o REPOSTEZI era facuta la o iesire la iarba verde cu el si mai multi si m-am dus sa astept pe cineva la 500 metri ca nu stia cum sa ajunga acolo....

 

m-am urcat in CHILOTI pe motor.....Disappointed.gif am facut motociclismul de rusine pe un camp pustiu, la 5 km /h Disappointed.gif

 

 

 

hai sa ne ignoram ca e mai bine ... mergi cu Domnul...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

verifica asta servant

fix pix. mi se pare o plimbare. taie curbele(, unu merge de parca nu ar fi pe curbe(sec 56)... cheia e mai mult par de ceas. doar tipu cu motoru rosu ce se joaca mai frumos, si mai era unu sau 2.

 

te invit la un Pasul Tihuta, Mestecanis,....... vei vedea acolo ce e. servant iti poate confirma ca am fost impreuna.

 

numai pe mestecanis ai niste ace de par,....... moama ce frumos stai cu genunchiu jos.

 

n-am avut timp de poze si nici camera nu era cu mine atunci, ca ti-as fi aratat cat de cat ce e acolo.

 

gen astea...... da zoom

 

ce zici? te bagi?

post-59565-0-39979200-1342000494_thumb.jpg

post-59565-0-64219700-1342000515_thumb.jpg

Editat de Crazy-devil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...