Sari la conținut

Bursa V/C pt Chopper/custom/cuiser/powercruiser!


Pannoniachopper
 Share

Postări Recomandate

da...faina ...dar sunt inclinat spre ceva gen shadow...dragster...intruder.... nu as avea nimik dar cam sus ghidonul...mersi mult de oferta.

 

hai, care are un Shadow si s-a saturat de el....mai tanar asa... ;)

 

 

amice,ai transformat topicul in telenovela!linisteste-te!

1:ofertele le discutati/comentati pe PM/mail.

2:vezi ca sint topicuri deschise deja,ref la ce fel de chopper sa-ti iei....informeaza-te si de acolo.

3.completeaza-ti profil-ul ca lumea,daca mai vrei sa scrii aici.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Vand Honda VT 750 C an 2006 2500 km reali cumparata din Romania nu sa prea mers cu ea decat in week-end model cu cardan are si parbriz original ulei schimbat. Pt. cineva care are timp de ea , eu nu prea mai am.

Pret 4800 euro

Tel; 0752.217.250

Contact mai repede pe tel , pe site intru mai rar.

Mersi.

post-60811-1286535204_thumb.jpg

post-60811-1286535231_thumb.jpg

post-60811-1286535252_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:crack: Daca fiecare si-ar face topic separat,pt. fiecare motocicleta de vanzare,ma gandesc cum ar arata forumul asta...No offence,man...! Exista rubrica "vanzari motociclete" Editat de darian
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ahoi! Cumpar motor de peste 1000cc pe cardan ofer maxim 3500 euro! Astept oferte pe PM!

Editat de IceLord
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:crack: Daca fiecare si-ar face topic separat,pt. fiecare motocicleta de vanzare,ma gandesc cum ar arata forumul asta...No offence,man...! Exista rubrica "vanzari motociclete"

Ai dreptate, dar omul s-a inscris pe forum abia azi... N-avea de unde sa stie. ;)

 

PS Bujiile Iridium le lasam pentru la primavara, da? ;)

PPS Asta e chiar la fix pentru ce vrea @don_gotty de mai sus. 2500 Km.. e chiar din faÂşa.

Editat de Philip_HD
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vand Honda Steed (shadow) 1994, 400 cmc, 35 Kw, cutie 5 trepte, 46.000 km. Accesorii suplimentare: sisybar, coburi laterale, proiectoare, crashbar, scarite, ghidon, mansoane si oglinzi custom, ambreiaj nou, anvelope foarte bune. Intretinuta exceptional, se emite factura fiscala. Pret 2200 Euro - se emite factura fiscala

post-48013-1286568864_thumb.jpg

post-48013-1286568930_thumb.jpg

post-48013-1286568974_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

post-22318-1287585442_thumb.jpg :D Dau la schimb Virago 535 din 1996 +500 euro , pt. un cruiser de la 750 ccm in sus si din 1990 incoace.Astept oferte .Nu-i graba, ca deocamdata is multumit de ea, dar totusi.... :laugh: Editat de judas
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vand Suzuki ls650 savage

an 88.

 

pentru detalii: simple_is_complicated@yahoo.com

0731107845

 

pretz 30 mil.urgent.

 

nu ma contactati doar de curiozitate.nu am timp !

Mesaj completat

http://www.bikeshop.ro/show.php?id=340046

post-54730-1287592900_thumb.jpg

Editat de Butch
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
vand Suzuki ls650 savage

an 88.

 

pentru detalii: simple_is_complicated@yahoo.com

0731107845

 

pretz 30 mil.urgent.

 

nu ma contactati doar de curiozitate.nu am timp !

Mesaj completat

http://www.bikeshop.ro/show.php?id=340046

 

 

va rog sa ma contactati pe mail,in cazul in care sunteti interesati.nu mai sunt in tara.si e scump telefonu :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Motiv de upgrade>

Imi vand Vulkanul, vb aici de VN800A meu, este din 98, are 19.000 km reali (stiu ce vb), tobe Vance and Hines, hypercharger si ceva zgarieturi pe rezervor ;) . Merge bine, trage ca turbatul, este o motocicleta excelenta atat pt afara cat si pt oras, dar mi s-a pus pata pe Dyna. Cauciucuri noi, ulei/filtruschimbat anual, o motocicleta care nu va ridica probleme.

Pretul este de 3200 euro fix, fara alte discutii. Mai vine cu o sa solo pt schimb, coburi, kit de intretinere filtrul de aer K&N.

 

PM sau 0723565973.

 

post-263-1289825314_thumb.jpgpost-263-1289825345_thumb.jpg

post-263-1289825385_thumb.jpgpost-263-1289825418_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sper sa nu deranjeze pe nimeni ca postez aici, dar banuiesc ca sunt mai multe sanse decat la bazar.

 

Cumpar M1800R sau Rocket III sau V-ROD

Sa fie in stare foarte buna, preferabil din Bucuresti sau imprejurimi. Nu prea ma intereseaza anul.

 

Ofer pana in 6500 euro pe M1800R, 8500 pe V-ROD si 9000 pe RocketIII.

 

daca aveti ceva si se incadreaza in preturile de mai sus dati-mi un mail pe mihai_spanachi@yahoo.com cu poze si detalii

0722 340 642

 

intru mai rar pe forum.

 

Multumesc,

Mihai

Editat de ElSpa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sal..vind honda vlx400 steed din 1994,stare perfecta de fuctionare are itp2012,ma despart de ea pentru a trece la alta categorie.pretul este 1650e.ma contactati la tel 0746037240 sau seara pe forum...

post-54357-1289807857_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De vanzare:

Yamaha Virago 535cc din 1997 cu 53000 de km.

Poze:

post-25613-1289816502_thumb.jpg

post-25613-1289816538_thumb.jpg

Video:

http://www.youtube.com/watch?v=s7SClbgMsic

Pret 2300 euro!

Detalii la 0744 47 53 52 (intre orele 12-22) sau pe mess IceLordHellFire

Editat de IceLord
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Motiv de upgrade>

Imi vand Vulkanul

 

iti urez eu tie, ce mi-ai urat tu mie! :laugh:

 

glumex! bafta la vanzare!

 

Mobra buna! Recomand!

 

PS: Al meu era si mai misto :)

PPS: bine ca-ti iei Dyna, macar atat, mobra buna, rezistenta si sportiva, un HD pt aia carora le place sa haleasca km, ce tine la tavaleala.

Editat de ..IcemaN..
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am B-ul de ceva ani...am si kilometraje date peste cap (Dacia aproape de 2 ori ca nu stia sa scrie 200k, in total peste 500k) ....inainte sa invat sa merg am mers cu tricicleta, pe urna invarteam de nebul la bunici cercul pe drum de ma visam me un HD...apoi am trecut prin tot ce inseamna Pegas (cel pliabil cand mergeam si eu mai tare pe un DN-u s-a rupt boltul de o tinea dreapta), ATV (am tot batut coclaurile) skyjet (noroc ca era a unui amic si nu platea decat benzina)....acum vreau sa trec pe 2 roti mai mult din egoism...vreau sa merg si eu de placere ... SINGUR - :alcy: - fara pasageri... si din tot ce am studiat ar fi o motocicleta sau un jetpack; cum jetpack-ul dureaza prea putin ...am ales motorul...m-am apucat sa fac si scoala ca sa fiu legal (nu zic ce nu am mers fara permis.. :laugh: ).

 

din tot ce am studiat m-am orientat sa fie:

- un chopper: vreau ceva comod, nu vreaau viteza, doar placerea drumului, nu destinatia

- o japoneza: nu imi permit inca HD, si astea sunt mai fiabile

- transmisie pe cardan: se intretine mai usor, nu am chef sa stau sa curat, ung sau/si reglez lanturi sau curele

- nu vreau ceva ostentativ: as vrea mai discret, clean it is better

- un motor peste 600: daca tot dau niste bani acum , nu vreau ca peste 2-3 ani sa incerc sa vand o motoreta ca sa imi iau ceva mai bun, fac acum o investitie...da inteleg ce zici de reparatii...dar eu sper doar la cateva zgaraieturi nu ceva major

- as vrea mai tinerica in ideea de a nu avea o uzura mult prea mare la compunentele de baza (sunt constient ca toata electronica din astea noi nu le face mai bune ci doar mai pretabile la defecte)

- si altele de genu asta

 

in privinta asta, cu riscul sa ma repet, CINE ARE VREO BICLA MAI NOUTZA:

- shadow

- intruder

- dragstar

- etc

 

....si vrea sa il scap de ea...dar si la bani putini ca e criza....vine iarna...la anu in primavara situatia nu o sa fie mai buna ci o sa fie mult mai rea...si cu cat platesc eu acum pe ea, la anu sigur isi ia alta la fel daca nu cumva mult mai buna (eu de ce o iau acum?...ca am luna viitoare bani...si nu imi place sa astept, cand vreau ceva ...trebuie sa am), e binevenit sa dea de veste....

platesc cash la semnarea actelor...buget de 4-5 mii (era mai mare..dar tre' sa imi iau si un echipament)

 

mersi mult oricarui intelegator,

 

 

Eu am un Intruder VS800 de vanzare. Ma gandesc sa iau ceva mai mare. Nu e foarte nouta (e din 96) dar e in stare perfecta de functionare. Are 46000 km. Daca te intereseaza, l-as da pentru 3500 Euro.

post-61842-1291317780_thumb.jpg

post-61842-1291317815_thumb.jpg

post-61842-1291317865_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...