Sari la conținut

Accident Snagov 27 05 2008


smok3
 Share

Postări Recomandate

bum bum...mai bine ...iesi afara la o gura de aer..decat sa vb prostii....femeia de la volan nu are nici o legatura cu ce aberatii ai sp u...te-ai bagat in seama knd nu trebuia.....

 

ba si u esti dus cu pluta?? u vezi cine a zis ca este posibil ca femeia care a provocat accidentul sa fie fata primarului??

 

 

QUOTE (mihai_prd @ May 27 2008, 11:46 PM)

Adi, daca se confirma ca e sotia sefului de la rutiera de la Ilfov, atunci tipa se numeste Gabriela Baicu (nu e avocata, stiam ca e ofiter de politie la Politia Snagov) si e fata primarului din comuna Gruiu.

 

In alta ordine de idei, Odihneste-te in pace!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 685
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

@anonimmoto

 

Esti mult prea dubios... tu aici ai venit cu ganduri rele... in toate posturile tale nu incerci decat sa disculpi respectiva femeie. Nu e frumos.

Intr-adevar Alin a gresit pentru viteza lui, insa d-soara este vinovata pentru cele intample.

Degeaba avea viteza sau nu, degeaba era linie continua sau nu... atata timp cat nu s-a asigurat pentru manevra ce urma s-o faca, este vinovata!

 

Explica-te cine esti si ce doresti! Nu faci nimic cu anonimatul asta... si culmea e ca ti-ai facut userul special pentru asta.

ANONIMmoto, VTR1000, posturi numai aici.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu va mai grabiti mai tati spre moarte cu atata zel.Oricum este SINGURUL fapt cert de pe lumea asta.MOARTEA UNEI FINTE VII.In rest totul este relativ.

TOATA LUMEA MOARE LA UN MOMENT DAT.

 

Apucati si voi sa traiti viata macar pana mai gustati din ea, te casatoresti, mai faci niste copii...mai vezi lumea, poate faci si-o casa, mai schimbi 2-3 masini,chestii d'astea banale...Dupa ce apuci sa faci macar o parte din astea parca lucrurile stau altfel. Sau mai golaneste spus pe scurt ,mai sunt destule femei de fwtut si multi bani de cheltuit.

 

E pacat sa inchizi ochii prea devreme.Ce smecherie este sa stingi lumina la 20 de ani ?

 

 

:D :)

 

daca ar avea rabdare sa cunoasca viata...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@anonimmoto

 

Esti mult prea dubios... tu aici ai venit cu ganduri rele... in toate posturile tale nu incerci decat sa disculpi respectiva femeie. Nu e frumos.

Intr-adevar Alin a gresit pentru viteza lui, insa d-soara este vinovata pentru cele intample.

Degeaba avea viteza sau nu, degeaba era linie continua sau nu... atata timp cat nu s-a asigurat pentru manevra ce urma s-o faca, este vinovata!

 

Explica-te cine esti si ce doresti! Nu faci nimic cu anonimatul asta... si culmea e ca ti-ai facut userul special pentru asta.

ANONIMmoto, VTR1000, posturi numai aici.

 

uitat-te la profilul lui in dreapta la comments :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cam ce pedeapsa o asteapta pe fetitza in caz? eu i-as da 3 credite si 50 de lei amenda in 48 de ore... pt neasigurarea la schimbarea directiei de mers.. ar fi pacat sa faca puscarie pt neatentie :|

Editat de knox
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu i-as suspenda carnetu pe 5 ani. simplu. nu e vorba de neacordarea prioritatii (vedeti explicatia mai sus, lumea nu se asteapta ca un motociclist sa mearga asa repede si crede ca are timp), e vorba de necunoasterea regulilor. linie dubla continua, nici nu ai voie sa te gandesti sa intorci pe acolo. pentru aia i-as declara permisul anulat cu o interdicite de 5 ani. sa mearga cu tramvaiu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Interpretabil - O Fractiune de Secunda

 

O melodie trasa special pentru Racea Alin, pe 30 Mai 2008 :| Piesa poate fi ascultata pe :

 

http://www.myspace.com/trupainterpretabil

http://www.myband.ro/interpretabil

http://www.eok.ro/Artist/Interpretabil

http://www.boomr.ro/interpretabil

----------------------------------------

Download :

 

http://www.myband.ro/download.php?mode=son...p;song_id=20407

http://www.interpretabil.info/mp3/interpre..._de_secunda.rar

 

Pentru cei ce l-au cunoscut, si l-au iubit...

 

R.I.P !

:) :D :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Turma frate turma. Este cineva binevoitor sa-mi explice de unde s-a ajuns la: "150 km/h", "viteza foarte foarte mare", "racheta" etc. Cand, unde si cum s-a stabilit viteza cu care circula el ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va rog ascultati melodia de dragul lui ALIN...

 

 

Nu ma pot opri din plans,nu-mi pot explica : de ce? Ai ales sa pleci dintre noi Aline...intoarce-te chiar daca stiu ca nu se poate,intoarce-te nu ne lasa in spate http://www.eok.ro/mp3/Interpretabil_O_Frac...Secunda/tr/6611

 

Pentru toti motociclistii

 

 

Maine la ora 11:00 Toti motociclisti prezenti la Arcul de Triumf din Bucuresti....

La ora 13:00 Are loc in Ghermanesti langa Snagov inmormantarea fratelui nostru motociclist....Alin(Virilu)(Farmacistul)

 

Toti care pot veni va voi fi recunoscator......

Editat de pateutz
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Reverse - cocalar.

si sa fie cu ea in masina tot ce are mai drag pe lume...
câtă ură gratuită Âşi făra rost! I rest my case (deÂşi nu am început unul).

Subscriu. Am înțeles că avea copilul de câțiva ani în maÂşină.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Soferita care l-a lovit era avocata( Ileana Claudia Galceava) si este sotia unui subofiter din cadrul Serviciului Politiei Rutiere al IPJ Ilfov.Soferita a fugit de la locul accidentului si risca 25-30 ani de inchisoare pentru ucidere din culpa.

Sa speram ca adevarul va iesi la iveala si nu se va musamaliza cazul

 

Turma frate turma. Este cineva binevoitor sa-mi explice de unde s-a ajuns la: "150 km/h", "viteza foarte foarte mare", "racheta" etc. Cand, unde si cum s-a stabilit viteza cu care circula el ?

 

 

Uitati traseul pana la locul accidentului. Aici trageti concluzia ce viteaza... si gata cu cearta...

 

Si era o Honda Vtr-Fire Storm 1000cm3

Editat de pateutz
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Soferita care l-a lovit era avocata( Ileana Claudia Galceava) si este sotia unui subofiter din cadrul Serviciului Politiei Rutiere al IPJ Ilfov.Soferita a fugit de la locul accidentului si risca 25-30 ani de inchisoare pentru ucidere din culpa.

Sa speram ca adevarul va iesi la iveala si nu se va musamaliza cazul

 

 

 

 

Uitati traseul pana la locul accidentului. Aici trageti concluzia ce viteaza... si gata cu cearta...

 

Si era o Honda Vtr-Fire Storm 1000cm3

 

HAHAHHAHAHAHAAHHAAHAH ... si cu asta am pus punct! Sunt scarbit deja la cate ineptii s-au spus pe acest topic. Sincer cred ca si Alin se intoarce in mormant de cata tampenie zace pe fiecare cm2 a unora care se cred experti si arunca vorbele direct din sac. Bine a spus TARKA ce a spus ... dar unii din voi chiar continuati in prostia voastra crasa! Si mai grav e ca aruncati niste chestii de sta si matza-n coada si n-aveti habar de legislatie! PILOTILOR (sau REISARILOR cum le place unora sa va numeasca pe acest forum).

 

Dumnezeu sa-l ierte pe Alin! Ma intorc la scris ... 2 rapoarte catre INML ca sa ridice 2 femei omorate azi in Bucuresti de la morgile a 2 spitale... una din ele ucisa chiar de unul din familia voastra, cea a celor pe 2 roti, care s-a crezut mult mai smecher decat legile ... gravitatiei si dreptului penal si circulatiei si ce mai vreti voi :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Soferita care l-a lovit era avocata( Ileana Claudia Galceava) si este sotia unui subofiter din cadrul Serviciului Politiei Rutiere al IPJ Ilfov.Soferita a fugit de la locul accidentului si risca 25-30 ani de inchisoare pentru ucidere din culpa.

Sa speram ca adevarul va iesi la iveala si nu se va musamaliza cazul

 

lol. eu am auzit ca ar fi vorba de 55-60 de ani.

 

de unde le scoti???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu zic sa terminam cu discutiile pe acest topic.

S-au discutat mult mai multe ipoteze decat imi imaginam.

S-au aflat motivele accidentului,cauzele,etc...

Imi Pare Rau.....Alin a fost....dar v-a ramane in inimile noastre....

Rest In Peace Alin !!!

Editat de brick23
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Reverse - cocalar.

mai are rost sa-ti raspund ceva ? ma asteptam la o replica mai inteligenta din partea ta , macar o injuratura mai elaborata... Motocicleta nu ai , mergi cu o parnaie de 206 si crezi ca Peugeot e cea mai tare marca ever .... mars la cacaat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Soferita care l-a lovit era avocata( Ileana Claudia Galceava) si este sotia unui subofiter din cadrul Serviciului Politiei Rutiere al IPJ Ilfov.Soferita a fugit de la locul accidentului si risca 25-30 ani de inchisoare pentru ucidere din culpa.

Sa speram ca adevarul va iesi la iveala si nu se va musamaliza cazul

 

 

 

 

Uitati traseul pana la locul accidentului. Aici trageti concluzia ce viteaza... si gata cu cearta...

 

Si era o Honda Vtr-Fire Storm 1000cm3

 

 

Doamne....mai pateutz,ai idee ce inseamna ucidere din culpa????

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu vreau sa mint dar un amic care a fost la fata locului mi'a zis ca acul era la peste 150 km/h.....daca nu este asa imi cer scuze . R.I.P Alin

Bai nu era nici un ac la 150/km acu era la 0 numai vb aiurea...imi era super bun prieten intradevar ii placea viteza dar asta nu il acuza cu nimic ca a murit omorat de o proasta....nevastasa lu ala oricum nu scapa... va zic eu sigur

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nevastasa lu ala oricum nu scapa... va zic eu sigur

adica o sa faca ani de puscarie? hai sa fim seriosi .. daca face 3-6 luni pff ce vorbesc.. oricum e exageraat de muuult ...

legislatia la noi nu prea se aplica daca esti fata nu stiu cui

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"Nu stiu cum sa'ncep aceste randuri, sa rescriu:

Iau foaia, un pix, amintirile incep sa le descriu

Ca doar atat ramane din cei pe care i'ai iubit,

care acum nu mai sunt, au plecat, te'au parasit..

Au plecat acolo sus, oare le'o fi bine?

As vrea sa cred ca da, pentru ca meriti sa iti fie bine!

Te'am iubit cu totii, cred ca stii asta..

Regret ca langa noi n'ai mai putut sta..

Stiu ca de acolo de sus ne vezi si ne indrumi spre bine

Nu mai vreau sa vezi lacrimi pe obraz, stiu bine

Acum ca esti acolo, ma gandesc cum va fii

Sa te vedem doar in acele vechi fotografii..

Doar atat ramane din noi : o amintire

Cei care te'au iubit sufera in nestire..

La sfarsit raman momentele fericite ale vietii

e trist..suntem niste marionete in fata mortii...."

nu'mi vine sa cred nici aqm :) park ieri a venit in fata liceului si m'a luat in brate:( era un inger pe pamant si cum aici e iadu Dumnezeu a ales sa'l ia langa el :-< si stiu ca de acolo de sus el o sa aibe grija de noi toti! R.I.P. ALIN

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...