Sari la conținut

Inmormantare Radu


maro
 Share

Postări Recomandate

Miercuri, 29 iunie, la ora 12:00, va avea loc inmormantarea lui Radu...

Toti cei care vor sa-i fie alaturi pe ultimul drum sunt asteptati... Cu moto cat mai multe... Asa ar fi vrut el...

 

Sincere condoleante familiei!

 

Dumnezeu sa-l ierte si sa-l odihneasca in pace! :banana:

 

P.S. Detalii despre loc, cat de curand...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pt detalii privind locatia, va rog

 

http://www.sbz.ro/modules.php?name=Forums&...c&p=82904#82904

sunt asteptati toti cei ce l-au cunoscut, precum si cei care nu l-au cunoscut, ar fi frumos sa fim cat mai multi cu motocicletele(dorinta familiei). La ora 11.00-11.30 ar fi bine daca veti reusi sa ajungeti.

Multumesc.

dumnezeu sa-l odihneasca

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ajung si eu... shontac-shontac... Dumnezeu sa-l ierte.. Ati strans ceva bani pentru o coroana sau o jerba?... :drink:

 

@Ry: ma iei si pe mine?... o sa las carjele acasa..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

As vrea sa ne intalnim diseara la Everest la ora 21 sa strangem niste bani pentru o coroana. Cine vrea sa faca un gest este asteptat acolo. O sa stau o ora in parcare in fata la EVEREST, pentru cine nu ma cunoaste ma numesc RADU si vin cu un BMW alb.

 

Ry.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Silviu, fratele lui Radu, a citit tot ce ati scris despre el si vrea sa va multumeasca tuturor pentru gandurile voastre catre Radu.

Rugamintea lui catre voi, este de a veni in seara aceasta (marti 28 iunie) in jurul orei 23.00 in P-ta Matache , in numar cat mai mare,cu tot cu motoare, ptr a merge impreuna la locul accidentului.Este dorinta familiei lui Radu, deci sunteti asteptati si bine veniti toti, fie ca l-ati cunoscut sau nu.

Editat de Motozone
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Celor care nu vor veni in seara aceasta, fratii lui Radu le transmit ca maine sunt asteptati in numar cat mai mare ,cu tot cu motoare, pentru a se alatura cortegiului funerar, de acasa la biserica si apoi la cimitir.Asa si-ar fi dorit si Radu.

Apoi,dupa inmormantare, sunteti invitati de familie la restaurantul Monte Carlo( in Cismigiu). Tot familia va roaga ca maine,(in masura in care puteti) sa nu va grabiti sa plecati inapoi spre treburile voastre si sa-i acordati lui Radu,pe ultimul lui drum in lumea aceasta,cat mai mult din timpul vostru. Celor care l-au cunoscut, nu le va fi greu, fiindca nota 10 ptr Radu este insuficienta si necuprinzatoare in a-l descrie pe el, asa cum a fost!

Personal, sansa ca l-am cunoscut reprezinta o mare onoare! Putini oameni ca el!!!

Dumnezeu Sa-l odihneasca si fie sa ramana vesnic in memoria noastra!

Editat de Motozone
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E trist ceea ce s-a intamplat si cuvintele nu isi mai au rostul...

Realitatea cruda a lumii in care traim a mai facut o victima, Radu nu mai este printre noi. Desi nu l-am cunoscut, il rog pe Dumnezeu sa-i dea odihna vesnica si iertarea pacatelor.

Sincere condoleante familiei!

Alexandru Georgescu :drink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

RIP!!! :drink: :laugh: :(

 

abia acum vad si io ce s-a intamplat...

 

sper ca voi ajunge si io maine in timp util in piata matache... am prima ora de condus de la sc pt A... daca nu ajung, Hellrider, te rog da-mi un tel sa stiu si io unde ajungeti (biserica)... sau oricine poate... thx... o sa vin cu bicicleta, ca motor inca n-am voie

 

raul:0744158180

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...