Sari la conținut

Intrunire MOTO Mizil 22-24 iulie


Armagheddon
 Share

Postări Recomandate

Toti motociclisti (cu mic cu mare) sunt asteptati in perioada 22-24 iulie la intrunirea efectuata de motociclisti din Mizil (putini, da buni) la Baile Boboci un minicomplex turistic care asigura locuri de camping, piscina si teren sportiv pt cei care vor sa se mai destinda.

Toti participanti vor fi intampinati cu bucurie si caldura stinse cu un SPRIT sau O DUSCA

:crack:

pentru aceea care nu stiu Orasul Mizil se alfa la distanta de 35 Km de Ploiesti (resedinta de judet), judetul Prahova

:bounce:

ALTE relatii si date vor fi postate cat mai curand si mai detaliat pt buna dumneavostra informare, de asemenea voi incerca sa pun o harta si poze recente ale locului unde se va desfasura intalnirea

 

CU RESPECT VA MULTUMIM

:crack: :nono: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 119
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

ufff.. .nu e corect! iar imi da peste cap toate planurile!

 

avand in vedere ca anul trecut ne-am simtit foarte foarte bine acolo, nu putem spune nu anul acesta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost anul trecut si m-am simtit foarte bine........mai ales cand am mers noaptea pe la 1 dupa lemne prin poenita si am dat din cauza intunericului peste 2 cai de care m-am impiedecat. Am tras o spaima si eu si caii.....nu mai stiam in ce directie sa merg ca tot peste cai eram.

 

Locatia superba .....intre dealuri departe de oras. Peisaje superbe. Sigur o sa merg.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

din pacate va anunt ca va exista o taxa de intrare (pt acoperirea unei parti din cheltuieli) de cca 50.000 lei vechi, sper ca acest lucru sa nu fie un inconvenient si sa veniti cu drag si sa va distrati alaturi de noi

o sa incerc sa ajung sus la locul de desfasurare a intruniri astfel incat cei care nu au mai fost sa stie ce pot gasii (loc camping, piscina, multa liniste si peisaje frumoase)

speram ca vremea aceasta doamna nehotarata sa tina cu noi si sa ne imbie cu mult soare si caldura

va urez asfalt uscat si va salut cu farul

:birthday: :ok: :kick:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:ok: Vom veni... fireste ! Imi amintesc primirea de anul trecut si nu pot refuza o asemenea invitatie ! Tot respectul ptr cel ce pune la dispozitie locatia si ptr parintii acestuia ! Acelasi respect ptr organizatori ! Ar fi de-a dreptul misto ca piscina sa contina apa curata ! Salut cu aceasta ocazie prietenii mei din Prahova !

:birthday:

Editat de ALIANCE-STEEL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca vin si eu dar sa pun Guzzu pe linia de plutire...apropos caut pasager/a sa mai scad din cost benzina ca m-au ruinat atatea excursii?

Care vrea sa vina da n-are cu ce?! La baieti- sa nu depaseasca 85 kg :birthday: atat am dus maxim

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...