Sari la conținut

Inchiriere Chopper pentru filmare


imagedirector
 Share

Postări Recomandate

Cred ca doamna/domnisoara vorbea serios, asadar mistourile ieftine nu-si au locul aici.

211770[/snapback]

 

corect, dar cand se face un asemenea anuntz se dau mai multe detalii!!!

 

 

spre exemplu: date de contact, numele firmei pentru care a postat aici anuntzul etc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

SI DACA TOT S-A INSCRIS II ERA SI GREU SA SE DUCA PE FORUMU' CHOPPERISTILOR?! :crack:

mIE IMI DA IMPRESIA CA E LA MISTO ASA CUM SI-A POSTAT ANUNTUL!

:crack:

nU E CU RAUTATE :crack: Daca gresesc io, atunci scuze :crack: :crack: :crack: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

studiu de caz!!!

 

Raluca Mateescu pe google

 

1. Raluca Mateescu Initiative Media

 

2. raluca.mateescu@titanmar.ro --- Sunt responsabil de resurse umane la o firma de constructii.

 

3. MARMOSIM SA

Amplasare:

Pavilion 14 Stand 058-064 Platforma 2

Adresa:

Calea 13 Septembrie 162-164, sector 5, COD POSTAL 050729

Localitate: SIMERIA

Tara: ROMANIA

Telefon: 0254/260853 /410.10.80

Fax: 0254/260853/ 410.10.36

E-mail: raluca.mateescu@titanmar.ro

 

Domeniu:

- TITAN MAR - MARMOSIM este liderul industriei de extractie, prelucrare, comercializare si montaj a marmurei, granitului, calcarului si a altor placi ornamentale. Gama de produse cuprinde placaje, trepte, coloane, glafuri, blaturi si seminee

 

 

 

NU ARE NICI O LEGATURA ACEST TOPIC CU GRUPUL CHOPPERISHTILOR!!!

 

@LEONCIO: AU NEVOIE DE UN CHOPPER SHI DE UN POSESOR DE CARNET DOAR CAT. B :crack: :crack: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca e pe bune (si e si pe bani),poti sa ma suni...In clipa de fatza am pe mina un Kawasaki Vulcan 750 super ferchezuit:coburi,faruri suplimentare,aerografie pe rezervor,etc...Bineinteles,pot sa iau si catzelu' meu,a mers deja si pe asta...tocmai ma apuc sa-i fac casca integrala!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

[

 

Domeniu:

- TITAN MAR - MARMOSIM este liderul industriei de extractie, prelucrare, comercializare si montaj a marmurei, granitului, calcarului si a altor placi ornamentale. Gama de produse cuprinde placaje, trepte, coloane, glafuri, blaturi si seminee

NU ARE NICI O LEGATURA ACEST TOPIC CU GRUPUL CHOPPERISHTILOR!!!

 

@LEONCIO: AU NEVOIE DE UN CHOPPER SHI DE UN POSESOR DE CARNET DOAR CAT. B :crack: :crack: :crack:

211787[/snapback]

 

:crack:

:crack:

Dau :crack: Dead man .... :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

DARIANE, AI GRIJA CA USERUL imagedirector E CREAT DE ANDREICRISTIAN, LUPALB, BEDEU SHI UIZU!!!

 

NU DU VULCANU LA EI :crack:

 

 

 

NU INSEAMNA CA DACA ANUNTZUL E REAL, DNA/DRA RALUCA MATEESCU E CEEA CE AM GASIT EU PE GOOGLE!!!

 

DA TOT NU ARE NICI O LEGATURA CU GRUPUL CHOPPERISHTILOR

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca e pe bune (si e si pe bani),poti sa ma suni...In clipa de fatza am pe mina un Kawasaki Vulcan 750 super ferchezuit:coburi,faruri suplimentare,aerografie pe rezervor,etc...Bineinteles,pot sa iau si catzelu' meu,a mers deja si pe asta...tocmai ma apuc sa-i fac casca integrala!

211795[/snapback]

 

 

SERIOS :crack: Ti-am vazut motoru' e super! :crack:

 

Da' far de catelus nu-ti sta bine! Te-am vazut ieri la Arc ! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

este cat se poate de serios..

 

m-a contactat pe mine si mi-a explicat:

 

este vorba de filmarea unui clip in care la un moment dat trebuie sa treaca un grup de ciopere stil californian, vo 4-5 bucati.

 

vor exista si compensatii baneshti ... mai mult decat modeste... dar ajung de o ciorba si cateva beri after ..

 

:crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ne băgăm?

 

taman ce am spălat viroaga mariei... :crack:

 

Âşi dacă se lasă cu :crack: e de bine. timp să fie.

 

count me in.

 

 

P.S. semnat: A FRIGGIN' FREELOADER :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:crack:

sau shtergetzi-l!!!

 

daca era ceva serios, mai intra domnishoara/doamna sa mai posteze!!!!

212536[/snapback]

 

 

Domnisoara a si contactat pe cine a dorit sa lase un numar de telefon. totul este cat se poate de serios. M-a amuzat insa sa vad cum este primit un strain.

 

Astept in continuare daca mai doriti sa imi trimiteti mesaje.

 

Raluca

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Domnisoara a si contactat pe cine a dorit sa lase un numar de telefon. totul este cat se poate de serios. M-a amuzat insa sa vad cum este primit un strain.

 

Astept in continuare daca mai doriti sa imi trimiteti mesaje.

 

Raluca

212662[/snapback]

 

 

Stimata domnishoara,

 

Cu tot respectul, un asemenea anuntz trebuie redactat intr-un alt mod decat cum atzi formulat dumneavoastra!!!

Nu are nici datele minime pe care trebuie sa le cuprinda o oferta publica de angajare temporara!!!

 

Cu respect,

Mihai Dobrin

DMW

 

Nu avem nimic cu strainii ( persoanele nou intrate pe forum ) pentru ca la un moment dat in trecut shi noi am fost "strainii".

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Draga domnishoara, ia priveste, asta ar fi bun? Bineinteles, acum e aranjat, vopsit, lustruit, si gata de a deveni vedeta. Maine o sa pun poze cu el in stadiul actual. O singura problema ar fi ca pe 5-6-7 as vrea sa o tai la intalnirea de la Iasi. Eu o sa vin pe data de 5 din Constantza via Bucuresti spre Ploiesti, la origini... De acolo o sa plec la Iasi. Daca vrei si potzi sa aranjezi ceva astept mesaj sau tel la 0741187989. Boieru - Silver Pistons Ploiesti

post-3626-1122680952_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...