Sari la conținut

Imi Vine Jucaria


piticot
 Share

Postări Recomandate

Cum toata lumea zice ca Honda e Honda m-am decis sa-mi iau un K8. Mi-am vandut R1 si voiam sa trec pe naked (31 de ani, ceva burta si chelie, familie, etc) care m-i se parea un compromis OK la situatia mea. Din motive independente de mine, intr-o seara m-a facut nevastamea albie de porci: esti cel mai prost, cumperi toate fierele vechi, bla, bla, bla. Contrariat ii zic ca n-am ce face decat sa-mi iau motor nou- raspuns....OK. Iata-ma deci fortat de nevasta sa-mi aleg motor nou....si m-am decis la K8, azi am semnat contractul si am dat avansul la leasing si saptamana viitoare(7- 12 iulie) imi vine mobra. Deabia astept sa-i rup folia de pe ea si sa ne imprietenim putin. Revin cu poze cand ajunge in tara

Aia cu honda e honda vine cam asa:toata lumea se pi.....e in vint.Eu ma pi.....s contra vintului.Stii ca daca faci asta te uzi pe pantofi.Am chef de tachinare la ora asta.Sper sa nu te superi.Sa o calaresti sanatos si fara evenimente nedorite.Sa nu-i dai atentie mai multa decit nevestei pentru ca revenim la povestea cu udatul contra vintului si nu e bine.Mai bine minte-ti nevasta si fii sincer cu motocicleta.Nu e bine nici asa.Lasa ca ai sa gasesti tu cea ma i buna solutie.Asfalt uscat si sa te bucuri deopotriva de amindoua.Bunu.

Editat de HondaSan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa o stapanesti sanatos , fara incidente !

 

am insa o intrebare... la K8 nu trebuie sa fie farul mai in " V " ? .. gen \o/

 

Pai asa e, in V :lol:

 

Aia cu honda e honda vine cam asa:toata lumea se pi.....e in vint.Eu ma pi.....s contra vintului.Stii ca daca faci asta te uzi pe pantofi.Am chef de tachinare la ora asta.Sper sa nu te superi.Sa o calaresti sanatos si fara evenimente nedorite.Sa nu-i dai atentie mai multa decit nevestei pentru ca revenim la povestea cu udatul contra vintului si nu e bine.Mai bine minte-ti nevasta si fii sincer cu motocicleta.Nu e bine nici asa.Lasa ca ai sa gasesti tu cea ma i buna solutie.Asfalt uscat si sa te bucuri deopotriva de amindoua.Bunu.

 

Merci de urari. Iote o poza cand ma bucuram de nevasta si de un R1

Bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa o stapanesti sanatos , fara incidente !

 

am insa o intrebare... la K8 nu trebuie sa fie farul mai in " V " ? .. gen \o/

 

cred ca te referi l k6 ala era mai in v

 

foarte frumoasa bestia sa ai parte de multi km cu ea l primavara ca acum a venit iarna :laugh:

 

imi poti spune si mie ce toba e ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...