Sari la conținut

Accident, nu grav in Brasov


pucky
 Share

Postări Recomandate

Marti seara o prietena de-a mea din Brasov, posesoare de CBR 125 mergea pe Calea Bucuresti inspre McD's cand la un moment dat ii taie calea, vrand sa traverseze strada pe linie continua un taximetrist mai batran. Evident cazatura fara urmari grave, cateva julituri si motorul putin harsaitdar ce e mai garav TAXIMETRISTUL II SPUNE FETEI DUPA CE S-A RUGAT DE EA SA NU-I IA PAINEACA " CE TU NU STIAI CA BICICLISTII SI MOTOCICLISTII NU AU NICIODATA PRIORITATE" Asa ca GRIJA MARE FRATILOR.

 

Succese!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nasol

eu daca pateam ce a patit fata ii ziceam acelui IMPUTIT conducator de conserva sa meaRGA la mamica lui si ii dadeam cateva casti peste moaca sa invete cine are prioritate

saptamana trecuta am patit ceva identic l-am urmarit pe fraier si cand sa dat jos iam aplicat o casca in cap de a cazut ametit (era taximetrist) sau adunat inca 2 sau 3 imediat (tot taximetristi) insa eram atat de nervos si le-am zis ca daca vor si ei sa stea la rand:)

 

 

 

daca ar fii dupa mine as pune toti conservarii la zid :laugh: :drink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asta e faza cea mai de (cuvant urat):

 

te roaga ala in genunchi, te implora sa nu-i iei carnetul si dupa ce se vede cu sacii in caruta te scuipa (la figurat) si pleaca.

 

@gornicc: daca tu gandesti asa, sa nu te miri ca unii soferi sunt la fel ca tine. adica "daca ar fii dupa mine as pune toti motociclistii la zid". din experienta mea, majoritatea soferilor sunt ok.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Politie - pierdut painea - sa se faca curier pe bicicleta si sa vada si el cum e SA NU AIBE NICIODATA PRIORITATE :drink:

 

Fu..i mama masii de ghiolban. :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:drink:

 

pe de alta parte, nefiind atingere intre cele doo vehicule, el "nu a avut nici o vina"..

nashpa mai e legea asta, dom'ne! :laugh: nu prea aveai ce sa'i faci la politie..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

CE TU NU STIAI CA BICICLISTII SI MOTOCICLISTII NU AU NICIODATA PRIORITATE

197898[/snapback]

 

 

nasol

daca ar fii dupa mine as pune toti conservarii la zid :crack:  :bounce:

197914[/snapback]

 

Care e diferenta intre tine, gornicc, si acel taximetrist? Tot ce pot sa spun, acum, la nervi, e ca va doresc o intalnire in cat mai mare viteza placuta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

CUM ADIK FRATILOR >>>!!! ca motociclist sau biciclist nu se acorda prioritate??? vb f serios reply fff rapid ca ma las de sportul acesta! ms

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

CUM ADIK FRATILOR >>>!!! ca motociclist sau biciclist nu se acorda prioritate??? vb f serios reply fff rapid ca ma las de sportul acesta!  ms

199111[/snapback]

 

 

Bunicutzule, ia pune matale mana pe decret, citeste cu atentie, apoi executa rapid 50 flotari :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Marti seara o prietena de-a mea din Brasov, posesoare de CBR 125 mergea pe Calea Bucuresti inspre McD's cand la un moment dat ii taie calea, vrand sa traverseze strada pe linie continua un taximetrist mai batran. Evident cazatura fara urmari grave, cateva julituri si motorul putin harsaitdar ce e mai garav  TAXIMETRISTUL II SPUNE FETEI DUPA CE S-A RUGAT DE EA SA NU-I IA PAINEACA " CE TU NU STIAI CA BICICLISTII SI MOTOCICLISTII NU AU NICIODATA PRIORITATE" Asa ca GRIJA MARE FRATILOR.

 

Succese!

197898[/snapback]

 

Personal l-as fi linshat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...