Sari la conținut

Intrunire SIBIU


ZORRO
 Share

Postări Recomandate

mai oameni buni,ma insel eu,sau nu prea e mediatizata intilnirea asta??

mai e o saptamina si nimeni nu s-a obosit sa puna de exemplu programul...

ori sa explice concret cum se ajunge...de unde sa stiu eu ,nesibian,cum ajung pe calea dumbravii??..."se face o strada spre stinga de pe calea dumbravii"..care la stinga??prima,a 2,a 17?

"undeva pe stinga se vede un motel".....nu mai clar era sa ne spuneti cum se cheama hotelul??asa e mai usor de gasit...

o fi destul spatiu in spatele hotelui pt tot "tambalaul"?...sau o fi loc doar 20-30 de corturi,si alea inghesuite de o sceena??

hai mai oameni buni,un pic de profesionalism va rog

toate cele bune,

stef  :ok:

206605[/snapback]

 

:birthday: GândeÂşti prea profund

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 174
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Harta 1 - Sibiu privire generală

 

Harta 2 - Bifurcația de la Hotelul continental

 

Harta 3 - Locație Camping Dumbrava

 

 

P.S.: Daca doriți o hartă mai complexă - www.sibiu.ro -> hartă oraÂş

post-982-1121891535_thumb.jpg

post-982-1121893170_thumb.jpg

post-982-1121893201_thumb.jpg

Editat de M I G
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Până la hartă..... dacă vi dinspre Vâlceala la al patrulea semafor (înainte de hotel Continental) faci la stânga Âşi o ți tot înainte pâna la camping pe Calea Dumbrăvii

206682[/snapback]

o.k....acum am aflat drumul...cel putin de pe traseul meu...

dar totusi...cine cinta,cind cinta,cum cinta,e sau nu defilare,sint sau nu concursuri,sint sau nu fete goale seara...si mai ales,e sau nu e bike-wash??sa stiu daca mi-o spal sau nu inainte de drum :birthday: ...

e prea profund daca imi pun intrebarile astea??

toate cele bune,

stef

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o.k....acum am aflat drumul...cel putin de pe traseul meu...

dar totusi...cine cinta,cind cinta,cum cinta,e sau nu defilare,sint sau nu concursuri,sint sau nu fete goale seara...si mai ales,e sau nu e bike-wash??sa stiu daca mi-o spal sau nu inainte de drum  :birthday: ...

e prea profund daca imi pun intrebarile astea?? 

toate cele bune,

stef

206905[/snapback]

 

După cum am spus mai înainte am să revin cu un program

 

Defilare (paradă) nu va fi, vor cânta formații româneÂşti Âşi străine vor fi ceva concursuri Âşi bineînțeles fete goale

Editat de M I G
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu te stiu LEVIKE de la pecica dar impreuna nu cred ca putem merge AFRICA--ETZ TU CE ZICI MERGE AFRICANUL ASA INCET EU NU AS CREDE (apropo is fratele lui csabi BMW NEGRU)

207693[/snapback]

 

Din Timisoara o sa plecam o trupa vineri dimineatza si e foarte probabil sa venim prin Arad... daca vrei, potzi sa vii cu noi... Cre'ca Africa tau o sa poata sa mearga lejer cu viteza cu care va merge shi al meu... :birthday:

 

DDC

 

Later edit:

hopa... acuma observ.. Levike ii ala cu Africa, nu tilla... :ok: oricum, tilla tilla, daca MZ-u' tau poate sa mearga constant 100-110, hai cu noi...

 

DDC din nou....

Editat de ddcristi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O sa fie si cativa fagaraseni.........daca o sa opriti in Fg sau chisr nu o sa gasiti locatia,o sa fie cineva sa va indrume.....e imposibil sa nu se gaseasca.

 

Craks si MotoGuzzi-ul lui o sa fie si el la Sb......:birthday:)))))))))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vine Si clujul! Adica vreo 25-30 de motoare, eu sper sa-mi strang bani, si vin cu Berchezu Jr, si SEnior, ei cu nipre, si mai vine Feri cu Jonda(Jawa cu motor de hondacb 400), mai vin si astia di n Turda probabil, Judetul Cluj isi face prezenta, saper sa fie fain!

o sa fie ca acasa, o sa fim multi de peste tot, ca e in mijlocul tarii, si aproape de toti. ne vedem acolo! :kick: :birthday: :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Io ma duc la Sibiu dar sunt din mures

Intrarea cam pe la 200.000 de mii, daca ai cort e bine daca nu fa bine si

rezerva o casuta.

Din bucuresti stiu sigur ca o sa vin Dan profu' da nu stiu cu ce vine. Daca vrei iti

dau un nr de tel poate mereti impreuna.!?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Io ma duc la Sibiu dar sunt din mures

Intrarea cam pe la 200.000 de mii, daca ai cort e bine daca nu fa bine si

rezerva o casuta.

Din bucuresti stiu sigur ca o sa vin Dan profu' da nu stiu cu ce vine. Daca vrei iti

dau un nr de tel poate mereti impreuna.!?

207921[/snapback]

 

Intrarea va fi 150.000 lei (15 RON) Âşi veți primi gratis,ca de obicei, o emblemă brodată

post-982-1122062826_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...

Editat de M I G
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...

Editat de M I G
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ghost, eu sper sa trec cu inca 2 amici din codlea, dar nu avem viteza de croaziera demna de sportive....daca vrei sa mergi la plimbare,anunta si te sunam cu placere. viteza redusa e datorita unui Minsk si a roshcatei mele care nu prea sare de 80.Merge 100, dar tre sa fiu nebun sa o tin la 100 atata drum....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ghost, eu sper sa trec cu inca 2 amici din codlea, dar nu avem viteza de croaziera demna de sportive....daca vrei sa mergi la plimbare,anunta si te sunam  cu placere. viteza redusa e datorita unui Minsk si a roshcatei mele care nu prea sare de 80.Merge 100, dar tre sa fiu nebun sa o tin la 100 atata drum....

208191[/snapback]

 

salut,.........vezi ca vine si unchiul din brasov...................va astept :birthday:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...