Sari la conținut

Pe A.vlaicu, La Campusul Nou....pe La Ora 17,00!


dio phili
 Share

Postări Recomandate

Dak nu ai idee d c am intrebat mai bine nu mai comenta facandu-ti propriile scenarii...

Credeam ca e prietenul unei colege d facultate (nu l`am cunoscut si erau prea multe asemanari)...

 

nevermind...

 

 

 

Merci

 

 

mda, esti un adevarat, clar.....

ce vrajeala de prost gust...credeai ca e fratele lu' dan spataru......hai las-o moarta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 344
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Pacat de el... Dumnezeu sa il ierte! condoleantele sunt inutile mai ales pt parinti lui care nici nu vreau sa imi inchipui prin ce trec acum! tuturor ne pare rau. pacat ca de obicei vina cade pe mort! bucurativa ca nu avea pasager.. p.s terminati cu fazele gen " Dumnezeu oare nu mai iarta?" sau etc pt ca sunteti prea praf ca sa facem filozofii! asta i-a fost sorocul , ala a fost locul si ziua lui. acum unde este el poate sa se de-a fara sa mai moara ,fara politie si fara gaz (scuzati-mi inpertinenta) ! si cam gata nu mai e nimic de zis !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cred k e vorba de robert...23 de ani...din bucuresti intradevar...inainte a avut zx4r....SPER SA NU FIE EL :bigstar:(

Spirydusa imi pare rau pentru prietenul tau. Dumnezeu sa-l odihneasca in pace.

Condoleante toturor celor care l-au cunoscut. :cheers: :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mda, esti un adevarat, clar.....

ce vrajeala de prost gust...credeai ca e fratele lu' dan spataru......hai las-o moarta.

 

Amice esti dobitoc . N`are nici un rost sa`ti luminez mintea. Incearca totusi sa pastrezi putin respect pentru un om care a decedat dupa ce a facut de 4 ori stop cardiac si de 2 ori stop respiratoriu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mda, esti un adevarat, clar.....

ce vrajeala de prost gust...credeai ca e fratele lu' dan spataru......hai las-o moarta.

nu e locul potrivit sa te jignesc, da' vezi ca alexander e de la noi din militari si era cu noi pe conferinta cand se interesa exact de ce a intrebat si aici.. nu mai acuza daca n-ai habar despre ce e vorba, ca risti sa judeci total gresit :) oricum alexander are prietena si nu e nici genu' care (deci si tu esti bolnav ca te gandesti la asta) ar intreba ce-a intrebat din motive .. aiurea ... si nici genu' care sa-si insele prietena (Doamne, am ajuns sa-i povestesc lu' nea' dio ce frumoasa e prietena lui alexander?!?!?)

 

so, "prietene" te-ai facut de cacao :bigstar:\

 

PE SCURT: A INTREBAT PENTRU CA AVEA IMPRESIA CA S-AR PUTEA CA ROBERT SA-I FI FOST CUNOSCUT!

CE AI GANDIT TU ESTE JENIBIL!

 

Doamne, mare ti-e gradina si multi sar gardu' :laugh:

 

back ontopci:

 

Odihneasca-se in pace :cheers:

Editat de shinu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fratiloooooooooor....credeti-ne pe cuvant ca nu ne intereseaza cum arata prietenele voastre...pentru probleme voastre exista topicul de matrimoniale...

 

robertel tocmai ce-a murit :cheers:(:)(:bigstar:(:laugh:(:clap:(

Imi pare rau pentru el mai, sincer.. si chiar nu suport sa fiu cel care polueaza un astfel de topic, da' tipu' asta a insinuat ca alexander e interesat de prietena lui Robert intr-un mod necuviincios si mi se pare ca asta e de-a dreptul bolnav!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dumnezeu sa-l odihneasca!

Era un baiat de nota 10, celor care au chef de comentarii aiurea......PASTRATI-LE PENTRU AIA CARE SUNT INCA IN VIATA SI PUNETI-LE LA ALTE TOPICURI.

Intr-adevar poate o sa avem toti de-nvatat din asta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

m-a sunat un prieten..trebuia sa mergem la constanta sa fim alaturi de el...dar nu a mai fost nevoie.......

 

Odihneste-te in pace Robert....asta e tot ce pot sa zic acum...asta e tot ce trebuie zis...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Saracul de el, ce tanar, cuvintele sunt de prisos ... :cheers: Dumnezeu sa il ierte , RIP. Fratilor lasati mai usor gazul, ma uit la rubrica accidente si odata la cateva zile apare cate un accident mortal, pe mine unul m-a speriat ce vad mereu aici.

Editat de marian_ucigasu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de la Gica (adaugat 16-06-2008 ora 22:08)

ancheta politistilor e ca de obicei proasta. adica cum sa acuzi un om ca nu a acordat prioritate unui ceva care intro secunda nu e acolo si in cealalta t izbeste? motoclistul acela avea peste 250 km/h acu turometrului blocat la peste 17.000 d turatii. deci el nu e devina ca merge cu peste 200 km/h in traficul infernal de p varianta..asta este! pacat ca inca se mai intampla asa ceva din cauza inconstientei unora se nenorocesc doua familii.

 

bey frate da pe astia nu ii omoara nimeni???? cum pot gandi in halul asta ???

n-ai cu cine!!!!

 

on topic:

 

R.I.P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dumnezeu asta mai si iarta? :cheers:
se pare ca Dumnezeu tocmai a iertat durerea lui,si a asezat sufletul sau printre drepti.pacat ca aici pe pamant a sfasiat sufletele apropiatilor.Dumnezeu sa-l odihneasca in pace! :) :bigstar: fratilor,aveti grija sa nu ajungeti asa!nu trebuie sa fugiti cu nu stiu cat ca sa fiti motociclisti!cati din trecut care au calarit sovietice o viata,au trait!acum japoneza parca se produce cu blestem,caci de la o vreme se moare intr-o veselie.sa incercam sa nu mai dam gaz ca niste lupi lacomi,ca mai apoi sa ne inecam cu un smoc de blana din oaia dorita. :laugh:
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Inca o pereche de parinti disperati ca isi ingroapa copilul....Sa-i tina Dumnezeu puternici, iar pe el sa il odihneasca in pace... :cheers: :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

RIP

 

Soferii din Constanta sunt deosebiti de prosti. Eu inca nu am fost cu motoreta in Constanta dar cu masinia de zeci de ori am trecut la cativa milimetri de dobitoci care nu se asigurau sau nu acordau prioritate. Probabil multi din soferii din Constanta si-au luat permisele ca aia din Pitesti. Discutii de genu avea/nu avea viteza nu isi au rostu iar cei cu putina experienta pe motoare (ca si mine de altfel) ar trebui sa invete din accidentul asta ca daca bagi mana in gaz trebuie sa fii mult mai atent si sa fii pregatit de orice.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

RIP

 

Soferii din Constanta sunt deosebiti de prosti. Eu inca nu am fost cu motoreta in Constanta dar cu masinia de zeci de ori am trecut la cativa milimetri de dobitoci care nu se asigurau sau nu acordau prioritate. Probabil multi din soferii din Constanta si-au luat permisele ca aia din Pitesti. Discutii de genu avea/nu avea viteza nu isi au rostu iar cei cu putina experienta pe motoare (ca si mine de altfel) ar trebui sa invete din accidentul asta ca daca bagi mana in gaz trebuie sa fii mult mai atent si sa fii pregatit de orice.

 

NU mai particulariza, accidente au loc peste tot ( mai mult sau mai putin grave ). In Romania, si repet, Romania, soferii nu au ajuns la o maturitate care sa duca la un trafic civilizat.

Cat despre Baitul cu RR-ul...putea sa aiba si 1000km/h ala cu fordul mondeo nu avea ce sa caute acolo... Amandoi au avut partea lor de vina... unu mergea tare. altul era prost. si gata... o dati in SF-uri pe aici si nu are rost

 

p.s. Unii posteaza doar ca sa le creasca numarul de posturi...sa fie "COOL"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am inteles ca a depasit o coloana de masini din care unul se oprise sa-i permita fordului sa se strecoare prin coloana si sa faca stanga iar atat motociclistul nu a vazut asta.... nasol!... era sa o comit si eu de cateva ori asa si nu era neaparat nevoie sa fi avut mare viteza ca tot ma infigeam in conserva!!... fordul i-a multumit aluia care i-a facut loc si a demarat repede sa nu tina coloana in loc si nu s-a mai uitat sa vada daca vine cineva pe banda 1 (muuulti fac asta!). momentul nepotrivit, locul nepotrivit + un moment de neinspiratie sau neatentie l-au costat foarte scump pe acest baiat. D-zeu sa-l odihneasca in pace, pacat........... :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu este sange, este ulei... Sper sa-si revina, am vazut cazuri identice cu revenire totala.

 

Insanatosire cu succes !

 

 

ce sa-si mai revina saracul??? citeste si tu ultimele 2 pagini macar..omul a murit! Dumnezeu sa-l ierte..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...