Sari la conținut

Cumpar Atas De M72


mihai_prd
 Share

Postări Recomandate

  • 2 months later...

hai bre Artioame, ca la voi acolo s-au tampit toti. Mi-a gasit cineva un m72 si mi-a cerut nenea propitarul pe el 3000 de euro, de am cazut de pe scaun cand mi-a zis, ca cica " in Germania iau 10000 de ioro daca ii dau o pensula".

am rezolvat cu atasul, dar in continuare caut unul de cumparat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

imi trebuia la al meu, ca barca mea de atas era o varza, l-am dus la tinichigiu si mi-a cerut ala pe el de zici ca il manufactura de nou.

de, acum la automobile se schimba plasticurile alea, nu mai exista tinichigii neneeeeee...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu are nici pe dracu, vroiam sa gasesc unu din ala model mai vechi, cu bara peste aripa.

acum am 2 barci in stare de varya calita si un cadru bun.

Traisca Victoria---cauciucurile.

Sa bagi nasu si pe mess, ti-am scris ceva acolo.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

omeni buni ...se pote inmatricula un Ural solo sa zicem :unsure: ca o motocicleta cu atas... adica ce trebuie sa fac sa -i pun atasul si sa ma duc la identifiare cu el la RAR sau cum se procedeaza?

 

Multumesc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

uralul meu are prinderi de atas...el din fabrica a avut atas prima inmatriculare a fost cu atas dar dupa aceea fostul proprietar l-a inmatriculat solo...

iar eu ,...daca bani nu am de un ural nou cu atas as vrea sa mi-l fac pe asta cu atas...

 

guzzi ramane de oras si solo

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

omeni buni ...se pote inmatricula un Ural solo sa zicem :disappointed: ca o motocicleta cu atas... adica ce trebuie sa fac sa -i pun atasul si sa ma duc la identifiare cu el la RAR sau cum se procedeaza?

 

Multumesc!

Se poate inmatricula cu atas dar ar fi foarte bine sa ai acte de provenienta Chitanta Factura si costa cam mult ( eu nu am avut acte si m-au trimis la un notar sa dau o declaratie pe proprie raspundere ca n-am furat-o.

Numai bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut. Mircea Simson, dezvolta procedura, cu declaratia notariala, cu prezentarea la eventual ITP, RAR, toate etapele astea ce trebuie parcurse, ce sanse de reusita sint si poate-l ajutam pe Sangre in vreun fel. Numai bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

uralul meu are prinderi de atas...el din fabrica a avut atas prima inmatriculare a fost cu atas dar dupa aceea fostul proprietar l-a inmatriculat solo...

iar eu ,...daca bani nu am de un ural nou cu atas as vrea sa mi-l fac pe asta cu atas...

 

guzzi ramane de oras si solo

Iar nu este de vanzare? :disappointed:

..ma duce gandul la moliceanu care demisioneaza sistematic de vreo 4 ani incoace...si posibil si in urmatorii 4 ani...

Editat de drobu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iar nu este de vanzare? :disappointed:

..ma duce gandul la moliceanu care demisioneaza sistematic de vreo 4 ani incoace...si posibil si in urmatorii 4 ani...

 

pai daca nu am avut nici un client hotarat la el...il tin si-l fac cu atas...dar daca vrea careva sa-l ia si-mi da pretul coret... il dau!

daca nu il tin...nu cere de mancaer :(

 

si tocmai am facut niste upgrade-uri la el

 

i-am pus alternator de 500 W nou nout cu releu de incarcare incorporat (MULTUMIRI DEOSEBITE PENTRU AJUTOR>>>>STIE DANSUL CINE ESTE!!!!)

vreau sa-mi iau aprindere Ducatti

si sa-i pun atas!

Editat de sangre
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut. Mircea Simson, dezvolta procedura, cu declaratia notariala, cu prezentarea la eventual ITP, RAR, toate etapele astea ce trebuie parcurse, ce sanse de reusita sint si poate-l ajutam pe Sangre in vreun fel. Numai bine.

Din cauza unei greseli repetate de catre cei de la RAR, am ajuns sa povestesc cu directorul de la RAR Cluj. Daca tot eram in birou, am intrebat daca este necesar de vreun act de provenienta pentru atas in cazul adaugarii ulterioare a acestuia. Raspunsul era identic cu cel primit anterior de la inginerul de la RAR Cluj. Nu e nevoie de nimic, doar sa potriveasca atasul la prinderi. Adica sa nu fie ceva facatura. In viitorul apropiat voi merge cu un IJ 56 cu atas adaugat recent si fara nici un act si va pot spune daca a mers cum m-i s-a spus ca va merge, insa la Cluj nu cred ca vor fi probleme.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...