Sari la conținut

Accident Bd. Basarabia


MotoRocker
 Share

Postări Recomandate

ai gresit-o si pe-aia cu marlanul si pe-aia cu pupincurismul. daca as fi pupincurist ar insemna sa ridic statuie cuiva chiar daca nu sunt de acord cu principiile lui, de exemplu tie. apropo, marlan nu se scrie cu doi de "aa". daca nu ma oftic ca m-ai facut marlan, te oftici? pun pariu ca da.

 

 

da, ma, o sa facem si un FAN club (nu fun club, fun esti tu la cat de multa engleza stii), chiar s-a discutat pe un alt topic.

va ofticati voi ca prea vi le zice raptor.

 

si pentru ca am vazut confuzia ta fun/fan, nu cumva este una si in userul tau? respectiv wing si nu wind? :) :P

 

 

eu i-as spune e-motociclism.ro la cat motociclism virtual fac unii pe-aici... nene, dati-va... (cu motorul, nu era injuratura :D)

 

Marlan e Raptorul, nu tu ,da acum daca te simti .....iar pupincuristii incep sa creada in ideile altora asa cum faci tu :rock:

 

Fan club au VIP-urile ,voi va va face-ti fun sau funny sau sisy club sau cum vrei :cheers:

 

Nu stiu despre ce vorbesti si nu era o confuzie :(

 

La ultima chestie chiar ai dreptate tu esti unul din exponenti :(

 

 

Posturi de dragul posturilor ,dute si mai gudurate pe langa batranul raptor :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 89
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Marlan e Raptorul, nu tu ,da acum daca te simti .....iar pupincuristii incep sa creada in ideile altora asa cum faci tu :cheers:

 

Fan club au VIP-urile ,voi va va face-ti fun sau funny sau sisy club sau cum vrei :(

 

Nu stiu despre ce vorbesti si nu era o confuzie :P

 

La ultima chestie chiar ai dreptate tu esti unul din exponenti :)

 

 

Posturi de dragul posturilor ,dute si mai gudurate pe langa batranul raptor :rock:

GUDURA-TE? DU-TE?

in fine, esti invidios :(

 

da, am vazut de-abia dupa aceea ca nu pe mine m-ai facut marlan. dar era prea tarziu sa mai pot edita.

hai s-o lasam balta.. peace?

Editat de maa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si daca-i place... si nu mai scapi de ea?

 

bai... de cand stau pe forum vad numai posturi pe d`amp*lea pe la accidente ( ca nu ma prea uit prin alte parti ) ... faceti posturi ca sa fiti cool pe la romana cand le ziceti ca aveti 1000 si ceva...

@ mr. raptoru` - nu il sustin da` nici nu il contrazic... le zice bine da` in stilul lui ( gen dr. House ) - face bine dar e un pic mai mult acid...

 

In rest... multa sanatate celor 2 persoane din partea baietilor calmi ( sau hodorogi in viziunea celor de la mec - da pa magheru - cu toate ca avem intre 20 si 28 de primaveri )

 

pentru aia de n`o lasa "b0ii" sa treaca poate faceti rost de un nr. de inmatriculare ca mi se muleaza 43`u cu talpa gumata moale pe portiere si pe fetze de accesorii de "pisi" de nu stiu cum sa-si scoata insigna firmei de pe ele ( nu zic ce ca sa nu faceti voi posturi :) ) ....

 

Inca o data multa multa multa sanatate pentru biciclist si sotia lui si pentru doamna cu opelu` o invit la un meci prelungit de felatii ( pun cu prietenii obiectul muncii la contributie - nu de alta da' sa facem unu mai mare ca sa-i mearga bine )

 

Va salut, asfalt uscat si cum mai spunea cineva pe aici .. bulan exagerat... si aveti grija ca n-are nimeni pentru voi...

Editat de tzutzy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Unde s-a ajuns la acest topic...

Inca unul care crede ca da replici super inteligente si apoi probabil ca pe masura ce le reciteste are orgasm! no offense mister "al raptor" dar strumfuadi are dreptate, sunt unele lucruri care nu se zic, sau nu se zic asa cum ai facut-o tu. Cred ca acest gen de topic se deschide pentru a afla detali despre evenimente intamplate celor pe doua roti, unii dintre ei chiar prieteni de-ai nostri, pentru a afla starea lor, ce au gresit, sfaturi date cu bun simt, iti poti arata dezaprobarea pentru greselile lor, dar nu misto-uri de prost gust! I Nu vreau sa port o polemica acu cu tine, sper sa iti dai seama de greseala ta fiindca am inteles ca ai ceva ani.. sa incerci sa privesti problema din mai multe unghiuri, poate chiar din perspectiva celui ce se afla in spital!

!n rest numa bine! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Unde s-a ajuns la acest topic...

Inca unul care crede ca da replici super inteligente si apoi probabil ca pe masura ce le reciteste are orgasm! no offense mister "al raptor" dar strumfuadi are dreptate, sunt unele lucruri care nu se zic, sau nu se zic asa cum ai facut-o tu. Cred ca acest gen de topic se deschide pentru a afla detali despre evenimente intamplate celor pe doua roti, unii dintre ei chiar prieteni de-ai nostri, pentru a afla starea lor, ce au gresit, sfaturi date cu bun simt, iti poti arata dezaprobarea pentru greselile lor, dar nu misto-uri de prost gust! I Nu vreau sa port o polemica acu cu tine, sper sa iti dai seama de greseala ta fiindca am inteles ca ai ceva ani.. sa incerci sa privesti problema din mai multe unghiuri, poate chiar din perspectiva celui ce se afla in spital!

!n rest numa bine! :crack:

 

Tu esti in poza la avatar? Eu zic sa te dai sfatos cu ceilalti de varsta ta pubera. .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"De unde stii ca viata lor sexuala nu ajunsese la a doua plafonare, si a fost nevoit sa dea o mega-forja pentru resuscitarea simturilor salbatice in viatza de cuplu??!"

 

Nu cred ca trebuie sa ai barba alba ca sa-ti dai seama ca o astfel de remarca e o marlanie. Adica sare mult calul. Adica e de prost grust. Adica e mitocanie, marlanie, mojicism, etc.

 

Cheers!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"De unde stii ca viata lor sexuala nu ajunsese la a doua plafonare, si a fost nevoit sa dea o mega-forja pentru resuscitarea simturilor salbatice in viatza de cuplu??!"

 

Nu cred ca trebuie sa ai barba alba ca sa-ti dai seama ca o astfel de remarca e o marlanie. Adica sare mult calul. Adica e de prost grust. Adica e mitocanie, marlanie, mojicism, etc.

 

Cheers!

 

Plafonare temporara in viatza sexuala e o marlanie?! :crack:

 

Vaaaai ce pudic esti!!! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Plafonare temporara in viatza sexuala e o marlanie?! :scratch:

 

Vaaaai ce pudic esti!!! :crack:

 

Conteaza nuanta si conjunctura.

 

Un lucru spus prieteneste, amical, nu supara.

Daca-i spus ostentativ sau cu rautate, atunci devine marlanie.

Ori eu asa l-am priceput.

 

Daca era spus cu prietenie... vina mea. N-am priceput nuanta. Daca am priceput bine, ramane marlanie.

 

Cheers!

 

P.S. De fapt cred ca de asta s-au ofuscat asa multi.

Editat de serg
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma rog, e topic de accidente, nu mai are rost sa continuam pe tema de mai sus. . dar oricum, exista oricand o motivatie pentru orice patim. .pe langa blondele corsiste. . poate nu intotdeauna de natura sexuala. .te certi cu nevasta sau soacra acasa si te sui pe motor plin de draci. .nu mai esti atent, scapi mai mult mana in gaz, mergi pe strada cu gandul mai mult la cearta de acasa. . decat la strada.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tu esti in poza la avatar? Eu zic sa te dai sfatos cu ceilalti de varsta ta pubera. .

De regula oameni au obiceiul sa-i judece pe ceilalti dupa ei insasi, tu probabil nu faci o exceptie. judecand pe aceeasi linie tu ai trecut de pubertate dupa 34 de ani! Oricum mersi de sfat!

PS: nu te mai chinui sa mai scoti o replica , se vede ca esti genul care daca-o dai stramb nu recunosti, hai s-o lasam balta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma rog, e topic de accidente, nu mai are rost sa continuam pe tema de mai sus. . dar oricum, exista oricand o motivatie pentru orice patim. .pe langa blondele corsiste. . poate nu intotdeauna de natura sexuala. .te certi cu nevasta sau soacra acasa si te sui pe motor plin de draci. .nu mai esti atent, scapi mai mult mana in gaz, mergi pe strada cu gandul mai mult la cearta de acasa. . decat la strada.

 

 

OFF: Mintea ta chiar nu concepe ca nu trebuie sa fie neaparat de vina motociclistul intr-un accident? Daca ai acuza si conservarii de ce scrii tu in topicurile tale cred ca ai fi cel mai iubit si respectat user de pe acest forum. Pana una alta vezi-ti de treburile tale si lasa-ne pe noi in durerea noastra si cu problemele noastre.

 

ON: In cazul in care-ti pasa(pentru ca niciodata nu am vazut un topic d-al tau in care sa intrebi sau sa te interesezi) baiatul va fi operat astazi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...