Sari la conținut

R.i.p. Pentru Inconstienti


Jane Roe
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 86
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

si pun pariu ca asculti zilnic "bad to the bone" si te incordezi in oglinda...

 

Nu, Born to be wild :bigstar: si cu oglinda nu mai merge ca s-a spart din pacate ,bineinteles in timp ce ma incordam eu :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Te oftici ? :-)

Si asa a fost deschis aiurea ... ma astept sa-l sterga cineva din minut in minut :-) . no Offence.

 

 

 

 

nimeni nu se oftica, mai ales la glume gen incepatori de cacao :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:bigstar: .... ai termino ca deja te intreci!

 

Cu cine ma intrec???

 

 

nimeni nu se oftica, mai ales la glume gen incepatori de cacao :blbl:

 

So....you are the chosen one, sa ne dai o poza sa facem plecaciuni la statuia ta :laugh: o marete ZEU :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu cine ma intrec???

 

 

 

 

So....you are the chosen one, sa ne dai o poza sa facem plecaciuni la statuia ta :crack: o marete ZEU :bigstar:

 

 

 

nam nevoie de compasiune, mai ales de la tine!

 

see ya! grow up dude

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu, Born to be wild :crack: si cu oglinda nu mai merge ca s-a spart din pacate ,bineinteles in timp ce ma incordam eu :laugh:

ah , nu te ofuschezi repede ... esti bine ! si totusi cred ca un wanted dead or alive ti-ar sta mai bine :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ah , nu te ofuschezi repede ... esti bine ! si totusi cred ca un wanted dead or alive ti-ar sta mai bine :crack:

 

 

E fumata omu ,rockul a murit dupa '90 :blbl: tot un Aces of Spades ramane baza pentru :blbl:

 

 

nam nevoie de compasiune, mai ales de la tine!

 

see ya! grow up dude

 

E pana oi ajunge la varsta ta :blbl: mai am ceva ,pana atunci ai grija ca ai o motocicleta nepotrivita pentru categoria ta :bigstar: asa ca Sil3nceeee.... :laugh:

Editat de BrokenWind
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tre sa recunosc, topicul in sine e de cacao, dar totusi e bun la ceva, aduce zambetul pe buze cand vezi ce posteaza unii, oameni cu simtul umorului.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tre sa recunosc, topicul in sine e de cacao, dar totusi e bun la ceva, aduce zambetul pe buze cand vezi ce posteaza unii, oameni cu simtul umorului.

 

 

:bigstar: ... mai sunt si oameni care vad partea plina a paharului!

 

asa e ... ai dreptate :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:laugh: ... mai sunt si oameni care vad partea plina a paharului!

 

asa e ... ai dreptate :blbl:

 

 

Daca e vorba de pahare hai sa le ajutam sa se goleasca :crack: si la asta reverse ,alege tu fondul muzical :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poti sa ii dai ori ce super sport sau racheta , ca tot ca melcu merge , si acum ca e cald in slapi si sort :blbl:) . ,acar are casca si manusi

 

 

 

nu este un lucrur rau ca merge ca melcu... dar daca are motoru lui in 2 3 saptamani, vine cu expresii de gen: am mers cu xxx la ora, ce fain e la viteza, ce tare m-am lasat in curba aia, ce l-am depasit pe ala.....

 

 

asa se intampla pe SS cand incepi ;)

 

Daca e vorba de pahare hai sa le ajutam sa se goleasca :blbl: si la asta reverse ,alege tu fondul muzical :bigstar:

 

 

 

asa sa fie.... sa golim paharele! si ca veni vb de fond muzical un Down With The Sickness by Disturbed s-ar potrivi!

:crack: :laugh: :blbl:

Editat de sil3nt_control
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu este un lucrur rau ca merge ca melcu... dar daca are motoru lui in 2 3 saptamani, vine cu expresii de gen: am mers cu xxx la ora, ce fain e la viteza, ce tare m-am lasat in curba aia, ce l-am depasit pe ala.....

 

 

:bigstar: :crack: :laugh:

 

balteanu a incepu pe ss , pe zx6r , si acum are zx9 , merge de 3 ani cam asa , nu merge tare , nu se lase pe curbe , le ia cu 30. numai pe autostrada merge tare , pe alt drum l-ai pierdut , da ma enerveaza ca in buc merge in papuci . sa nu uitam borseta ca nu are buzunat la short :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

balteanu a incepu pe ss , pe zx6r , si acum are zx9 , merge de 3 ani cam asa , nu merge tare , nu se lase pe curbe , le ia cu 30. numai pe autostrada merge tare , pe alt drum l-ai pierdut , da ma enerveaza ca in buc merge in papuci . sa nu uitam borseta ca nu are buzunat la short :laugh:

 

 

:bigstar: :crack: nice!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

gica petrescu ??? :laugh:

 

 

Gicanu sa fie atunci , cica pe vremuri daci se bucurau la priveghi :crack: sa ne bucuram si noi sa golim pahare si sa ne cante la ureche Gicutza, dap sa tot murim asa :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

... de unde a inceput topicul si unde s-a ajuns :bigstar:

 

 

dar ... ne mai descretim si noi fruntile ce dracu :crack:

 

Radem radem...dar imaginea de ansamblu e penibila...la fiecare topic se gasesc 2 sau mai multi sa isi umfle testosteronul si sa arate ca unul are materie cenusie mai multa decat celalalt.... si ne mai intrebam de ce atunci cand se intampla ceva automobilistii tin cu automobilistii...si motociclistii se cearta intre ei pe forum...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...