Sari la conținut

R.i.p. Pentru Inconstienti


Jane Roe
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 86
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

cred ca-i aluzie la accidentul din pitesti...aia saracii chiar nu aveau multa minte la varsta lor :bigstar:

 

daca-i pt ei, RIP, si, asta-i viata...lucru manual se cheama ce ne facem cu mana noastra...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de ce?

sunt trerminat?

nu stiu , poate cu unii Dumnezeu nu este asa darnic ...

 

chiar lipsea pe forum topicul tau de o valoare inestimabila ... nu-i asa ca , cauti stima din partea forumistilor?ce-ai zis , frate cu topicu asta ii dau peste cap ..o sa ma lase sa beau bere cu ei

 

cred ca-i aluzie la accidentul din pitesti...aia saracii chiar nu aveau multa minte la varsta lor :bigstar:

 

daca-i pt ei, RIP, si, asta-i viata...lucru manual se cheama ce ne facem cu mana noastra...

da ORLule , dar exista topic ptr treaba aia ... mi se pare cel putin pueril sa faci asa topic . si nu , nu m-am luat de el ptr treaba cu ce scrie la mine la profil...n-are nicio legatura !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu stiu , poate cu unii Dumnezeu nu este asa darnic ...

 

chiar lipsea pe forum topicul tau de o valoare inestimabila ... nu-i asa ca , cauti stima din partea forumistilor?ce-ai zis , frate cu topicu asta ii dau peste cap ..o sa ma lase sa beau bere cu ei

 

 

da ORLule , dar exista topic ptr treaba aia ... mi se pare cel putin pueril sa faci asa topic . si nu , nu m-am luat de el ptr treaba cu ce scrie la mine la profil...n-are nicio legatura !

 

 

cu tot respectul pentru parintii care te-au facut, pe tine nu dau 2 bani, asa ca nu ma asteptam la ceva interesant postat de tine... ai 18 ani si atat PA! :bigstar:

Editat de Lucianggg
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu stiu , poate cu unii Dumnezeu nu este asa darnic ...

 

chiar lipsea pe forum topicul tau de o valoare inestimabila ... nu-i asa ca , cauti stima din partea forumistilor?ce-ai zis , frate cu topicu asta ii dau peste cap ..o sa ma lase sa beau bere cu ei

:bigstar: :blbl: :laugh: bai, daca e pe bere, io acu ma duc in bikers ;)

e topic deschis despre cei doi?pana mea, macar sa fiu ontopic aici:

RIP :crack:

 

@initiator: bre, sincer, parerea mea, pt un inconstient care a murit, nu prea plang,...cum am zis...lucru manual se cheama...fiecare cred ca are minte sa judece, si eu unu sunt constient de riscuri, si cred ca si altii...asa ca,uneori mor oameni nevinovati carora le cade un copac in cap :blbl: asta-i viata...dormim asa cum ne asternem, si nu e indicat sa mergem la noroc sau doamne-ajuta :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cu tot respectul pentru parintii care te-au facut, pe tine nu dau 2 bani, asa ca nu ma asteptam la ceva interesant postat de tine... ai 18 ani si atat PA! :bigstar:

ce puteai sa raspunzi si tu , esti doar un pieton ... eu daca fac pauza 20 de ani , tu tot n-o sa ajungi sa mergi la nivelul meu ...asa ca nu stiu care pe care da acei 2 bani

 

 

sa-mi bag ... cei mai importanti useri de pe forumu asta au ajuns sa fie ori pietoni , ori pietoni in recunoastere....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce puteai sa raspunzi si tu , esti doar un pieton ... eu daca fac pauza 20 de ani , tu tot n-o sa ajungi sa mergi la nivelul meu ...asa ca nu stiu care pe care da acei 2 bani

 

 

sa-mi bag ... cei mai importanti useri de pe forumu asta au ajuns sa fie ori pietoni , ori pietoni in recunoastere....

 

 

toate frustrarile din viata ta mica ( mizera ) le-ai varsat pe mine ( merci) ... Nu este mare suparare... daca te vad, te urechez...

 

 

Mai zic inca odata si pt tine... ( poate cu litere mari? te descurci? ) CITESTE TOT , SI DUPA AIA SA MAI TIPI CA UN DISPERAT!

ce dracu' dupa 10 clase nu cunosti literele? ca "doar toate femeile stie ca ai motor si ejti jmeker........

bafta

Editat de Lucianggg
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

toate frustrarile din viata ta mica ( mizera ) le-ai varsat pe mine ( merci) ... Nu este mare suparare... daca te vad, te urechez...

 

 

Mai zic inca odata si pt tine... ( poate cu litere mari? te descurci? ) CITESTE TOT , SI DUPA AIA SA MAI TIPI CA UN DISPERAT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

am citit tot BOULEE ( cu doi de E ca sa nu cenzureze) , si topicul este inutil...ca si tine dealtfel ! si nu o zic doar eu ... astept urecherea aia dar cred ca trebuie sa stai la coada , vezi ca e lista lunga..smardoiule !

 

si incearca sa-ti sintetizezi toate ideile de la inceput intr-un post , nu mai da 10mii de edit-uri...labare.

Editat de Reverse
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru cei care MOR fara casca, fara permis sau din greseli MAJORE. Dumnezeu sa-i ierte.... pacat de tineretea lor.

 

jessus chrysler... nu vedeti ca dumnezeu nu iarta motociclistii.. dumnezeu iubeste Q7 :bigstar:

vb aia.. ce-i frumos si lui dumnezeu ii place...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am citit tot BOULEE ( cu doi de E ca sa nu cenzureze) , si topicul este inutil...ca si tine dealtfel ! si nu o zic doar eu ... astept urecherea aia dar cred ca trebuie sa stai la coada , vezi ca e lista lunga..smardoiule !

 

 

nice RAIEDRULE, "ejtti" cababil de cuvinte... ( nu credeam ); "smardoiule" nu stiu ce inseamna, deci MARS la somn ; oare tu esti ala care se da pe o roata in public? RUSINE (acum m-am uitat, si am vazut ca nici macar nu esti motorist) HEHEHE

Editat de Lucianggg
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai are rost? :bigstar: hai marsarier, nu iti mai face nervi, e fauna de pe motociclism :crack:

 

 

sa fereasa d-zeu de fauna.... astia sar in fata fara sa se asigure.....crezi ca "reverse" e intreg la minte? ce te faci cu el?

hehehe

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ideea a fost sa nu mai mergem fara CASCA ! FARA COSTUM ! FARA PROTECTII! aici sa fie aia morti din VINA LOR... sa vad si eu, daca mai merita sa merg pe 2 roti... ( habar nu am sa ma dau pe 1 roata ) "reverse" sa ma inverte ...

Editat de Lucianggg
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nice RAIEDRULE, "ejtti" cababil de cuvinte... ( nu credeam ); "smardoiule" nu stiu ce inseamna, deci MARS la somn ; oare tu esti ala care se da pe o roata in public? RUSINE (acum m-am uitat, si am vazut ca nici macar nu esti motorist) HEHEHE

:crack: atingi nivelul maxim de cretinitate

 

sa fereasa d-zeu de fauna.... astia sar in fata fara sa se asigure.....crezi ca "reverse" e intreg la minte? ce te faci cu el?

hehehe

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ideea a fost sa nu mai mergem fara CASCA ! FARA COSTUM ! FARA PROTECTII! aici sa fie aia morti din VINA LOR... sa vad si eu, daca mai merita sa merg pe 2 roti... ( habar nu am sa ma dau pe 1 roata ) "reverse" sa ma inverte ...

sa nu mai MERGEM?pai tu nu mergi deloc cornichon ... esti doar un fomist...pardon, forumist !

 

mai are rost? :bigstar: hai marsarier, nu iti mai face nervi, e fauna de pe motociclism :laugh:

ce sa fac covrig , daca ne-a inchis FRM sbz`u ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa fereasa d-zeu de fauna.... astia sar in fata fara sa se asigure.....crezi ca "reverse" e intreg la minte? ce te faci cu el?

hehehe

 

 

Reverse nu e intreg la minte, aici ai dreptate. Si el e cu adevarat INCONSTIENT. La halul in care se da eu nu as iesi asa pe strazi.

 

 

Bine ca in sfarsit s-a hotarat cineva sa rupa tacerea, sa spuna tot ceea ce ne-am dorit cu totii sa spunem dar ne-a fost mereu frica. Ma bucur ca spune cineva lucrurilor pe nume!!! Forte bine!

 

ce sa fac covrig , daca ne-a inchis FRM sbz`u ...

 

Nu ma mai asocia cu tine si cu inconstienta ta! Ti-e frica de adevar! Da-te pe o roata acolo in ignoranta ta, orb la ceea ce se intampla in jurul tau!

Editat de pretzeL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa fereasa d-zeu de fauna.... astia sar in fata fara sa se asigure.....crezi ca "reverse" e intreg la minte? ce te faci cu el?

hehehe

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ideea a fost sa nu mai mergem fara CASCA ! FARA COSTUM ! FARA PROTECTII! aici sa fie aia morti din VINA LOR... sa vad si eu, daca mai merita sa merg pe 2 roti... ( habar nu am sa ma dau pe 1 roata ) "reverse" sa ma inverte ...

 

tu porti protectii cand te joci cu ratusca de la avatar? :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de ce sa-i dai unuia care isi doreste moartea rip??

sa se duca draq zmeii. sa se mai faca o triere masiva.

le doresc celor care ma deranjeaza noaptea cu tobele lor goale "cica reising"multa m**e si sa le piuie in cap cand vor sta in spital.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lucica! Cu trei puncte G la urma,te-a excitat asa tare ca ai vrut sa musti si tu o buca??Vezi "ca e multi aia inconstientii si nu stie multe clase si e rai bre,asa ca sa nu te alegi tu cu o urecheala in timpul somnului"

sry de off

acum On

Il votez la cel mai (cuvant urat) topic deschis aici!!

 

de ce sa-i dai unuia care isi doreste moartea rip??

sa se duca draq zmeii. sa se mai faca o triere masiva.

le doresc celor care ma deranjeaza noaptea cu tobele lor goale "cica reising"multa m**e si sa le piuie in cap cand vor sta in spital.

Si tu ai frustrari sub paturica???Nu poti termina ca trec aia rai pe la geam???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lucica! Cu trei puncte G la urma,te-a excitat asa tare ca ai vrut sa musti si tu o buca??Vezi "ca e multi aia inconstientii si nu stie multe clase si e rai bre,asa ca sa nu te alegi tu cu o urecheala in timpul somnului"

sry de off

acum On

Il votez la cel mai (cuvant urat) topic deschis aici!!

 

 

Si tu ai frustrari sub paturica???Nu poti termina ca trec aia rai pe la geam???

se sperie si termina prea repede

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

supertare frate

alt topic acelasi subiect si ne certam degeaba

treaba e simpla unii sunt dobitoci si inconstienti, isi rup gatul si mie sa imi para rau de prostia lor? cine e constient de pericole sta la locul lui

prostia si inconstienta se platesc uneori prea scump, daca esti istet supravietuiesti daca nu o a sa bagam R.i.P.-uri la sectia consacrata

in concluzie atentie la neatentie

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru cei care MOR fara casca, fara permis sau din greseli MAJORE. Dumnezeu sa-i ierte.... pacat de tineretea lor.

 

Pentru cei care MOR fara casca, fara permis sau din greseli MAJORE, :bigstar: :crack: :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de ce sa-i dai unuia care isi doreste moartea rip??

sa se duca draq zmeii. sa se mai faca o triere masiva.

le doresc celor care ma deranjeaza noaptea cu tobele lor goale "cica reising"multa m**e si sa le piuie in cap cand vor sta in spital.

 

 

mai omule ... nu doresc moartea.

ROG cititorii sa bage la cap.....

 

Pentru cei care MOR fara casca, fara permis sau din greseli MAJORE, :bigstar: :crack: :laugh:

 

 

sa ajungi acasa sanatos.... si azi si maine....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...