Sari la conținut

Bursa V/C pt Chopper/custom/cuiser/powercruiser!


Pannoniachopper
 Share

Postări Recomandate

din nou la vanzare:

 

INTRUDER 600 chopper:

 

far custom

sa refacuta la darian

numar lateral

aripa spate custom+sa pasager detasabila

stop custom

comenzi avansate

furca,aripile,rezervorul si capacele laterale vopsite in camp electrostatic- negru mat

amortizoare scurtate

pret 2300 EURO

 

0745 072 750

post-38262-1297807091_thumb.jpg

post-38262-1297807150_thumb.jpg

post-38262-1297807160_thumb.jpg

post-38262-1297807181_thumb.jpg

Editat de dkid
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Vand (in noiembrie am fost operat la coloana, nu mai pot "profesa" meseria de motociclist) Kawasaki EN500C, 1998, 72.000Km. Fara probleme tehnice, fara cazaturi (o singura scapare la o oprire pe loc, anul trecut). Accesorizata cu: Sissy Bar, Suporti coburi (exista si coburi laterale + geanta mare spate - se ofera gratuit), Parbriz. Inclus in pret - Proiectoare suplimentare, nemontate. Inclus in pret: casca Nolan N84, neagra, M, purtata un sezon, stare buna, necazuta. Motocicleta a beneficiat de revizii la 4000km, kit lant schimbat in urma cu 5000km, kit ambreiaj schimbat in urma cu 6000km. Acumulator nou, cauciucuri in stare buna. Reglaj + sincronizare carburatoare in urma cu 300km. Tinuta in garaj vara - iarna. Pret negociabil - 1700 Euro. Cluj-Napoca, Nr. de telefon: 0740 188977.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
din nou la vanzare:

 

INTRUDER 600 chopper:

 

far custom

sa refacuta la darian

numar lateral

aripa spate custom+sa pasager detasabila

stop custom

comenzi avansate

furca,aripile,rezervorul si capacele laterale vopsite in camp electrostatic- negru mat

amortizoare scurtate

pret 2300 EURO

 

0745 072 750

 

RECOMAND - un motor perfect tehnic si estetic, merita investitia.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vand chopper ! model foarte rar in Romania.

 

Pentru poze, video si descriere INTR AICI !

vandut unui cunoscator cu 3500 !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:blink: cum poti sa cumperi ceva cu 3500 cand pretul cerut inital era de 2700 ??? ;)

 

asta in ipoteza ca vb de aceeasi moneda ...

 

 

 

pai papagali " cunoscatori" avem destui prin locurile noastre in pitoreasca Romania :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

;) cum poti sa cumperi ceva cu 3500 cand pretul cerut inital era de 2700 ??? :)

 

asta in ipoteza ca vb de aceeasi moneda ...

 

a fost cumparata de un bun prieten cu plata in 2 rate !

Mesaj completat

pai papagali " cunoscatori" avem destui prin locurile noastre in pitoreasca Romania :)

:blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am intilnit si eu un caz de cumparator "cunoscator" , un motor care imi apartinuse la un moment dat si pe care il vandusem mi sa oferit la un moment dat spre a fi rascumparat cu 1500 de ron (am refuzat oferta ) de catre proprietarul lui care a realizat ca motociclismul nu se prinde el ,am aflat ca nu a mai terminat niciodata scoala ptr a . Surpriza este ca acel motor a fost vandut de respectivul cu 1000 de euro catre un incepator bineinteles cu minciunile de rigoare (ca el a prins pe autostrada 240 la ora cu motorul cind de fapt chinuit daca prindea 160) , motorul era intr-o stare jalnica si cind a venit proaspatul posesor cu el la atelier si mi-a zis pretul dat pe el mi-am facut cruce unde mai pui ca saracu fusese pacalit si de un cunoscut mecanic ( a dus motorul intr-un service si ala ia luat fisele siliconice le-a inlocuit sub pretextul ca sunt pentru auto si nu pentru motociclete , ia spalat pe exterior carburatoarele si ia zis ca le-a curat si reglat) .Concluzia este ca niciodata nu trebuie sa iti pierzi speranta ca vei vinde un produs la un pret exagerat de mare sau ca e bine ca incepatorii sa ia pe unul mai experimentat cu ei cind cumpara un motor .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:blink: cum poti sa cumperi ceva cu 3500 cand pretul cerut inital era de 2700 ??? ;)

 

asta in ipoteza ca vb de aceeasi moneda ...

ti-a raspuns orisza mai jos-

tipul nu e incepator a avut acelasi tip de motociclceta in state-si intors in romanica a vrut la fel

Mesaj completat

pai papagali " cunoscatori" avem destui prin locurile noastre in pitoreasca Romania :)

nu cred ca e cazul sa jignesti omul fara sa il cunosti-am explicat mai sus de ce avrut neparat acest model de mobra-dar romanu bineinteles ca primul lucrau pe care il face cand s-a nascut arunca cu noroi far sa aiba habar

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am intilnit si eu un caz de cumparator "cunoscator" , un motor care imi apartinuse la un moment dat si pe care il vandusem mi sa oferit la un moment dat spre a fi rascumparat cu 1500 de ron (am refuzat oferta ) de catre proprietarul lui care a realizat ca motociclismul nu se prinde el ,am aflat ca nu a mai terminat niciodata scoala ptr a . Surpriza este ca acel motor a fost vandut de respectivul cu 1000 de euro catre un incepator bineinteles cu minciunile de rigoare (ca el a prins pe autostrada 240 la ora cu motorul cind de fapt chinuit daca prindea 160) , motorul era intr-o stare jalnica si cind a venit proaspatul posesor cu el la atelier si mi-a zis pretul dat pe el mi-am facut cruce unde mai pui ca saracu fusese pacalit si de un cunoscut mecanic ( a dus motorul intr-un service si ala ia luat fisele siliconice le-a inlocuit sub pretextul ca sunt pentru auto si nu pentru motociclete , ia spalat pe exterior carburatoarele si ia zis ca le-a curat si reglat) .Concluzia este ca niciodata nu trebuie sa iti pierzi speranta ca vei vinde un produs la un pret exagerat de mare sau ca e bine ca incepatorii sa ia pe unul mai experimentat cu ei cind cumpara un motor .

Nu am inteles nimic din ce ai scris, chiar daca am citit de trei ori textul, cred ca din cate ai spus mi-am dat seama ca la un moment dat s-a intamplat ceva, sau la anumite momente date, dar ce si cum nu-mi pot da seama.

 

Tu ai vandut un motor- s-a intors intr-o alta suma mai mica care nu ti-a convenit, motoru era de cacao, -a fost vandut mai ieftin si nu facea atatia bani...., restu nu mai conteaza.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am intilnit si eu un caz de cumparator "cunoscator" , un motor care imi apartinuse la un moment dat si pe care il vandusem mi sa oferit la un moment dat spre a fi rascumparat cu 1500 de ron (am refuzat oferta ) de catre proprietarul lui care a realizat ca motociclismul nu se prinde el ,am aflat ca nu a mai terminat niciodata scoala ptr a . Surpriza este ca acel motor a fost vandut de respectivul cu 1000 de euro catre un incepator bineinteles cu minciunile de rigoare (ca el a prins pe autostrada 240 la ora cu motorul cind de fapt chinuit daca prindea 160) , motorul era intr-o stare jalnica si cind a venit proaspatul posesor cu el la atelier si mi-a zis pretul dat pe el mi-am facut cruce unde mai pui ca saracu fusese pacalit si de un cunoscut mecanic ( a dus motorul intr-un service si ala ia luat fisele siliconice le-a inlocuit sub pretextul ca sunt pentru auto si nu pentru motociclete , ia spalat pe exterior carburatoarele si ia zis ca le-a curat si reglat) .Concluzia este ca niciodata nu trebuie sa iti pierzi speranta ca vei vinde un produs la un pret exagerat de mare sau ca e bine ca incepatorii sa ia pe unul mai experimentat cu ei cind cumpara un motor .

omul a venit din state chit sa ia exact modelul asta-a apelat la un bun prieten din copilarie -proprietarul hondei-a venit , a vazut motorul , a aflat pretul de 2700-si a zis "mai nene motorul asta face maia mult, asa ca ai tu ceva impotriva daca vreau sa iti dau 3500 cu banii in doua rate?

Bineinteles ca raspunsul a fost afirmativ ca deh a fost o oferta excelenta-

Puteam sa anunt pur si simplu ca s-a vandut si gata, dar postand de ceva vreme in coltul cioperistilor si cunoscand calitatea oamenilor care mai trec din cand in cand pe aceasat sectiune, oameni care isi iubesc la propriu choperele mi s-a paraut foarte ok sa arat ca un chopper din 87 intretinut se poate vine cu un pret bun.

cat despre carcotasi mi se rupe bagati-va unghia in gat ca nu va puteti vinde vitezanele nici la jumatate de pret din cat ati dat pe ele!

i love Romania...asta pana imi iese viza!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cu tristete in suflet trebuie sa ma despart de motorul visat...intruder800 din92 pregatit de iesit adica schimbat in iarna(ulei+ filtru,filtre aer,placute frana,buji,ulei grup,lichid frana+ambreaj,antigel)are extra ghidon+inaltatoare,oglinzi,semnalizatoare cu sistem avertizare sonora,comenzi avansate,vopsea aerografiata,saua si accesorile din piele pe comanda,baterie noua,suspensii spate+originale,tobe+originale+2perechi costume ce contin casca,cisme,pantaloni,geaca,manusi pretul e 3500si e atata pt ca stiu ce am

Mesaj completat

cu tristete in suflet trebuie sa ma despart de motorul visat...intruder800 din92 pregatit de iesit adica schimbat in iarna(ulei+ filtru,filtre aer,placute frana,buji,ulei grup,lichid frana+ambreaj,antigel)are extra ghidon+inaltatoare,oglinzi,semnalizatoare cu sistem avertizare sonora,comenzi avansate,vopsea aerografiata,saua si accesorile din piele pe comanda,baterie noua,suspensii spate+originale,tobe+originale+2perechi costume ce contin casca,cisme,pantaloni,geaca,manusi pretul e 3500si e atata pt ca stiu ce am

Mesaj completat

cu tristete in suflet trebuie sa ma despart de motorul visat...intruder800 din92 pregatit de iesit adica schimbat in iarna(ulei+ filtru,filtre aer,placute frana,buji,ulei grup,lichid frana+ambreaj,antigel)are extra ghidon+inaltatoare,oglinzi,semnalizatoare cu sistem avertizare sonora,comenzi avansate,vopsea aerografiata,saua si accesorile din piele pe comanda,baterie noua,suspensii spate+originale,tobe+originale+2perechi costume ce contin casca,cisme,pantaloni,geaca,manusi pretul e 3500si e atata pt ca stiu ce am

inca valabil acum si video:http://www.youtube.com/watch?v=8_93ylb8IRo

post-44737-1299075531_thumb.jpg

post-44737-1299075602_thumb.jpg

post-44737-1299075665_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
Vand (in noiembrie am fost operat la coloana, nu mai pot "profesa" meseria de motociclist) Kawasaki EN500C, 1998, 72.000Km. Fara probleme tehnice, fara cazaturi (o singura scapare la o oprire pe loc, anul trecut). Accesorizata cu: Sissy Bar, Suporti coburi (exista si coburi laterale + geanta mare spate - se ofera gratuit), Parbriz. Inclus in pret - Proiectoare suplimentare, nemontate. Inclus in pret: casca Nolan N84, neagra, M, purtata un sezon, stare buna, necazuta. Motocicleta a beneficiat de revizii la 4000km, kit lant schimbat in urma cu 5000km, kit ambreiaj schimbat in urma cu 6000km. Acumulator nou, cauciucuri in stare buna. Reglaj + sincronizare carburatoare in urma cu 300km. Tinuta in garaj vara - iarna. Pret negociabil - 1700 Euro. Cluj-Napoca, Nr. de telefon: 0740 188977.

 

 

Pret modificat - 6000 de LEI. Doua filmulete:

 

http://www.youtube.com/watch?v=4rkuSIBoOJo

http://www.youtube.com/watch?v=c1P9vvV6F10

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vind Yamaha Dragstar Classic 1999. Bine intretinut, cumparata anul trecut din Germania. Crushbare laterale, coburi , sissibare, carte service, 23000km. Culori negru, gri. Impecabila.

Pretz 3450 euro negociabil.

post-63857-1301636236_thumb.jpg

post-63857-1301636344_thumb.jpg

post-63857-1301636429_thumb.jpg

post-63857-1301636456_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc :)

 

I-mi lipsesc desenele, schitele, nervile si sunetul flexului...

Si vreau sa trec la HD

 

* da, aveam o banuiala.

de fapt, asta e singurul motiv ...necesar si suficient :D

 

inca o data bafta! e superb motorul, merita toti banii!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

* bey, cum poti sa vinzi asa un motor?!

bestial arata!

 

ce sa zic,...bafta!

vrea harlau!

Mesaj completat

* da, aveam o banuiala.

de fapt, asta e singurul motiv ...necesar si suficient :D

 

inca o data bafta! e superb motorul, merita toti banii!

asa ca scrise si aici da nu l-am observat..... harlau, tagadam tagadam tagadam....nu mai vrea toc toc toc.

pacat ca e facut cu gust! io nu las da, doar daca ar fi vorba de un Knukelhead :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vrea harlau!

Mesaj completat

 

asa ca scrise si aici da nu l-am observat..... harlau, tagadam tagadam tagadam....nu mai vrea toc toc toc.

pacat ca e facut cu gust! io nu las da, doar daca ar fi vorba de un Knukelhead :)

 

* hehehe!

nici pe al tau nu l-as da, apropose :D

decat cu aceleasi motive, of course :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...