Sari la conținut

am avut un super noroc


bavareze
 Share

Postări Recomandate

More like "attention whore", nene Ry!

 

parerea mea... hac!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 209
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

:crack: Ba putzi, tu smekerash cu motor care nu merge sub 200 la ora...

Fii atent:

Oamenii astia de pe forum nu isi bat joc de tine fara motiv. Tu le dai "ocazia"!!

Ei incearca sa te faca sa intelegi ca ceea ce faci tu nu este bine... Nu am de gand sa arunc acum cu injuraturi (pt ca asta imi vine sa fac), dar iti spun o singura chestie: ia-ti tu motoru' ala tare al tau care prinde 160 in a 2a, dute pe o pista de avioane, fa un zid mare de caramizi (sa fie dublu cel mai sigur...) si dai cu 250 in el.

In felul acesta faci un bine populatiei... :crack: :crack:

Gandeste-te ca tu pui viata in pericol la toti din jurul tau... macar zi-mi si mie nr tau de la moto sa fug cand te vad... Ce?? Vrei sa fii popular?? Vrei sa apari la stiri?? Lasa-ne ma tu... ca am vazut o gramada ca tine si toti au dat cu curu' de pamant...

Daca tu credeai ca o sa vii si o sa ne "impresionezi" pe noi cu cat esti tu de tare (ai mers cu 250 la ora fara casca.... oaaaa :crack: ), ai gresit situ'... incearca pe www.pro-bike.ro... poate acolo iti merge...

 

Off-topic: Ma intreb cati de aici dupa topicu' asta aveti Warn...

Pentru... Lt.Navarro, UncleFester, Thomsa, etc. :crack::cheers:

uite oameni care gandesc rational...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oameni buni ... nu va mai certati aiurea......

 

ideea principala a sectiunii de accidente .... Parerea mea....

 

 

este aceea ca cei care doresc sa isi ia carnetul(A) si motor... sa invete ce e bine si ce nu e bine sa faca pe drumurile publice si nu numai

 

eu unul ma bucur ca nu a patzit ceva de la impactul cu semnul de circulatie....

 

si ceea ce am invatzat din ce a scris el, e ca nu e in regula sa te dai cu 250 la ora prin oras .... si mai ales noaptea....

 

in concluzie si astfel de posturi sunt utile ... deoarece nu toti care le citesc au experientza necesara pentru a stapani o bestie de genul pe care o are el.... si poate se evita un accident sau mai rau sa vedem iar RIP......

 

toate cele bune

 

 

 

Ride Safe......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...e ca nu e in regula sa te dai cu 250 la ora prin oras .... si mai ales noaptea....

212302[/snapback]

 

Scuza-ma... cine nu stie asta?? aaa, mda... mai sunt "specimene"....

Si eu ma bucur ca nu a patit nimic, sincer!!

Dar dupa ce prostie a facut, se mai si lauda... sa fim putin seriosi...

Stiti vorba aia: DUPA CE CA ESTI PROST MAI SI SEMNALIZEZI!!

(poate avarii la tine...)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar daca cazi pe circuit .. poti sa spui la casco ca ai cazut in fata blocului ..

dar am uitat .. bai baieti .. la circuit se poarta echipament complet ...deci va dati seama ca nu poate baiatul nostru sa vina la circuit ... el trebuie sa fie vazut de gagici in tricou nu in echipament ..

(cuvant jignitor) ..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ia-ia-ia....

 

Se dau datele problemei:

de la mihai bravu am plecat spre timpuri noi in tromba...tineam pe banda din stanga unde mi se paruse ca era mai liber

Deci tu mergeai pe mijlocul drumului, mai pe romaneste. Atunci cum pana mea se face ca semnul din poza ta, care

era pur si simplu AMBUTISAT dupa forma manerului dar nu se daramase.
este in poza ta pe partea stanga a carosabilului, LIPIT DE TROTUAR ? Asta e o poza cu expunere mai mare de lumina, sa se vada trotuarul de vis-a-vis de sensul tau de mers. post-2950-1122588296_thumb.jpg Mai mult, daca tu ai fi lovit acel semn si care a ramas pe loc, deci exact in acel unghi, ai fi lovit masinile parcate dupa intersectia cu magazinul pe colt. (se vad parcate si in poza) Ba mai mult, semnul nu este fixat cu nimic de pamant, are doar 3 picioare chioare de sustinere.

 

La pariu ca daca o iau pe Mihai Bravu, seara, nu gasesc reclama acelui magazin din fundal pe-acolo ? Pentru ca tu de fapt nu ai fost pe Mihai Bravu in vecii tai ?

 

Asa ca, mincinosule, mai taci in pielea mea iar daca vrei sa minti, mai invata.

:crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ia-ia-ia....

 

Se dau datele problemei:

 

Deci tu mergeai pe mijlocul drumului, mai pe romaneste. Atunci cum pana mea se face ca semnul din poza ta, care  este in poza ta pe partea stanga a carosabilului, LIPIT DE TROTUAR ? Asta e o poza cu expunere mai mare de lumina, sa se vada trotuarul de vis-a-vis de sensul tau de mers. post-2950-1122588296_thumb.jpg Mai mult, daca tu ai fi lovit acel semn si care a ramas pe loc, deci exact in acel unghi, ai fi lovit masinile parcate dupa intersectia cu magazinul pe colt. (se vad parcate si in poza) Ba mai mult, semnul nu este fixat cu nimic de pamant, are doar 3 picioare chioare de sustinere.

 

La pariu ca daca o iau pe Mihai Bravu, seara, nu gasesc reclama acelui magazin din fundal pe-acolo ? Pentru ca tu de fapt nu ai fost pe Mihai Bravu in vecii tai ?

 

Asa ca, mincinosule, mai taci in pielea mea iar daca vrei sa minti, mai invata.

:crack:

212312[/snapback]

Inspectorul Gadget :crack: :crack: :crack: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

troll.. :crack:

 

baetzi, suntetzi botanishti. gg nu merita nici macar 3 apasari pe taste..

 

oricum, presupunand ca toata patzania e reala, omu nu a intzeles nimic din ce i s'a intamplat.. auzi tu: "m'am incins shi am luat'o la o tura pe splai".. parca motoreta e vibrator, dupa ce s'a incins cu ea o freaca pana la orgasm.. vezi sa nu fie unul mai cu spasme bai zmeule!

 

:crack:

btw, gg, "you suck" se traduce prin "eshti varza" nu prin "o s.ugi"..lam3r3.. :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca indoia semnul in halul ala la viteza aia nu mai statea el pe motocicleta,acuma statea intre patru scanduri deci consider ca nu e adevarata povestea asta,si dupa aia vine cate unu si mai zice ca i-o taiat calea unu sau altu calea el avea numai 160 in oras..pei oameni cum sa vada ala din masina ca tu vii cu 160?? si ne chinuim sa facem pliante si alte questii..astia nu baga la cap niciodata :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tare poza ivane ..

Dar ca tot te am prins aici .. cred ce e cazul sa porti si tu niste echipament .. si sa nu mai umbli asa cum te am vazut eu joi .. doar cu casca :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tare poza ivane ..

Dar ca tot te am prins aici .. cred ce e cazul sa porti si tu niste echipament .. si sa nu mai umbli asa cum te am vazut eu joi .. doar cu casca :crack:

212376[/snapback]

 

 

de acord, elf ... echipamentul vechi e distrus de la ultima tranteala si acum sunt in cautare de sponsor pentru echipament nou ...

 

 

mergeam cu 300kmph ??? :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@bavareze... man, lasa-i p'ashtia ca sunt geloshi. Eu personal sunt de acord cu tine (shi eu ma dau pe o roata shi m-am dat shi cu mai mult de 250 in orash cu GS-ul...). Echipamentu' e bun, nu zic nu, dar merge shi fara atata timp cat shtii sa te dai cu moto.

 

Personal m-am saturat de fatalaii ashtia care se agita p'aici shi, de fapt, le e frica. Ia zicetzi buey "fetitzelor" nu va tzin outzele shi d'aia va varsatzi frustrarile pe aici pe forum de cate ori apare cate un motociclist mai adevarat?

 

Bavareze, cand ne intalnim la un raid sa dam rushinica "fetitzelor" de pe forum? Din partea mea cu cat mai curand cu atat mai bine, pt ca n-am mai avut de f mult timp ocazia sa intalnesc un rider cu oo :crack: !

 

Ma potzi gasi la capatul tunelului, acolo unde se afla lumina aia puternica.

 

Te ashtept cu drag,

 

Death

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Offtopic: Va rog foarte mult sa nu aducetzi nici un prejudiciu inaginii lu' bavareze. Este protejatul lu' UncleFester. Ultima data cand l-am criticat mi-a shters reply-ul.

 

Domnule UncleFester inca mai crezi ca l-am judecat greshit? Inca mai sustzii intentziile lui bune combinate cu o lipsa de exprimare?

 

Acesta este reply-ul cu privire la bavareze sters din alt topic la fel de idiot:

 

astfel de topicuri au inceput sa ma plictiseasca.

Se gaseshte un copil sa intre pe forum shi sa arunce "pastile" de prost gust (a se citi un topic de k.k.t.) astfel incat totzi membrii se pun la mintea lui - un tipic de topic des intalnit in ultima perioada.

 

Astfel de topicuri/useri ar trebui ignoratzi.

 

PS: vad in motociclism.ro o acuta tendintza de degradare odata cu intrarea pe forum a unei multitudini de useri "de 2 lei" care nu au nimic interesant de spus dar au zeci de posturi pe zi doar pentru nevoia cretina de a aduna posturi.

 

Shi ontopic: :crack: este un jargon shi nu se traduce "tu sugi"

 

@ bavareze: eshti patetic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce imbecil ba daca chiar ai facut asta esti dus cu vaca... dar sincer cred ca nici nu te-ai urcat pe motor ci doar dai din gura ca o baba care sta la poarta pe ulita

oricum doar ca ti-ai imaginat treaba asta demonstreaza ca esti atat de prost incat de asta nu ai murit, ca doamne doamne a zis ca nu are ce face cu prosti in rai/iad mai lasa-l poate isi revine.....trezeste-te ba ridere

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

... :crack: Nu vă agitați...dați un click pe site-ul personal Âşi veți vedea profilul psihologic (tendințe suicidare în background) Âşi veți vedea că Profesorul "frige" VTR-u' de la ..!!! 1 iulie 2005!!!!.....

 

 

O lecuță de răbdare :crack: ....totul este să nu tragă pe careva după el....

 

Semnat: o fetitză cu OO

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E clar de la o posta ca e "teapa"... Sa fim seriosi... Nu suntem la desene animate sa sfidam gravitatia si logica...

Oricum baiatul a lovit in punctul sensibil al forumului si vrea sa faca valuri...

Asa sunt unii... Nu se pot afirma decat pe internet, unde nu-i vede nimeni...

 

In fata altora se pierd si se fac mici...

Muuulte complexe de inferioritate.... Dar vazand postul cred ca are de ce sa aiba...

 

Numai bine si treceti postul la "Chestii distractive" sau "Bancuri"...

 

Pa.

PS: Tu ai incercat sa zbori? Esti sigur ca tu nu poti? Poate esti unic.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce site penal. :crack:

Intratzi shi pe guestbook. Cred ca shi-a scris singur "invitatzii".

 

PS: cat de penal. Se pare ca avem al doilea punk rider.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...  :crack: Nu vă agitați...dați un click pe site-ul personal Âşi veți vedea profilul psihologic (tendințe suicidare în background) Âşi veți vedea că Profesorul "frige" VTR-u' de la ..!!! 1 iulie 2005!!!!.....

O lecuță de răbdare :crack: ....totul este să nu tragă pe careva după el....

 

Semnat: o fetitză cu OO

212596[/snapback]

care e site-ul lui ?

...

nu vad nimik in semnatura lui... :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

care e site-ul lui ?

...

nu vad nimik in semnatura lui... :crack:

212626[/snapback]

Vezi la profil :crack: auzisem eu ca a trecut ama la motor :crack: se pare ca BMW-ul nu i-a fost de ajuns :crack: sa nu uit omu cred ca a facut ce a povestit cel putin cei care l-au cunoscut au zis ca e dus :crack:

Editat de alex230ro
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...