Sari la conținut

Pe A.vlaicu, La Campusul Nou....pe La Ora 17,00!


dio phili
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 344
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

rip baiatului... pacat .. un an prea sangeros.. si e doar la jumatatea sezonului :D

lasa-ti cearta.. mai bine ne judecam pe noi insine decat pe altii ..pt ca cunoastem mai bine cazul.

asfalt uscat la toti.. si purtati echipament ca e mai bine sa mori de cald decat de tot.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator lznicu
bey macanicule cu uleiul tau de directie pe nuantze de culori.....ai fost acolo si ai vazut ce era pe asfalt????????

iti spun eu care am fost acolo.....era apa din radiator cu ceva rugina spalata de pe conserva probabil.......daca te grabesti sa ajungi acum la fatza locului probabil mai gasesti rugina.....fi-ti-ar uleiul de servo-directie

 

 

Posibil sa fie antigel cu rugina dar la capitolul inteligenta constantenii nu se dezmint nici de data asta...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai este sigur pentru ca am bagat eu mana in el....si macar noi Constantenii am fost acolo nu aberam ca unii ca tine(nu ca si Bucurestenii ca tu nu cred ca intri in categoria asta) care vor doar sa le creasca audienta la fete postand pe un topic de accidente si facand comantarii dupa poze....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bey macanicule cu uleiul tau de directie pe nuantze de culori.....ai fost acolo si ai vazut ce era pe asfalt????????

iti spun eu care am fost acolo.....era apa din radiator cu ceva rugina spalata de pe conserva probabil.......daca te grabesti sa ajungi acum la fatza locului probabil mai gasesti rugina.....fi-ti-ar uleiul de servo-directie

 

foarte fina observatia ta, chiar avea lumea nevoie de ea aici. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

condololeante , dar nu inteleg de ce tot ziceti ca soferi din cta ca sunt dobitoci , de parca ar fii singurii , in toata romania este asta , si in buc vezi cate 2-4 prosti la volan pe km patrat , no ofense .... si mie mi`se intampla in trafic unele chestii urate , mai rar , pt ca merg prudent , cu toate ca am un rahat de scuter , de pot ajunge si cu ala la o viteza la care , intr`un impact pot patii ceva grav in fine .... pacat de baiat , nu avea ce cauta cu viteza aia acolo , intotdeauna mie imi este frica cand merg pe varianta aia , este pacatoasa , s`au intamplat atatea accidente moto si auto.

Editat de haste
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator lznicu
Pai este sigur pentru ca am bagat eu mana in el....si macar noi Constantenii am fost acolo nu aberam ca unii ca tine(nu ca si Bucurestenii ca tu nu cred ca intri in categoria asta) care vor doar sa le creasca audienta la fete postand pe un topic de accidente si facand comantarii dupa poze....

 

 

Avand in vedere ce aberezi m-as mira daca ai 18 ani, pana la urma ce importanta are ce era pe jos, am vazut ca multi se intrebau ce este iar dupa culoare asta parea sa fie, lichid de servo, crezi ca daca esti din Constanta si ai fost la fata locului iti da dreptul sa mi te adresezi in felul asta?

 

Dar asta e, tarani ati fost tarani veti ramane.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"draga mea"...te intereseaza pe tine cum mergea? cat de constient sau inconstient era? nu te pune nimeni...pe tine si pe nimeni de aici sa-l plangeti sau sa va para rau...doar sa aveti putin respect...atata tot...nu-l cunoasteti...taceti pentru ca n-o sa invete nimeni nimic de la voi cu astfel de explicatii...NIMENI nu va invata nimic daca le vorbiti cu aer de superioritate cum o faceti. abtineti-va...pt k ...asa cum nu va intereseaza ca robert a murit...nu va intereseaza nici ca vor mai muri

 

:blink:

vezi prin asta se vede ca citesti si nu prea intelegi..eu am vrut sa spun ( si m-am adresat frumos, spun eu) ca daca tinea la tine si cu tine in spate nu facea prostii, de ce fara tine le facea?!?!!?!

 

asta am spus..

 

si stai tu linistita ca nu ai chiar deloc de unde stii fiecare ce invata citind ce patesc unii si altii,ok? fara suparare!

 

ps: daca tot spui ca nu ne intereseaza si ca nu invatam nimic..atunci de ce mai intri pe acest forum, de ce mai scrii, de ce mai il plangi aici?? du-te la capela..la mormantul lui, plange acolo si gata..nu cred ca atunci iti va reprosa cineva ceva.sincer iti spun..

vezi si tu gresesti, pentru ca iti dai singura cu stangul in dreptul..adica nu dai doi bani pe parerile noastre pe de o parte, pe alta cersesti compasiune.. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Avand in vedere ce aberezi m-as mira daca ai 18 ani, pana la urma ce importanta are ce era pe jos, am vazut ca multi se intrebau ce este iar dupa culoare asta parea sa fie, lichid de servo, crezi ca daca esti din Constanta si ai fost la fata locului iti da dreptul sa mi te adresezi in felul asta?

 

Dar asta e, tarani ati fost tarani veti ramane.

 

 

eu am intervenit doar la prostia ta.....si tzaran e unul care vb din spatele unui calculator si isi da pareri de expert cand el miroase a prostie de departe.asa poate o sa te abtzii data viitoare sa iti afisezi talentele de inginer ,mai ales cand nu ai habar despre ce vorbesti.....sau ti se intampla des sa vorbesti fara sa stii ce vorbesti?sau esti inconjurat de oamenii care nu isi dau seama de prostia ta si te lasa in pace? hmmmmm

 

in plus de asta se vede ca esti lipsit de educatie cand te adresezi unui oras intreg "tarani ati fost si tarani ve-ti ramane",ma intreb ce soi de zeu oi fi tu asa destept,care nici intre ulei si apa nu face diferenta?

Editat de r6soryn
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator lznicu
eu am intervenit doar la prostia ta.....si tzaran e unul care vb din spatele unui calculator si isi da pareri de expert cand el miroase a prostie de departe.asa poate o sa te abtzii data viitoare sa iti afisezi talentele de inginer ,mai ales cand nu ai habar despre ce vorbesti.....sau ti se intampla des sa vorbesti fara sa stii ce vorbesti?sau esti inconjurat de oamenii care nu isi dau seama de prostia ta si te lasa in pace? hmmmmm

 

 

Tu de fapt ce vrei ca nu prea inteleg, nu te-a bagat nimeni in seama, vrei sa strangi posturi? sau nu ti-ai luat doza? ai un comportament suspect de .... te las sa tragi singur concluziile.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Tu de fapt ce vrei ca nu prea inteleg, nu te-a bagat nimeni in seama, vrei sa strangi posturi? sau nu ti-ai luat doza? ai un comportament suspect de .... te las sa tragi singur concluziile.

 

 

ma miram doar de prostia ta subliniata de tine destul de clar atat.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu-mi spune ca nu ai facut toate astea macar o sg data. Da, intr`adevar, vrei sa te dai ..du-te pe circuit si rupe motoru` in 5 bucati acolo..macar esti safe.. dar nu`mi zice frate ca nu ti s`a intamplat sa`ti distraga altceva atentia, sau sa ai viteza prin oras.. etc etc.. nu exista! Si dupa cum am spus, orice comentarii acum, nu isi mai au rostul!

Ba da, chiar le-am facut. Eu nu lipsesc la numaratoare (nu inca cel putin). Si stiu ca acasa ma asteapta familia si chiar vreau sa-mi vad copii crescand. Asa ca nu-mi permit sa fiu neatent si sa ma las distras. Nici sa depasesc viteza de siguranta (fara nici o legatura cu cea legala). Si uite ca de 13 ani de cand am permisul nu mi-a adus nimeni flori la spital... Amin!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

r6soryn nu te supara dar esti cam rupt.

omu doar a zis ca o fi lichid de servo , acuma ce tot batii campii ca e el prost sau taran de parca s-a luat de maica-ta.

vede-ti-va de treaba si mai lasati topicurile sa respire, vad ca sunt 100 de oameni care citesc topicu asta si nu stiu daca sunt 10 care inteleg ce se discuta pentru ca o dati din cola-n fanta !

r.i.p

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

urmezi...

:D)) crezi ca il depasesc pe asta cu uleiul ? :blink:))

 

r6soryn nu te supara dar esti cam rupt.

omu doar a zis ca o fi lichid de servo , acuma ce tot batii campii ca e el prost sau taran de parca s-a luat de maica-ta.

vede-ti-va de treaba si mai lasati topicurile sa respire, vad ca sunt 100 de oameni care citesc topicu asta si nu stiu daca sunt 10 care inteleg ce se discuta pentru ca o dati din cola-n fanta !

r.i.p

 

 

 

ai dreptate asa e....dar uitta-te tu odata ca sa te asiguri cine face taran pe cine?......salutare si ...

Condoleante

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"draga mea"...te intereseaza pe tine cum mergea? cat de constient sau inconstient era? nu te pune nimeni...pe tine si pe nimeni de aici sa-l plangeti sau sa va para rau...doar sa aveti putin respect...atata tot...nu-l cunoasteti...taceti pentru ca n-o sa invete nimeni nimic de la voi cu astfel de explicatii...NIMENI nu va invata nimic daca le vorbiti cu aer de superioritate cum o faceti. abtineti-va...pt k ...asa cum nu va intereseaza ca robert a murit...nu va intereseaza nici ca vor mai muri

 

draga spiridusa, cred ca acum ar trebui sa fii langa familia si prietenii lui robert si nu pe un forum certandu-te pe te miri ce teme, strigand sus si tare ca viata unui om trebuie respectata, la fel ca si moartea sa si... topicul acesta... nu uita, acesta este doar un topic din miile de pe un forum, o lume virtuala dar viata reala este... out there! cei ce-l plang cu adevarat stiu sa nu faca parada de sentimentele lor... putere si pace sufleteasca lor!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sunteti dea dreptul penibili...eu zic sa va deschideti o rubrica speciala si acolo sa vorbiti despre cat sunteti voi de destepti

 

 

si dmnisoara...astept sa-l aduca in bucuresti...vorbiti fix de-an plea...e frumos cu posturi multe nu?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@r6soryn - nu mai conteaza ba tu esti turc ? e un topic facut pe tema unui accident si a unui deces , tu chiar vrei sa o tii asa pana maine ? - nu raspunde , e doar o intrebare la care-ti raspunzi tu in 1 min cand citesti reply-ul.

Editat de steve-O
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si dmnisoara...astept sa-l aduca in bucuresti...

 

De ce? Nu te mai duce nimeni pasageara ?Ti s-au speriat fanii ca aduci ghinion ? Vezi ca incepe bacul pe 23 ....mai lasa netul si vezi ce ai de invatat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...