Sari la conținut

Accident Scuter Bocsa Caras Severin


mihaiborodi
 Share

Postări Recomandate

ieri seara pe la 6, un idiot beat mort cu scuterul a intrat intr-o masina din spate , conserva fiind oprita la semafor.

echipamentul nu l-a salvat de la polizat. bermude si...atat. norocul lui e ca din contrasens venea salvarea care l-a dus repede la resita. ghinionul lui a fost nevasta-sa care urla la el cand omul se zvarcolea pe asfalt.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ghinion era daca-l lua la bataie cu o scandura din gard :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

unii nici dupe ce se dau singuri cu capul de asfalt nu se invata minte.....poate a tras o comcluzie buna din intamplarea asta....dupa ce s-a trezit din betie evident.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

unii nici dupe ce se dau singuri cu capul de asfalt nu se invata minte.....poate a tras o comcluzie buna din intamplarea asta....dupa ce s-a trezit din betie evident.

 

si care crezi ca ar trebui sa fie concluzia??? ca a avut ghinion! :burnout:

 

crezi ca data viitoare cand mai urca pe scuter isi ia combinezon?

 

 

am vazut si eu persoane dinastea care consumasera bine inainte sa plece q scooterul , si dupa ce plecau pe EUROPEAN nu le ajungea o banda ...INCONSTIENTA UCIDE !!!

 

 

nu e problema ca nu le ajungeau ci vedeau mai multe....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ieri seara pe la 6, un idiot beat mort cu scuterul a intrat intr-o masina din spate , conserva fiind oprita la semafor.

echipamentul nu l-a salvat de la polizat. bermude si...atat. norocul lui e ca din contrasens venea salvarea care l-a dus repede la resita. ghinionul lui a fost nevasta-sa care urla la el cand omul se zvarcolea pe asfalt.

 

ghinionul nostru cu ambulanta... idiotul asta se intoarce pe strada.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ieri seara pe la 6, un idiot beat mort cu scuterul a intrat intr-o masina din spate , conserva fiind oprita la semafor.

echipamentul nu l-a salvat de la polizat. bermude si...atat. norocul lui e ca din contrasens venea salvarea care l-a dus repede la resita. ghinionul lui a fost nevasta-sa care urla la el cand omul se zvarcolea pe asfalt.

urla ca sigur nu mai primeste nimik o vreme.......

nu iai dat un picior in fund?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

imi iau si eu scoter sa ma plimb muci din terasa in terasa :angryfire: :P ..ca daca ma prind nu au ce sa mi faca. :blbl:

Editat de ZaiR
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ieri seara pe la 6, un idiot beat mort cu scuterul a intrat intr-o masina din spate , conserva fiind oprita la semafor.

echipamentul nu l-a salvat de la polizat. bermude si...atat. norocul lui e ca din contrasens venea salvarea care l-a dus repede la resita. ghinionul lui a fost nevasta-sa care urla la el cand omul se zvarcolea pe asfalt.

 

Din cauza la cate unu de asta ....intram toti in aceeasi oala.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

urla ca sigur nu mai primeste nimik o vreme.......

nu iai dat un picior in fund?

nu am dat in el sorine...ca ma faceam tot de sange de pe el....

 

Ce nevasta atroce... si ce imbecil. Pacat de ala cu conserva... i s-a intarit ideea ca toti mergatorii pe doua roti sunt aceeasi apa, acelasi pamant!

Cel cu conserva e un amic de al meu...si el are motor. Nu l-a dranjat decat ca iar trebuie sa isi duca masina la vopsit...pe banii lui. In rest omul nu e recalcitrant ci mai degraba rezumat la parere de rau pt boul ala beat...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 3 -4 luni pe la Brancoveanu cu Huedin parca am asistat la o scena tragica. Chemati fiind la un acc rutier cu victima, aflam cu stupoare ca de fapt accidentul s-a petrecut in felul urmator:

- in timp ce coloana stationa la trecerea de pietoni pt a acorda prioritate la 2 fete de 8 si 10 ani, un individ cu scuterul a depasit-o pe contra-sens si, evident, le-a luat in plin pe aman2. Norocul lui ca fetele doar s-au julit. In fine, dupa ce i-am varat DRAGER-ul in bot, 0.86 valoarea .... sincer mi-a parut rau ca nu am ajuns mai tarziu sa-l incinga putin rudele fetelor ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...