Sari la conținut

Burnout Day 2008


Harley
 Share

Postări Recomandate

Sunteti invitati sa participati la BURNOUT DAY 2008 pe 7 Iunie 2008 in Bucuresti la Prisma 2

post-3494-1212180689_thumb.jpg

Editat de Harley
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce este, mai exact aceasta zi de "burn-out"?

 

7 iunie, sambata, saptamana viitoare: bere + mici + motociclete + stunts + concerte rock si nu in ultimul rand motociclete si masini care "ard" cauciucuri, alte intrebari?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

* naisss!

iar party?! ...mmm, or sa imi schimbe ai mei yala usii de la intrare :D ...ca tot imi zic ei "musafir".

iar trebuie sa scotocesc in tot dulapu'?! ...cu ce ma imbrac? unde-mi sunt lanturile si tintele de inox si manusile cu degete taiate...? unde e bandana mea de piele?! oare mai am costum de baie?... :)

bataie de cap! ...da' nu pot sa lipsesc, petrecere ca la MC TRUST nu cred ca se mai exista. Io stiu de anul trecut. Cine n-a fost, sa vina! Cine a mai fost, sa-si aduca si prietenii la Prisma 2 (prietenele pot sa lipseasca, "tinuta" nu-i obligatorie..., hehehe!).

Eu am de recuperat, trebuie sa fiu in forma, asa ca va las un pic. ...Mi-e asa de somn, care trebuie negresit pentru ca sa ma culc (Caragiale daca ar fi trait, n-ar fi lipsit! :) )

Editat de cria_p
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Or sa fie si concursuri si multe alte lucruri pe care nu le-ati intalnit la nici un eveniment moto de pana acum :)

Curand revenim si cu programul ....

Editat de Harley
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunteti invitati sa participati la BURNOUT DAY 2008 pe 7 Iunie 2008 in Bucuresti la Prisma 2

 

Vin baietii de la Stilton sa cante? :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din programul evenimentului :

 

-Burnout Moto

-Burnout & Drift Auto

-Stunt Motorcycle Show

-Bikini Bike Wash

-Jocuri si concursuri cu premii

-Wet T-shirt Contest

-Live Music

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Evenimentul incepe la ora 12:00 si se termina la ultimul invitat :unsure:

Iar pentru cei ce vor sa dea burnout avem caucicuri ptr burn... , binenteles nici utilajul special pentru schimbat cauciucurile nu lipseste !

Editat de Harley
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

* concurs de beut bere nu aveti? ...hic! dar de mers printre jaloane cu motoreta? ...asta pentru finalistii de la concursul de baut bere :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Evenimentul incepe la ora 12:00 si se termina la ultimul invitat :)

Iar pentru cei ce vor sa dea burnout avem caucicuri ptr burn... , binenteles nici utilajul special pentru schimbat cauciucurile nu lipseste !

 

Ce mishto nu pierd prea mult, la 12 ies de la servici si cat fac de la Ploiesti si pana la Prisma :unsure: Si ma fain este ca aveam un cauciuc pe care vroiam sa-l ard la Ploiesti la MotoRock, dar asta e .... Burnout Day!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si ma fain este ca aveam un cauciuc pe care vroiam sa-l ard la Ploiesti la MotoRock, dar asta e .... Burnout Day!

Coooorect !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si noi speram acelasi lucru ...

 

Pentru cei ce vor sa petreaca muuuult si nu se mai pot urca pe motorare in drumul catre casa si vor sa le lase parcate, asiguram paza motoarelor pana duminica dupa-amiaza !

 

Dintre trupele care vor concerta :

 

- Stilton

- Teamsters

- Zob

- Cover band

Editat de Harley
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din programul evenimentului :

 

-Burnout Moto

-Burnout & Drift Auto

-Stunt Motorcycle Show

-Bikini Bike Wash

-Jocuri si concursuri cu premii

-Wet T-shirt Contest

-Live Music

 

 

Din pacate, sigur o sa fie si o gramada de cocalari prin zona!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate, sigur o sa fie si o gramada de cocalari prin zona!

 

Nu vor fii lasati sa intre, nu va intra nici un personaj dubios.... baietii de la intrare au ordine stricte ca pe cei neaveniti sa-i intoarca usurel dar sigur si sa le arata poarta pe dinafara, mai ales ca intarea va fii fara bani, ....moca , avem dreptul sa ne selectam participanti :laugh:

 

Nu trebuie decat sa veniti, sa va distrati, sa va bucurati de show, sa mancati,sa beti ( apropos de mancare si bautura , avem din belsug si preturile sunt foarte mici ), sa va simtiti bine, sa participati la concursuri, de restul ne ocupa noi !

:) to :) B) :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Excelenta organizare, participanti destui si entuziasti, am petrecut o zi buna in compania motociclistilor adunati la eveniment.

In alta ordine de idei as dori sa imi cer scuze organizatorilor si celor ce s-au simtit deranjati invreun fel de tricoul purtat de mine la acest eveniment. Nu o sa mai repet greseala.

Please excuse me for wearing that t-short that some of you hate it. It won't happen again.

Respect to ALL ! Great Job ! Ride ON !

post-6619-1212860411_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...