Sari la conținut

Bursa V/C pt Chopper/custom/cuiser/powercruiser!


Pannoniachopper
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Vand Aprilia Classic Custom , prim prop. in ro. adusa din italia , schimbate cauciucuri , semnalizatoare , urmeaza ghidon , plus toate consumabilele , an 1997 facut toate actele pt inmatriculare mai trebe scoase numerele si facuta asigurare , in rest toate actele facute

Ultimul pret este de 1000euro , ies deja in pierdere dar asta este ... alte detali va rog prin PM sau email la valea_dracului@yahoo.com

post-17402-1257948573_thumb.jpg

post-17402-1257948598_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vand Aprilia Classic Custom , prim prop. in ro. adusa din italia , schimbate cauciucuri , semnalizatoare , urmeaza ghidon , plus toate consumabilele , an 1997 facut toate actele pt inmatriculare mai trebe scoase numerele si facuta asigurare , in rest toate actele facute

Ultimul pret este de 1000euro , ies deja in pierdere dar asta este ... alte detali va rog prin PM sau email la valea_dracului@yahoo.com

up!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

No offence, dar 2700 pe dracia asta?!

La banii astia gasesti super Shadow de 600 sau cu inca vreo 7-800 euroi gasesti si un VN800 brici.

 

incearca sa cauti pe net sa vezi cam care sunt preturile pt modelu asta, nu o sa stau sa-ti explic de ce. si mai ales cand vad maraudere de 250 de prin 98-99 la 2500 de euro, nu pot sa o las mai jos. tind sa iau personal faptul ca imi numesti motocicleta "dracie" de la ghidonu unui virago.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

incearca sa cauti pe net sa vezi cam care sunt preturile pt modelu asta, nu o sa stau sa-ti explic de ce. si mai ales cand vad maraudere de 250 de prin 98-99 la 2500 de euro, nu pot sa o las mai jos. tind sa iau personal faptul ca imi numesti motocicleta "dracie" de la ghidonu unui virago.

 

man,virago si-a dovedit numele si fiabilitatea in timp,iar pe langa estrella este motocicleta,iar mie personal chiar imi place modelul asta....dar chiar numai ca motocicleta de folosit in oras, ca outside e 0.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vand sistem evacuare complet de yamaha virago 250,si telescoapele de spate,rezultate din dezmembrarea acsteia,in stare ff ok,posibile potriviri si la alte motociclete.[chiar si pe comuniste]

voi.. cei interesati puteti face un pret care sa va convina dar sa nu uitati si de mine.. :crack:

0727196351 ori pm.

post-44132-1258190662_thumb.jpg

post-44132-1258190675_thumb.jpg

post-44132-1258190688_thumb.jpg

Editat de kraz-trial
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

man,virago si-a dovedit numele si fiabilitatea in timp,iar pe langa estrella este motocicleta,iar mie personal chiar imi place modelul asta....dar chiar numai ca motocicleta de folosit in oras, ca outside e 0.

 

exact de-asta o vand, dar cand vine unu care nu vrea nici sa cumpere nici sa faca schimb si imi zice ca am o "dracie" vad cam rosu in fata ochilor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare vreau si eu o :bow: zgomotoasa:) prea grabit nu sunt...dar e momentu ca acuma am bani

nu conteaza orasul...

acte in regula...

astept o poza, pretul + detalii tehnice cat mai amanuntit

chopper-crusier custom

va multumesc pt ajutor

asfalt uscat :alcy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare vreau si eu o :bow: zgomotoasa:) prea grabit nu sunt...dar e momentu ca acuma am bani

nu conteaza orasul...

acte in regula...

astept o poza, pretul + detalii tehnice cat mai amanuntit

chopper-crusier custom

va multumesc pt ajutor

asfalt uscat :alcy:

Trebuia sa te prezinti mai degraba si in plus puteai sa postezi la vanzari/schimburi sau cumparare si erai mai serios :D ! Nu vreau sa fac pe moderatorul...etc dar e o recomandare!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bre rados din cate motorete sunt in topicul asta chiar nu gasesti nici una sa te satisfaca? :alcy: io ti-am zis ca o sa plangi dupa shadowul meu dar tu nu "Batman,Batman!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Trebuia sa te prezinti mai degraba si in plus puteai sa postezi la vanzari/schimburi sau cumparare si erai mai serios :alcy: ! Nu vreau sa fac pe moderatorul...etc dar e o recomandare!

da ai dreptate IceLord....cred ca se datoreaza oboseli de la servici si netului ma chinuiesc sa pun un replay sau un topic de cate 8-10 ori si il tot rescriu, si de postat am postat unde am reusit multumesc modelatorului ca la mutat si scuzele de rigoare3\ .

deci sunt din maramures am avut un simson chopperit dar ma cam lasat balta:( si nu mai am rabdare cu piesele care nu se mai gasesc si nu potrivesc improvizati si esecuriL:( asa ca vreau ceva mai nou

ms ca mai pus la punct Ice:D

o parere din partea voastra nu strica ce motor, de ce , avantaje dezavantajeam 178 cm si 65 kg...

numai bine si multam:)

Editat de SoloRider
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bre rados din cate motorete sunt in topicul asta chiar nu gasesti nici una sa te satisfaca? :alcy: io ti-am zis ca o sa plangi dupa shadowul meu dar tu nu "Batman,Batman!

da bre da ce sa fac ca nu am decit 2000 hai 2100 de europici , nu imi permit totusi sa cumpar motoreta ta , ca sunt baiat chibzuit si desi am plantat colea in gradinita 100 de ron nici acum al naibii copacel nu a facut roade . dar na sunt vremuri grele si banutii se string cu greu dar si ii cheltui mai greu ca am arici la buzunare . dar nu fi suparat ca nu am luat motoreta ta stii in vinzari e o vorba "fiecare produs are cumparatorul lui " o vinzi tu la vreun crestin cu dare de mina .si poate na am si eu noroc sa gasesc un shadow si sa ma si incadrez in banutii mei .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare vreau si eu o :) zgomotoasa:) prea grabit nu sunt...dar e momentu ca acuma am bani

nu conteaza orasul...

acte in regula...

astept o poza, pretul + detalii tehnice cat mai amanuntit

chopper-crusier custom

va multumesc pt ajutor

asfalt uscat ;)

 

uite aici un chopper potrivit cerintelor tale "acustice" :)

 

tot ce te intereseaza este in anuntul din semnatura mea .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...