Sari la conținut

Filme si seriale


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 5,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

A fost bun pt. cei care habar nu au de avioane(fara suparare).

 

OffTopic: Ce anume tre sa stie un om despre avioane "ca sa fie in tema" atunci cand se uita la TopGun?

 

OnTopic: pentru cine agreeaza filmele de actiune/politiste sa incerce Running Scared. Desi numele nu-mi spunea nimic, la recomandarea unui prieten l-am dat jos si vazut. Foarte bine facut!!!

Editat de Trumansky
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

OffTopic: Ce anume tre sa stie un om despre avioane "ca sa fie in tema" atunci cand se uita la TopGun?

 

Sa stie ca unele din avioanele prezentate in film nici nu exista in realitate.Ca ce prezinta ei ca fiind avion rusesc de fapt e unul americanesc.

 

Ca nu poti sa faci manevrele alea in realiatate fara sa te interzica de la zbor,ca nu e realist prezentat.

 

O comparatie buna ar fi ca si cum ne-am uita noi la Bikerboyz sau la Torque.E frumos pt. aia care habar nu au de motociclete si mai ales de mers pe moto.

Editat de Dan_06
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa stie ca unele din avioanele prezentate in film nici nu exista in realitate.Ca ce prezinta ei ca fiind avion rusesc de fapt e unul americanesc.

 

Ca nu poti sa faci manevrele alea in realiatate fara sa te interzica de la zbor,ca nu e realist prezentat.

 

O comparatie buna ar fi ca si cum ne-am uita noi la Bikerboyz sau la Torque.E frumos pt. aia care habar nu au de motociclete si mai ales de mers pe moto.

 

Credeam ca e vorba de altceva. Se stie ca MIG-urile au doar numere impare iar Mig28 ala in realitate e F5 Tiger II.

Pana la urma chiar nu puteau sa-l faca cu MIGs pe vremea aia :disappointed: Oricum, parerea mea este ca filmul a fost bun pentru vremea la care a fost facut, l-am vazut de nenumarate ori...am pierdut numaratoarea :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Uhhh...nush daca s-a mai prelins pe aici...da Faun's labyrinth si the devil's backbone sunt nu atat de populare si totusi capodopere in felul lor. Guillermo del Toro are un stil aparte.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

din pacate, inca un mare actor se zbate intre viata si moarte :kiss:

 

Morgan Freeman

http://www.hotnews.ro/stiri-ultima_ora-382...dent-masina.htm

 

sa speram ca va reusi sa scape

 

 

Apropo de Morgan Freeman , sa va uitati la Wanted .. E mai ciudat dar merita !

 

http://uk.youtube.com/watch?v=O7ftozVc3lI

 

 

Tocmai am revazut un film ceva mai vechi , dar care mi-a placut mult , si anume V for Vendetta .

 

 

http://uk.youtube.com/watch?v=6rRn8kM4-ds

 

 

 

 

 

Parerea mea !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Cu Matt Damon am vazut Bourne Ultimatum si Bourne Supremacysi mi-au placut, sunt de actiune.

 

Va mai recomand Pulp Fiction care nu l-ati vazut inca, eu l-am vazut tarziu si am regretat ca am asteptat atata pana sa il vad :cheers:.

 

11:14 este un thriller reusit pe care vi-l recomand.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tocmai am vizionat filmul HELL RIDE, pot sa va spun : tipic Q.T.

Oricum merita vazut,imagini faine,muzica la fel povestea destul de digerabila si semnele de intrebare raman la fel ca SI in PULP FICTION.

Eu i-as da un 9+

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Kristian K changed the title to Filme si seriale

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...