Sari la conținut

Scuter Bucuresti - Parc Sebastian


had3z_ro
 Share

Postări Recomandate

acum 20 de minute, de fapt chiar langa fostul vulcan, o tanti cu o skoda octavia (b-78-ubu cred) a facut la stanga, nu a acordat prioritate, si un scuterica (fara numar) a intrat in ea. baiatul era plecat cu salvarea, am inteles ca nu are decat o mana rupta.

ce mi-a "placut" era ca fata vorbea la telefon cu cineva si spunea

"eu am vrut sa fac la stanga, si ala cu scuteru venea dinspre parc. acuma nu stiu cine-i de vina..." am plecat dupa ce am auzit aberatia asta.

 

post-10771-1216661536_thumb.jpg

 

post-10771-1216661541_thumb.jpg

 

post-10771-1216661546_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

acum 20 de minute, de fapt chiar langa fostul vulcan, o tanti cu o skoda octavia (b-78-ubu cred) a facut la stanga, nu a acordat prioritate, si un scuterica (fara numar) a intrat in ea. baiatul era plecat cu salvarea, am inteles ca nu are decat o mana rupta.

ce mi-a "placut" era ca fata vorbea la telefon cu cineva si spunea

"eu am vrut sa fac la stanga, si ala cu scuteru venea dinspre parc. acuma nu stiu cine-i de vina..." am plecat dupa ce am auzit aberatia asta.

 

post-10771-1216661536_thumb.jpg

 

post-10771-1216661541_thumb.jpg

 

post-10771-1216661546_thumb.jpg

Numai Nightwolf e de vina !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Io tot stau si ma gandesc.......OARE CINE E DE VINA?????????????????????? :crack: :laugh: :laugh:

 

eu stiu sigur, da' nu spui la niminea!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se poate ca de data asta scuteristul sa fi mers regulamentar (oricum termenul e relativ daca scuterul nu avea numere) , dar am vazut la dobitoci pe scutere care n-au nici in clin nici in maneca cu condusul si mai ales cu semnele de circulatie, o iau pe trecere dupa ce semaforul s-a facut verde ptr masini, etc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se poate ca de data asta scuteristul sa fi mers regulamentar (oricum termenul e relativ daca scuterul nu avea numere) , dar am vazut la dobitoci pe scutere care n-au nici in clin nici in maneca cu condusul si mai ales cu semnele de circulatie, o iau pe trecere dupa ce semaforul s-a facut verde ptr masini, etc.

 

....

Editat de noro
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...