Sari la conținut

Filme si seriale


Postări Recomandate

2012-nu e atit de fain precum asteptarile,poate e chiar naspa,dar asa sunt mai nou multe filme de la hollywood.

am vazut si eu 2012.

Nu e cine stie ce dar merge. Mie cel putin mi-a placut.

 

Recomand: One Flew Over the Cuckoo's Nest (1975)-Zbor deasupra unui cuib de cuci

un film vechi care merita vazut. Te pune cu zambetul pe buze. ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 5,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Am fost reticent, mai ales la cat tam, tam s-a facut .....cata publicitate si bani investiti. Ma gandeam ca nu e decat altceva la moda. Ca sa nu spun ca la primul meu 3d am adormit. In fapt e cel mai tare film vazut de mine vreodata...ever, ever! Filmu' asta iti gadila toate simturile posibile....dincolo de asta iti scoate cu patentu' umanitatea din cap, te vezi dintr-o data exact ceea ce esti..... un mare rahat cu mot, o gaza idioata fara pretentii la adevarata idee de umanitate. Singurul neajuns al filmului astuia e ca te lasa de unde te-a luat dupa ce se termina....pe Terra, printre ai tai. A fost super, doua ore jumatate m-am simtit conectat la ceva ce port in suflet de cand m-am nascut.

Sa nu uit :D .......de AVATAR este vorba.

Editat de ChaosBorn
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vazut si eu AVATAR. nu 3d, dar o sa fac pe draqu-n 4 sa ajung sa-l vad si 3d...

O combinatie ciudata de inspiratie de la Frank Herbert " The Jesus Experiment"> Jake Sully vs Toma, Pandora ramane ca in carte, Ewa vs Avata, si fauna/flora de pe ambele pandore... Si o tona de idei la nivel de imagine si sunet preluate de la Riddley Scott Aliens 2 Misiune de pedeapsa..... ( pana si pe Rippley....)

O idee relativ noua, sesi din seria de simms am avut un film recent...

Ca realizare tehnica e super... Ceva scapari (2 la numar) la scenariu....

Prea mult happy end in filmele din ultima vreme... parca ar fi puse acolo pentru a ridica moralul sau ceva, " las ca o sa fie bine..."... si nu e\nu a fost... hahha

Oricum ca vechi fan sci fi m-am uitat si o sa vreau sa-l vad si 3d din nou.... desi va trebui probabil sa merg prin alt oras pentru asta....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Kristian K changed the title to Filme si seriale

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...