Sari la conținut

Ulei De Completare Nipru


Gremlins
 Share

Postări Recomandate

in mod normal nu ar trebuii sa se intimple nimic, daca au aceasi viscozitate, sa nu fie insa combinatia mineral cu sintetic, mergi pe sintetic daca ai mers cu sintetic ori viceversa cu mineral.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator DARK-RIDER-82
:kiss: CE AVETI MAH?! E NIPRU , N-ARE NICI PE DREAQU... ULEI 20W50 SA FIE... AUZI TU... API SJ SH SSSSSSSSSSS..... :lol:
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Io cred ca la peste 13000 rpm e in pericol sa se caleze din cauza uleiului necorespunzator pentru un motor supraturat.

 

E clar - cu ulei de DACIE merge la fel de bine.

 

 

Mai omule, inainte sa postezi, citesti despre ce e vorba? :kiss: Nipru=13000/rpm :lol:

Ce inseamna pentru tine, ulei de Dacie?

io zic mai bine sa stai cumintel in banca ta. :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator DARK-RIDER-82
Io cred ca la peste 13000 rpm e in pericol sa se caleze din cauza uleiului necorespunzator pentru un motor supraturat.

 

E clar - cu ulei de DACIE merge la fel de bine.

INCA UN PSEUDO-MECANIC :kiss:

... CAND O AJUNGE DNEPR LA 13000 DE TURE EU BEAU UN PLIN DE BENZINA ... CE DREAQU MAI SCRII AICI , DACA HABAR N-AI CE-I CU TINE... PRIN ANII 1960-70 NU ERAU ULEIURILE DE ACUM... UN BANAL 20W50 DE LA O FIRMA BUNA> MOTUL SAU MOBIL, BP , SI AI INCHEIAT SUBIECTUL...

 

SUCCESE NEBANUITE! :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai omule, inainte sa postezi, citesti despre ce e vorba? :crack: Nipru=13000/rpm :laugh:

Ce inseamna pentru tine, ulei de Dacie?

io zic mai bine sa stai cumintel in banca ta. :laugh:

avind in vedere si luind in consideratie turatia motorului de16500 r\m, si un cuplu de 175 nm, eu.... zic ca un FLORISOL dublu rafinat ar unge perfect...ce zici DARKULE

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Io cred ca la peste 13000 rpm...........................................cu ulei de DACIE merge la fel de bine.

:laugh: ... :crack: ... :lol:

 

avind in vedere si luind ......................................................

:lol: :10: ...si te uiti pe stcla sa vezi cand expira! :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:laugh: ... :crack: ... :lol:

 

 

:lol: :10: ...si te uiti pe stcla sa vezi cand expira! :laugh:

paiii...... garantia eeeeee,,,, la service...... nu la mine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator DARK-RIDER-82
avind in vedere si luind in consideratie turatia motorului de16500 r\m, si un cuplu de 175 nm, eu.... zic ca un FLORISOL dublu rafinat ar unge perfect...ce zici DARKULE

:crack: PERFECT! SIGUR MERGE CA SI CUM N-AR FRECA NIMIC PRIN MOTOR... ANIHILEAZA TOTAL FORTA DE FRECARE... :laugh: ...

 

SI TE TINE , FRATE MOTORUL SI 1.000.000 DE KM ... IL FACI PE MOSUL ALA DIN AUSTRALIA CARE A FACUT 450.000 DE KM CU UN URAL... SI A AVUT GHINIONUL SA-L CALCE O MUIERE PR.OASTA , DA' CU PERMIS DE CONDUCERE... :lol: FOARTE NASOL MOD DE A MURI... FOUTULE-N GAT DE PIXZDE/BROASTE... :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...