Sari la conținut

Buji Honda Nsr 125 Din '98


Postări Recomandate

Bujii!

Cine v-o fi trecut examenul de capacitate!

:D

femeia de serviciu, cine, altcineva? :)

ontopic:

poti gasi chei de bujii de 16mm, de 18mm, de 21 mm si mai era un standard pe la americani dar nu mi-l mai amintesc :kiss:

Editat de bogdanawo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bujii!

Cine v-o fi trecut examenul de capacitate!

 

Imi cer scuze ca nu am trecut un "i".

Data viitoare o sa iti dau un PM sa imi verifici textul inainte sa il postez.

 

Pana atunci mai iesi si tu pe la o terasa, poate ai noroc si iti faci o viata personala.

Mai bine decat sa stai pe net si sa corectezi greseli gramaticale.

Oricum esti offtopic in absolut tot ce faci... :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nici nu ti-ai facut bine cont pe forum si deja incepi sa comentezi la adresa altora ... macar daca se lega de ceva minor, dar daca nu stii sa scrii nu e chiar o chestie minora ... ar trebui sa se faca un test de gramatica pentru cei ce vor sa isi faca cont, astfel nu ar mai aparea o droaie de ANALfabeti pe forum

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nici nu ti-ai facut bine cont pe forum si deja incepi sa comentezi la adresa altora ... macar daca se lega de ceva minor, dar daca nu stii sa scrii nu e chiar o chestie minora ... ar trebui sa se faca un test de gramatica pentru cei ce vor sa isi faca cont, astfel nu ar mai aparea o droaie de ANALfabeti pe forum

bun punct de vedere :P :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nici nu ti-ai facut bine cont pe forum si deja incepi sa comentezi la adresa altora ... macar daca se lega de ceva minor, dar daca nu stii sa scrii nu e chiar o chestie minora ... ar trebui sa se faca un test de gramatica pentru cei ce vor sa isi faca cont, astfel nu ar mai aparea o droaie de ANALfabeti pe forum

 

ok, asa e...

 

dar daca stai sa te gandesti ca o sa ne intalnim la un semafor...

o sa ne salutam oricum, sau daca are probleme cu motorul asta nu inseamna ca nu ma opresc sa il ajut.

 

ce vreau sa spun e ca luati forumul asta mult prea serios,

si criticati un om pentru ca nu a pus un "i" la bujii.

 

asta e, pe forum-ul asta toti sunteti mai bun decat noul venit...

imi pare rau ca e asa...

 

topic closed.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ca sa iti inchida adminu topicul cu adevarat tre sa spui topic inchis in: germana, engleza, franceza, italiana, rusa, chineza si spanioala. Si toate astea simultan :D

 

 

 

 

:P

Editat de ThunderByte
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai analfabetule, ai scris de doua ori "buji", nu-mi spune ca ai mancat litere din graba, chestia e ca habar nu ai sa scrii. Cum oare nu te zgarie in ureche si in creier sa citesti "buji"? "BUJI" ???????? Cum suna maaaaa!!!! "BUJI"??????????????????? BUJI?????????????????

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...