Sari la conținut

Noua Mea Bestie


CDI
 Share

Postări Recomandate

Noua mea achizitie!

post-7046-1213312505_thumb.jpg

 

Va rog sa va dati cu parerea, e cu 1000rpm la stoarcere, e mult... e putin.... oare ma descurc cu ea... sunt incepator... ce detergent se foloseste?

Sau trebuia sa postez la masina_mea_de_spalat? :banana:

 

 

nu uita sa pui si calgon; asa vei prelungi viata noii tale achiziti cu 50 :friends: %

 

felicitari pentru alegerea facuta :crack: :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai femeie mai. Cum sa iti explic eu tie sa intelegi. Sunt frustrat de faptul ca fiecare face topicuri pe unde il apuca, ca in loc sa se bucure de motociclete ei se lauda pe forum, s.a.m.d. Macar de ar fi zis ceva interesant, specificatii, un fel de review...CEVA!!! El a zis modelul, a pus poze si gata, iar noi trebuiam sa ramanem cu gura cascata si sa il laudam. Daca tie ti se pare normal lasa-ma sa nu fiu de acord cu tine.

 

Nu te supara dar...cam asta-i ideea la "motocicleta mea". Cam asa fac toti pe topicul ala. Se prezinta impreuna cu motoru iar noi ii uram bine ai venit si ii admiram motoreta. Ce nu-ti convine ma rog? :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu te supara dar...cam asta-i ideea la "motocicleta mea". Cam asa fac toti pe topicul ala. Se prezinta impreuna cu motoru iar noi ii uram bine ai venit si ii admiram motoreta. Ce nu-ti convine ma rog? :friends:

 

Faptul ca nu are nici un fel de relevanta sau finalitate activitatea asta. E la fel de idioata ca si datul de "RIP"-uri pe forumul despre accidente.

Editat de Mjollnir
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Faptul ca nu are nici un fel de relevanta sau finalitate activitatea asta. E la fel de idioata ca si datul de "RIP"-uri pe forumul despre accidente.

 

Nu cred ca te-a facut pe tine cineva idiot si nu mai judeca asa expeditiv. Omul si-a luat motoreta si e bucuros si ne anunta si pe noi. Topicul poate fi pentru prietenii lui (care ar imparti bucuria lui) sau pur si simplu se prezinta asa cum fac majoritatea celor care apar pe forumul asta. Si mie imi place sa vad "ce motoare si-a mai luat lumea" mai ales ce motoare si-au luat oamenii pe care ii cunosc. Daca esti tu prea frustrat si nu intelegi ideea, pur si simplu stai deoparte si nu te baga in seama daca nu ai ceva de zis.

Editat de paulcannibal
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai ca ma dau batut. Nici nu ma mai intereseaza, fiecare sa faca exact cum vrea si gata.

pai exact asta e ideea...fiecare face ce vrea. atata timp cat nu iti fura mancarea din farfurie, nu iti ia nevasta, atunci nu inteleg de ce te-ar deranja.

incercati sa fiti mai degajati, exista probleme mai serioase decat forum...ce naiba...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai exact asta e ideea...fiecare face ce vrea. atata timp cat nu iti fura mancarea din farfurie, nu iti ia nevasta, atunci nu inteleg de ce te-ar deranja.

incercati sa fiti mai degajati, exista probleme mai serioase decat forum...ce naiba...

 

Exact. Think positive! :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai ca ma dau batut. Nici nu ma mai intereseaza, fiecare sa faca exact cum vrea si gata.

bre, nu te da batut...te sustin. total de acord la faza cu rip-uri...

 

aahhh...sa o stapanesti sanatos, bla, bla...

e bine?

hai mah, ce dreacu' e doar o vitezana nenorocita de 1000 care arata ca una de 600. daca ai curu' mai mare cazi de pe ea...

mie mi se pare de tot rahatul ca orice vitezana...de rahat rau. dar nu conteaza asta. sa ai parte de ea, si grija de tine...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bre, nu te da batut...te sustin. total de acord la faza cu rip-uri...

 

aahhh...sa o stapanesti sanatos, bla, bla...

e bine?

hai mah, ce dreacu' e doar o vitezana nenorocita de 1000 care arata ca una de 600. daca ai curu' mai mare cazi de pe ea...

mie mi se pare de tot rahatul ca orice vitezana...de rahat rau. dar nu conteaza asta. sa ai parte de ea, si grija de tine...

 

 

Ciobanas la oras ce esti tu. :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai femeie mai. Cum sa iti explic eu tie sa intelegi. Sunt frustrat de faptul ca fiecare face topicuri pe unde il apuca, ca in loc sa se bucure de motociclete ei se lauda pe forum, s.a.m.d. Macar de ar fi zis ceva interesant, specificatii, un fel de review...CEVA!!! El a zis modelul, a pus poze si gata, iar noi trebuiam sa ramanem cu gura cascata si sa il laudam. Daca tie ti se pare normal lasa-ma sa nu fiu de acord cu tine.

tu probabil k nu te consideri,dar lasa-ma sa nu fiu de acord cu tine...esti un b...ou.si voi ceilalti nu-l mai bagati in seama,nu e baiat rau,doar k nu-si da seama k s-a nascut viu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ZX10 R este chiar oribil.

 

Daca ai ocazia sa mergi pe unul nu o rata. O sa vezi ce inseamna un miar adevarat. Dupa aia o sa iti vopsesti honda verde.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca ai ocazia sa mergi pe unul nu o rata. O sa vezi ce inseamna un miar adevarat. Dupa aia o sa iti vopsesti honda verde.

Honda este de un catralion de ori mai buna decat Kawasaki. Haha, te-am stopat, te-am stopat :crack: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:crack: cati cocalari s-au strans pe forumul asta! dar...vad ca si astia mai vechi...tot cocalari au ramas! :crack:

 

Costi...sa te bucuri de ea si sa ai parte de ea fara niciun incident! :crack:

bine ma obositule ca le stii tu pe toate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...