Sari la conținut

Brasov


jethro tull
 Share

Postări Recomandate

sa va fie rusine domnilor organizatori!!!!si ma opresc aici....probabil cei care sunt furiosi pe voi ,vor continua aprecierile!!!! :lol:

 

sau poate o sa continue pe topicul deja existent :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pentru prima data ma bucur ca va ia mazare banii la intrare in mamaia , nu v-ar fi rusine cu tarcu vostru de animale cu tot.eu propun sa faceti acolo sediul clubului si tot acolo sa va tineti si intalnirile saptamanale. sa nu fie cu suparare da eu mai de cacao ca la voi nu am vazut.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bull bikers fest....locatie = nota 1, nici p`asta nu-l meritati.....mai locuiti si-n minunatia aia de oras....mai bine pun cortul la noi in ploiesti linga uzina brazi :P

 

 

Las-o dracu de uzina, un corting la Crasna ce are? :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fereasca D-zeu ce intrunire de rahat a fost la Brasov!!!Si-au batut joc de noi cu banii nostrii...locatia a fost de toata jena,sunt convins ca se stia de la inceput cum va fi insa nu a contat pentru organizatori...

Rusine Brasov!!! :lol:

Editat de uchigheri
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fereasca D-zeu ce intrunire de rahat a fost la Brasov!!!Si-au batut joc de noi cu banii nostrii...locatia a fost de toata jena,sunt convins ca se stia de la inceput cum va fi insa nu a contat pentru organizatori...

Rusine Brasov!!! :lol:

Greasit,... RUSINE BULLBIKERS, nu... rusine Brasov.

Editat de DLI(prietenii stiu de ce!)
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am venit de la Bacau am stat la defilare si am plecat , norocul meu ca am avut neamuri prin brasov ca altfel imi parea rau de wikendul pierdut si bani de gaz cu care puteam ajunge undeva mult frumos . Asta este cate odata mai luam si teapa. Poate la anu ... :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am asteptat cu sufletul la gura intalnirea care s-a dovedit un mare partz, lipsa totala de respect din partea organizatorilor: am asistat cum un "organizator" cu ecuson in gat prafuia cu endurosul terasele la care lumea incerca sa-si inece amarul si cum Dumnezeu nu bate cu paru.......pe el l-a pocnit un mosuletz ce fusese prafuit cand abia facuse primul pas in camping,pardon....in staul.........am plecat impuscat dupa parada in poiana si apoi pe transfagarasan

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dragi prietenii daca vreti mai multe detalii despre aceasta intrunire si despre staulul in care sa stat si ati stat intratii pe pagina regionala a celor de la brasov si acolo va puteti exprima super liber de 3 ore citesc ce sa intamplat acolo cu foarte mare bucurie o spun ca este prima data cand ma bucur ca motorul nu a vrut sa ma asculte si sa stricat ca sa ma duca la brasov.Acum vad si eu ca nu am avut ce rata doar vre-o portie de nervi si bani .

ramane sa ne vedem la Radauti se "anunta" o intrunire pe cinste.

Vedeti ca la intrunirea de la Radauti org. au avut bunul simt sa puna poze cu locati oricum asteptam mai multe detalii daca cineva a fost prin zona si stie mai multe anuntatine si pe noi sa nu ne trezim ca la Brasov.

 

Asfalt uscat!!!!!!!!!!! :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Las-o dracu de uzina, un corting la Crasna ce are? :kiss:

ba ca bine zici .....am ars gazu` aiurea cu bullbiker.....dar am ramas pe doftana..si a compensat...cu bucuresteni si ploiesteni..........da ` de tine nu mai zic nik ca nu te-am mai vazut la fatuca

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai sunt deschise doua topicuri cu intrunirea de la brasov. eu nu am fost, dar m-am bucurat cand am vazut pozele de pe celelalte doua topicuri, la cat de nasol a fost. (m-am bucurat ca nu m-am dus, nu de chinul celor de acolo, privitor la conditii.) pacat, ca aia cu intrunirea transalpinistilor a fost excelenta, si a fost in aceeasi perioada si zona muntoasa.iar mie sa imi fie rusine ca nu am stiut de ea mai din timp.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ca aia cu intrunirea transalpinistilor a fost excelenta, si a fost in aceeasi perioada si zona muntoasa.iar mie sa imi fie rusine ca nu am stiut de ea mai din timp.

adevarate vorbe ai spus, a fost excelenta in comparatie cu prejmerul, am trecut si cativa cu transalpul pe acolo dar am plecat destul de repede.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am fost si eu la afganistanu ala de la brasov si week-endul trecut am fost la Zetea linga Odorhei,super locatie si

super organizare.n-am vazut nici un motor de brasov,cred ca de rusine nici nu mai ies din casa.

 

 

Am vazut io cateva moto de BV la Odorhei. Hai sa nu generalizam. Nu este de vina comunitatea moto din BV, nu sunt de vina motocicletele cu nr. de BV :D pt tentativa cam esuata de intrunire de la Prejmer. Io zic ca de vina e primarul din BV. :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am fost si eu la afganistanu ala de la brasov si week-endul trecut am fost la Zetea linga Odorhei,super locatie si

super organizare.n-am vazut nici un motor de brasov,cred ca de rusine nici nu mai ies din casa.

 

 

Am vazut io cateva moto de BV la Odorhei. Hai sa nu generalizam. Nu este de vina comunitatea moto din BV, nu sunt de vina motocicletele cu nr. de BV :D pt tentativa cam esuata de intrunire de la Prejmer. Io zic ca de vina e clasa politica din romania. :P

Editat de Emppu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...