Sari la conținut

Accident Mortal Pe Dn13


Fatal Fury
 Share

Postări Recomandate

Dragi motociclisti!Azi 3 aug ,la iesirea din Ozun s-a intamplat un accident extrem de grav in urma caruia se pare ca motociclistul a decedat.Se pare ca in urma unei manevre de depasire a avut loc impactul....nu stiu mai multe detalii....sunt devastat de cele vazute....motociclistul intins pe mijlocul drumului ,decapitat...

Au fost mai multe victime pentru ca masina cu care a intrat in coliziune a ajuns in decor....am vazut trei ambulante.

Echipajul de politie nu ma lasat sa ma apropii...nu stiu ...mai multe nu pot sa va spun.Se pare ca veneau de la intrunirea care s-a tinut in apropierea brasovului...

 

Condoleante!

Editat de serious sam
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 232
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ma abtin, ma abtin... da' am si eu o rugaminte valabila pt oricine "se simte" si e valabila pentru ABSOLUT orice topic - Lasati naibii "rip" "aoleo, altu" , 'asteptam detalii" " insatosire rapida" si posturile astea din 3 silabe. NU are rost sa postezi daca nu ai de dat vreo informatie reala/verificata si/sau de tras vreao concluzie cat-de-cat pertinenta. Sunt pline totpicurile de "au" "rip" "shit" , etc... Tuturor le/ne pare rau, nu cred ca se bucura careva, da nu va creste "RATINGU' " si nu va da nimeni " +op " ca avetzi tz posturi.

 

PS nu ma refer in mod deosbit la postul lui MotoPlus, poate s-a omis sa se zica ce motor era, dar cred ca a dat cam toate detaliile pe care le avea.

In fine...

Editat de Lt. Navarro
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma abtin, ma abtin... da' am si eu o rugaminte valabila pt oricine "se simte" si e valabila pentru ABSOLUT orice topic - Lasati naibii "rip" "aoleo, altu" , 'asteptam detalii" " insatosire rapida" si posturile astea din 3 silabe. NU are rost sa postezi daca nu ai de dat vreo informatie reala/verificata si/sau de tras vreao concluzie cat-de-cat pertinenta. Sunt pline totpicurile de "au" "rip" "shit" , etc... Tuturor le/ne pare rau, nu cred ca se bucura careva, da nu va creste "RATINGU' " si nu va da nimeni " +op " ca avetzi tz posturi.

 

PS nu ma refer in mod deosbit la postul lui MotoPlus, poate s-a omis sa se zica ce motor era, dar cred ca a dat cam toate detaliile pe care le avea.

In fine...

 

 

corect..sa avem rabdare si sa asteptam alte info !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mi s-a comunicat in urma cu cateva minute, de catre un amic nemotociclist care a trecut prin zona, ca e foarte probabil ca motorul sa fie un R1. Pe motor se pare ca era doar pilotul, fara pasager. Astept confirmarea, pentru ca nu sunt foarte sigur pe cunostintele amicului meu!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mi s-a comunicat in urma cu cateva minute, de catre un amic nemotociclist care a trecut prin zona, ca e foarte probabil ca motorul sa fie un R1. Pe motor se pare ca era doar pilotul, fara pasager. Astept confirmarea, pentru ca nu sunt foarte sigur pe cunostintele amicului meu!

 

 

Motorul era rosu deschis...rosu cu alb probabil...atat am putut sa vad de la 50 m...:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

era singur de nu stie nimeni nimic?

 

Erau multi motociclisti acolo...probabil mergeau in grup ...dupa accident au mai ajuns zeci de motociclisti...nu mai era nimic de facut....eu am plecat spre casa pentru ca aveam o urgenta si oricum nu puteam ajuta cu nimic...M-am reintors dupaamiaza..nu mai era nimic acolo decat urmele de frane

Accidentul s-a produs pe drumul care leaga transilvania de moldova ruta brasov-tg secuiesc-bacau

Editat de serious sam
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dragi motociclisti!Azi 3 aug ,la iesirea din Ozun s-a intamplat un accident extrem de grav in urma caruia se pare ca motociclistul a decedat.Se pare ca in urma unei manevre de depasire a avut loc impactul....nu stiu mai multe detalii....sunt devastat de cele vazute....motociclistul intins pe mijlocul drumului ,decapitat...

Au fost mai multe victime pentru ca masina cu care a intrat in coliziune a ajuns in decor....am vazut trei ambulante.

Echipajul de politie nu ma lasat sa ma apropii...nu stiu ...mai multe nu pot sa va spun.Se pare ca veneau de la intrunirea care s-a tinut in apropierea brasovului...

 

Condoleante!

 

Oribil! Esti sigur, decapitat? RIP

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu m-am uitat daca s-a scris despre asta dar azi cand veneam dinspre bucuresti spre casa pe e85 era un accident la intrarea in posta calnau......

un motor(probabil un bmw mai vechi, nu stiu sigur) a intrat intr-o dacie 1310 rosie breack....dupa cate se vedea cred ca cel cu dacia a vrut sa intoarca iar motociclistul a intrat in el....nu era asa rau lovit motorul....mai lovita era dacia.........

in rest nu stiu nimic

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multe victime? Asa vad ca scrie, de ce multe victime avand in vedere ca e una si nu se stie nimic concret, insanatosire grabnica motociclistului deocamdata si fara rip-uri daca nu e nevoie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multe victime? Asa vad ca scrie, de ce multe victime avand in vedere ca e una si nu se stie nimic concret, insanatosire grabnica motociclistului deocamdata si fara rip-uri daca nu e nevoie.

 

 

Insanatosire cui daca a fost decapitat?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mi s-a comunicat in urma cu cateva minute, de catre un amic nemotociclist care a trecut prin zona, ca e foarte probabil ca motorul sa fie un R1. Pe motor se pare ca era doar pilotul, fara pasager. Astept confirmarea, pentru ca nu sunt foarte sigur pe cunostintele amicului meu!

 

 

Motorul era rosu deschis...rosu cu alb probabil...atat am putut sa vad de la 50 m...:lol:

 

Motorul asta???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cea verde a fost implicata in accident dar ocupantii ei sunt intregi.

Unul cu un logan a oprit sa cumpere cartofi.In spatele lui a oprit inca o masina si kawa verde pt ca nu puteau sa depaseasca. Motociclistul mort venea cu ceva viteza si a intrat franand in Kawasaki , apoi a ricosat pe contrasens . Un jep l-a luat in plin. Jepul a iesit in decor si s-a dat peste cap de cateva ori. O femeie si un copil in coma

Numarul motorului CV 11 STI

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca e asa.Oprire pe marginea drumului...evident catofarul nu are nicio vina. :lol:

Editat de ZaiR
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Inca un accident (din cate alele?) cauzate mai mult sau mai putin (in)direct de tzaranii (cu sau fara sens peiorativ) care vin lubenitze, cartofi sau alte chestii PE MARGINENEA DNului si nu oriunde altundeva gen la piatza sau in cel mai rau caz in fo' parcare...

 

Cand vezi d-astia pe marginea drumului, sau orice alta agitatie e bine sa incetinesti de cum i-ai zarit, ca nu stii niciodata ce se intampla p-acolo.

Editat de Lt. Navarro
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Motorul era rosu deschis...rosu cu alb probabil...atat am putut sa vad de la 50 m...:lol:

Man nu mai zi rosu alb ca intreaba lumea daca am patzit ceva ...eu sunt ok:D Desi ma aflam la intrunirea moto nu am vazut acest accident. Speram ca bikerul e ok.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma abtin, ma abtin... da' am si eu o rugaminte valabila pt oricine "se simte" si e valabila pentru ABSOLUT orice topic - Lasati naibii "rip" "aoleo, altu" , 'asteptam detalii" " insatosire rapida" si posturile astea din 3 silabe. NU are rost sa postezi daca nu ai de dat vreo informatie reala/verificata si/sau de tras vreao concluzie cat-de-cat pertinenta. Sunt pline totpicurile de "au" "rip" "shit" , etc... Tuturor le/ne pare rau, nu cred ca se bucura careva, da nu va creste "RATINGU' " si nu va da nimeni " +op " ca avetzi tz posturi.

 

PS nu ma refer in mod deosbit la postul lui MotoPlus, poate s-a omis sa se zica ce motor era, dar cred ca a dat cam toate detaliile pe care le avea.

In fine...

 

Corect ! daca e cineva care sa stie detalii o sa le bage de la sine !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...